|
Codziennie jeżdżę taxi. Nikt nawet nie kojarzy XTB
|
~Real
|
3
|
2024-06-12 09:42
|
|
CO TO ZA łomot z rana ?
|
~jakaprzyczyna
|
1
|
2024-06-12 09:26
|
|
Ta zmiennosc to raj dla XTB
|
~Up
|
2
|
2024-06-12 08:38
|
|
Ależ tu będą wzrosty niedługo. A moja średnia to 13,40.
|
~Real
|
13
|
2024-06-12 08:15
|
|
Jak zrobić 1 mln z giełdy w ciągu miesiąca ?
|
~Hmmm
|
2
|
2024-06-12 08:07
|
|
Na GPW nie ma lepszej spółki niż XTB
|
~Ola
|
16
|
2024-06-12 07:24
|
|
Ola żeby tu było 200 to najpierw muszę zejść z haka
|
~Sławek
|
7
|
2024-06-11 20:34
|
|
A mówiłem żeby nie zepsuć kursu
|
~Sławek
|
7
|
2024-06-11 19:09
|
|
symboliczny ten wzrościk bardzo skromnie
|
~wzrościk
|
3
|
2024-06-11 17:20
|
|
Zaczynamy pompować!
|
~Pompa
|
3
|
2024-06-11 12:33
|
|
Rsi -mocne kupuj!!!!
|
~Cieciwa
|
2
|
2024-06-11 10:59
|
|
Pompa na JSW - powtórka z wczoraj !!!.
|
~Anna
|
4
|
2024-06-11 10:25
|
|
Pobuja, pobuja o 70zl na zamku
|
~GRZESIEK
|
1
|
2024-06-11 09:31
|
|
Sprzedajcie XTB i chodźcie na JSW
|
~bilioner
|
9
|
2024-06-11 08:00
|
|
Typowe klepanie denka. Spodziewajcie się 70+ do wypłaty dywidendy
|
~Xxx
|
1
|
2024-06-10 18:11
|
|
DENNA NIC NIE WNOSZĄCA SESJA
|
~malkontent
|
1
|
2024-06-10 16:58
|
|
Na które konto będzie wypłata dywidendy?
|
~Hercules
|
11
|
2024-06-10 16:39
|
|
Właściwie pod co wcześniej graliśmy już przed dywidendą i wyborami ue
|
~Paolo
|
1
|
2024-06-10 16:26
|
|
Właściwie pod co teraz gramy już po dywidendzie wyborach ue
|
marcinl0
|
1
|
2024-06-10 16:20
|
|
to przy jakim kursie już warto dobierać 60 a może czekać na 50
|
marcinl0
|
2
|
2024-06-10 16:16
|
|
to przy jakim kursie już warto oddawać 100 a może czekać na 140
|
~Paolo
|
1
|
2024-06-10 15:55
|
|
Nowe rynki Anglia Brazylia Filipiny to fakt A NIE MA GO JESZCZE W WYNIKU
|
~Jjsj
|
8
|
2024-06-10 15:39
|
|
JSW TO KOREKTA W MEGA SPADKU A NIE GORNE WIDŁY. MIERNA NAGANIACZKO
|
~Wro
|
1
|
2024-06-10 15:31
|
|
2q
|
~Viktor
|
13
|
2024-06-10 15:30
|
|
Co tu będzie grubo się dzieje
|
~Viktor
|
18
|
2024-06-10 15:27
|
|
Pan Kononowicz kilka postów niżej ma rację że to ledwie ledwie idzie
|
~malkontent
|
1
|
2024-06-10 14:57
|
|
jeśli! to byłoby niedozwolone z tym jsw to jaka kara finansowa groziłaby
|
~123
|
8
|
2024-06-10 13:10
|
|
UWAGA na naganiaczy na JSW !!!
|
~Paolo
|
5
|
2024-06-10 12:06
|
|
Napompowany zdradziecki balon Omara
|
~Hh
|
7
|
2024-06-10 11:17
|
|
A CO TO TAKIE LEDWIE LEDWIE CO ZNÓW DO LISTIPADA BĘDZIEMYCZEKAĆ ?
|
~kononowicz
|
5
|
2024-06-10 10:48
|