Dnia 2021-07-06 o godz. 19:24 ~moby_dick napisał(a):
> ten 'rentier' to albo jakiś Jarząbek co śpiewa 'łubudubu' albo następne wcielenie oszołoma.
należącymi do "klasy średniej" wg. Prof. Patkowskiego, wychowanych na filmach Barej.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zmiany-w-podatkach-w-ramach-Polskiego-Ladu-coraz-blizej-8147893.html Nota bene ten Prof. obraża inteligencję mgr - rocznika 65+. On jest świadectwem poziomu reprezentowanego przez uczelnie wyższe w okresie od 1990 r.
Zamiast - "
ten 'rentier' to albo jakiś Jarząbek co śpiewa 'łubudubu' albo następne wcielenie oszołoma.", wystarczy poczytać parę wątków na tym forum na których się udzielałem oraz zadawać pytania zamiast obrażać innych - nieznanych sobie uczestników forum.
@spirytus - do kogo to pisałeś _ "Naprawdę repertuar twej niekompetencji tylko pod nickiem PPP jest spory.
A gdy uwzględni się głupoty jakie wypisywałeś dyskutując ze sobą pod innymi nickami kłopot twój staje się bardziej do rozpoznania przez psychiatrę niż zwykłego inwestora." oraz "niewykluczone".
Chcesz wiedzieć kim jestem!!! - jestem emerytem i inwestorem giełdowym "gorszego sortu", który posiada roczny budżet emerytalny na rok obrachunkowy 2021-2022 w łącznej wysokości ponad 180 tys. zł. netto ( 15 tys. zł miesięcznie) bez naruszenia kapitału (ZUS+dywidendy spółek giełdowych).
Po drugie - nie znam PPP, ale wiem, że lepiej jest rozmawiać merytorycznie, niż wylewać swoje frustracje.
Nie znając się z PPP obaj doszliśmy do podobnego wniosku co do wysokości wypłaconej ostatecznej dywidendy
https://www.bankier.pl/forum/temat_nie-wazne-co-zrobimy-wszystko-da-sie-uzasadnic,45675355.html Pozdrawiam lepszy i gorszy sort emerytów i inwestorów.