Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
gdzie jest łeb Bartłomiej? sprzedał już? ~Dexter 3 2025-11-03 11:09
Zlatan z XTB uważa że złoto będzie drożeć, to tylko korekta ~MintajGiełdowy 2 2025-11-03 11:07
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Szorty nie odkupiły akcji, chcą iść niżej meryjanek 1 2025-11-03 10:49
Spadek przychodów jest faktem ~As 6 2025-11-03 10:34
XTB pozyskało ponad 100 tys. nowych klientów w październiku ~Mikesz 1 2025-11-03 10:34
Z takimi wydatkami, zysk za 4q moze być w okolicach 0 ~Pit 7 2025-11-03 10:05
Piękny skowyt spadzi od rana ~Xtb 1 2025-11-03 09:28
Z takimi "wzrostami" to zajedziemy do Honolulu albo dalej ~kiepskotoidzie 1 2025-11-03 09:17
Zmienność na rynkach ~Buholdz 1 2025-11-03 09:16
Z takimi wydatkami, zysk za 2026 bedzie pow mld ~Dexter 1 2025-11-03 09:11
Z takim potencjałem, zysk za 4q może być w okolicach 500mln ~oko_proroka 1 2025-11-03 09:09
Polecam spojrzeć na wykres tygodniowy XTB ~FanXTB 5 2025-11-02 21:47
Rośnie pod ABB 17.11 ~Techni 7 2025-11-02 16:05
Zaktualzowałem analizę DCF XTB (link) ~Bartłomiej 13 2025-11-02 15:43
Rozmowa z Prezesem XTB ~trader9999043943 2 2025-11-02 15:24
Dlaczego Omar już nie bryluje w mediach tylko wysyła chłopków na posyłki ~jeje 5 2025-11-02 14:55
W listopadzie pojawi się nowa podaż akcji ~Bartłomiej 4 2025-11-02 13:10
Dalej racze sie Harnasiami i mocnymi bez filtra ~Dexter 2 2025-11-02 09:51
Wolumen mówi więcej niż cena ktoś poważny się ustawia ~BankierCH 2 2025-11-02 09:41
Uwaga XTB ściąga akcje Tesli po 2 USD Z konta ~Polak 2 2025-11-01 21:59
pije harnasie a bede pil koniak ~Dexter 1 2025-11-01 20:15
Czy WIG20 w 2026 roku jest realny? ~martino1000 12 2025-11-01 18:07
15% w 2 dni na XTB ~silnoręki 6 2025-11-01 16:17
Właśnie zamknąłem pozycję. Dziękuję wam ~Bartłomiej 20 2025-11-01 14:53
Dexter jak co wyniki kupuje na panice i sprzedaje tydzień po matko2137 9 2025-11-01 14:02
Biedny pit lata od wątku do wątku i każdy go olewa ~Xtb 13 2025-11-01 11:11
mBank wydał rekomendacje by Zabłocki zrobił u nich ABB ~Techni 3 2025-11-01 11:09
Troll show odwołany – rynek już wie lepiej ~Maharadża 6 2025-11-01 10:24
Chlopaki z BR was dojadą bo maja mnóstwo pieniążków ~Pit 1 2025-11-01 09:22
Tak się zastanawiam ~Fan 3 2025-10-31 23:31
[x]
XTB 0,35% 107,92 2026-06-25 11:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.