|
Konkurs na największą bzdurę spadzi, ta z inflacją
|
~Xtb
|
1
|
2025-10-31 11:07
|
|
Rynek pokazał co myśli o wynikach to historia i
|
~Dexter
|
2
|
2025-10-31 11:06
|
|
Pit- Bankier Fighter. Waga piórkowa 22,7kg
|
~Marian
|
2
|
2025-10-31 11:05
|
|
Analitykom mBanku gruby sypnął to pisaki napisaly co chciał
|
klub50milionow
|
1
|
2025-10-31 11:03
|
|
Inflacja coraz niżej, będzie mniej chętnych do agresywnych inwestycji?
|
~jeje
|
6
|
2025-10-31 11:00
|
|
Pit zjedz Snickersa
|
~Dexter
|
4
|
2025-10-31 10:10
|
|
Wyniki --Wielka Bieda. Alarm.
|
~on
|
1
|
2025-10-31 09:56
|
|
Wyniki --Wielka Bieda. Alarm.
|
~on
|
1
|
2025-10-31 09:54
|
|
Jutro 3 % czy 5?
|
~Dexter
|
3
|
2025-10-31 09:19
|
|
Najzyskowniejszym segmentem było złoto
|
~Donald
|
3
|
2025-10-31 08:42
|
|
wczoraj Meta -11% pęka bańka?
|
~K200
|
2
|
2025-10-31 08:26
|
|
Chlopaki na stockwatch też nie wierzą w ekstebe - StaryLis milczy
|
~Pit
|
1
|
2025-10-31 07:07
|
|
ABB będzie po niskie 5x czy wyższe jak myślicie
|
matko2137
|
5
|
2025-10-31 07:00
|
|
Dziś moze jeszcze wam podbija żeby upycha papier
|
~Pit
|
1
|
2025-10-31 05:39
|
|
Jak to się odbudowało ?
|
~Dolar
|
5
|
2025-10-31 05:38
|
|
Czy Prezes mija sie sprawda odnośnie MM? - żaden nagon nie komentuje
|
~Pit
|
4
|
2025-10-31 05:37
|
|
Żegnajcie, sprzedaję dziś XTB
|
~Bartłomiej
|
7
|
2025-10-30 23:29
|
|
Kto wypuścił PITA
|
~Dariusz
|
1
|
2025-10-30 21:22
|
|
Tu wpisujecie wasze straty po sprzedaży na dołku
|
~Dexter
|
4
|
2025-10-30 20:30
|
|
Boli mnie głowa jak patrze na wyniki
|
~Mentor
|
12
|
2025-10-30 19:46
|
|
XTB aplikacja nie działa
|
~Kmicic
|
3
|
2025-10-30 18:55
|
|
Przyczajony tygrys, ukryty smok - XTB
|
~700_ZETA
|
10
|
2025-10-30 18:37
|
|
super wyniki, załadowałem się po kule!
|
~jeje
|
4
|
2025-10-30 18:15
|
|
Pięknie ubierają ulice
|
matko2137
|
1
|
2025-10-30 17:45
|
|
Nagony rozpalone - zalecam ostrożność
|
~Pit
|
4
|
2025-10-30 17:45
|
|
Jestem rozczarowany liczyłem na -15%
|
~akcjonariusz
|
8
|
2025-10-30 17:25
|
|
Strategia
|
~DżonKnot
|
2
|
2025-10-30 17:02
|
|
Wszystko jest ok - praktycznie 2 miliony klientów - kiedy pęknie 10?
|
~K200
|
6
|
2025-10-30 16:38
|
|
4Q liczę na 300 mln netto
|
~Dexter
|
4
|
2025-10-30 16:20
|
|
Od 17.11 mija lock-up na ABB
|
klub50milionow
|
3
|
2025-10-30 15:39
|