|
gdzie jest łeb Bartłomiej? sprzedał już?
|
~Dexter
|
3
|
2025-11-03 11:09
|
|
Zlatan z XTB uważa że złoto będzie drożeć, to tylko korekta
|
~MintajGiełdowy
|
2
|
2025-11-03 11:07
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Szorty nie odkupiły akcji, chcą iść niżej
|
meryjanek
|
1
|
2025-11-03 10:49
|
|
Spadek przychodów jest faktem
|
~As
|
6
|
2025-11-03 10:34
|
|
XTB pozyskało ponad 100 tys. nowych klientów w październiku
|
~Mikesz
|
1
|
2025-11-03 10:34
|
|
Z takimi wydatkami, zysk za 4q moze być w okolicach 0
|
~Pit
|
7
|
2025-11-03 10:05
|
|
Piękny skowyt spadzi od rana
|
~Xtb
|
1
|
2025-11-03 09:28
|
|
Z takimi "wzrostami" to zajedziemy do Honolulu albo dalej
|
~kiepskotoidzie
|
1
|
2025-11-03 09:17
|
|
Zmienność na rynkach
|
~Buholdz
|
1
|
2025-11-03 09:16
|
|
Z takimi wydatkami, zysk za 2026 bedzie pow mld
|
~Dexter
|
1
|
2025-11-03 09:11
|
|
Z takim potencjałem, zysk za 4q może być w okolicach 500mln
|
~oko_proroka
|
1
|
2025-11-03 09:09
|
|
Polecam spojrzeć na wykres tygodniowy XTB
|
~FanXTB
|
5
|
2025-11-02 21:47
|
|
Rośnie pod ABB 17.11
|
~Techni
|
7
|
2025-11-02 16:05
|
|
Zaktualzowałem analizę DCF XTB (link)
|
~Bartłomiej
|
13
|
2025-11-02 15:43
|
|
Rozmowa z Prezesem XTB
|
~trader9999043943
|
2
|
2025-11-02 15:24
|
|
Dlaczego Omar już nie bryluje w mediach tylko wysyła chłopków na posyłki
|
~jeje
|
5
|
2025-11-02 14:55
|
|
W listopadzie pojawi się nowa podaż akcji
|
~Bartłomiej
|
4
|
2025-11-02 13:10
|
|
Dalej racze sie Harnasiami i mocnymi bez filtra
|
~Dexter
|
2
|
2025-11-02 09:51
|
|
Wolumen mówi więcej niż cena ktoś poważny się ustawia
|
~BankierCH
|
2
|
2025-11-02 09:41
|
|
Uwaga XTB ściąga akcje Tesli po 2 USD Z konta
|
~Polak
|
2
|
2025-11-01 21:59
|
|
pije harnasie a bede pil koniak
|
~Dexter
|
1
|
2025-11-01 20:15
|
|
Czy WIG20 w 2026 roku jest realny?
|
~martino1000
|
12
|
2025-11-01 18:07
|
|
15% w 2 dni na XTB
|
~silnoręki
|
6
|
2025-11-01 16:17
|
|
Właśnie zamknąłem pozycję. Dziękuję wam
|
~Bartłomiej
|
20
|
2025-11-01 14:53
|
|
Dexter jak co wyniki kupuje na panice i sprzedaje tydzień po
|
matko2137
|
9
|
2025-11-01 14:02
|
|
Biedny pit lata od wątku do wątku i każdy go olewa
|
~Xtb
|
13
|
2025-11-01 11:11
|
|
mBank wydał rekomendacje by Zabłocki zrobił u nich ABB
|
~Techni
|
3
|
2025-11-01 11:09
|
|
Troll show odwołany – rynek już wie lepiej
|
~Maharadża
|
6
|
2025-11-01 10:24
|
|
Chlopaki z BR was dojadą bo maja mnóstwo pieniążków
|
~Pit
|
1
|
2025-11-01 09:22
|
|
Tak się zastanawiam
|
~Fan
|
3
|
2025-10-31 23:31
|