Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Do Ataku! Ani kroku w tył! 70 musi wytrzymać ~Dexter 5 2025-11-20 17:10
To co? Robimy dziś pompkę 3% czy więcej? ~Dexter 3 2025-11-20 10:05
XTB przed dużą szansą! - Comparic ~mocarz 3 2025-11-20 10:04
Animator odpuścił......na razie spokojnie..., a później dalej w górę...? ~Dominicus 3 2025-11-19 19:59
Pompujemy pompujemy nie śpimy ~Dexter 3 2025-11-19 19:20
Do pomp i wioseł, trolli za burtę. Musimy zdobyć przyczółek 70 ~Dexter 5 2025-11-19 17:43
Fajny obrot na mikrowzroscie ~Pit 2 2025-11-19 16:28
Animator gra swoje...do popołudnia podbitka..., a później powrót do...? ~Dominicus 2 2025-11-19 13:58
Dlaczego nie spada? ~Widłowy 9 2025-11-19 11:45
SESJA pokazala ze KURS chce sie ZALAMAC=> 34zl =>jest LUKA do DOMKNIECIA ~autoro 1 2025-11-19 02:25
XTB beneficjentem niepewności ~King1985 4 2025-11-18 20:27
Czas na zawiadomienie od pana wspieracza . ~Mak 1 2025-11-18 17:37
POTĘŻNE odbicie na xtbeee...animator rynku SZALEJE - rozbił skarbonkę..? ~Dominicus 2 2025-11-18 17:00
Rynki rozbujane, kasa płynie, strach to woda na młyn XTB ~oko_proroka 3 2025-11-18 09:34
Raport giga jutro pompa! ~Dexter 3 2025-11-18 09:25
Cypr ~Maly 1 2025-11-18 07:35
PRZEORALIŚMY wczoraj Crypto => PRZEORAMY też XTB ==> domkniemy LUKĘ 34zł ~LUKA 13 2025-11-18 04:47
Nagony w norach hahahah. Nie ma argumentów za brown pearl ~Pit 5 2025-11-17 22:21
Zmienność widzę ~Paweł 2 2025-11-17 21:22
Dexter, a ty tutaj? ~antynaganiacz 1 2025-11-17 19:05
Psy szczekają a karawana jedzie dalej ~PanKracy 1 2025-11-17 18:35
AT na żywo:Brak zewnętrznego popytu...dwa bratanki...jedziemy w dół...? ~Dominicus 3 2025-11-17 17:14
AT:Sztuczna i nieudana próba odbicia...skąd Wy bierzecie doradców...? ~Dominicus 1 2025-11-17 16:32
Marketing w oldboyów...skąd Wy bierzecie doradców...kreatywna...SI...? ~Dominicus 1 2025-11-17 16:19
Inwestorzy odwracają sie od xtb ~Pit 4 2025-11-17 16:05
AT:Druga połowa sesji będzie pod dyktando podaży - kierunek 68...66...? ~Dominicus 4 2025-11-17 15:01
Jutro raport i od razu ogłoszom ABB ~jeje 2 2025-11-17 12:38
Nie mogę się doczekać opcji w xtb. Zagrałbym jak Majkel Berry ~Dexter 3 2025-11-17 11:23
alerty cenowe w aplikacji mobilnej ~Miki 2 2025-11-17 10:22
Etoro ~2533 4 2025-11-17 10:20
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.