Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Codziennie jeżdżę taxi. Nikt nawet nie kojarzy XTB ~Real 3 2024-06-12 09:42
CO TO ZA łomot z rana ? ~jakaprzyczyna 1 2024-06-12 09:26
Ta zmiennosc to raj dla XTB ~Up 2 2024-06-12 08:38
Ależ tu będą wzrosty niedługo. A moja średnia to 13,40. ~Real 13 2024-06-12 08:15
Jak zrobić 1 mln z giełdy w ciągu miesiąca ? ~Hmmm 2 2024-06-12 08:07
Na GPW nie ma lepszej spółki niż XTB ~Ola 16 2024-06-12 07:24
Ola żeby tu było 200 to najpierw muszę zejść z haka ~Sławek 7 2024-06-11 20:34
A mówiłem żeby nie zepsuć kursu ~Sławek 7 2024-06-11 19:09
symboliczny ten wzrościk bardzo skromnie ~wzrościk 3 2024-06-11 17:20
Zaczynamy pompować! ~Pompa 3 2024-06-11 12:33
Rsi -mocne kupuj!!!! ~Cieciwa 2 2024-06-11 10:59
Pompa na JSW - powtórka z wczoraj !!!. ~Anna 4 2024-06-11 10:25
Pobuja, pobuja o 70zl na zamku ~GRZESIEK 1 2024-06-11 09:31
Sprzedajcie XTB i chodźcie na JSW ~bilioner 9 2024-06-11 08:00
Typowe klepanie denka. Spodziewajcie się 70+ do wypłaty dywidendy ~Xxx 1 2024-06-10 18:11
DENNA NIC NIE WNOSZĄCA SESJA ~malkontent 1 2024-06-10 16:58
Na które konto będzie wypłata dywidendy? ~Hercules 11 2024-06-10 16:39
Właściwie pod co wcześniej graliśmy już przed dywidendą i wyborami ue ~Paolo 1 2024-06-10 16:26
Właściwie pod co teraz gramy już po dywidendzie wyborach ue marcinl0 1 2024-06-10 16:20
to przy jakim kursie już warto dobierać 60 a może czekać na 50 marcinl0 2 2024-06-10 16:16
to przy jakim kursie już warto oddawać 100 a może czekać na 140 ~Paolo 1 2024-06-10 15:55
Nowe rynki Anglia Brazylia Filipiny to fakt A NIE MA GO JESZCZE W WYNIKU ~Jjsj 8 2024-06-10 15:39
JSW TO KOREKTA W MEGA SPADKU A NIE GORNE WIDŁY. MIERNA NAGANIACZKO ~Wro 1 2024-06-10 15:31
2q ~Viktor 13 2024-06-10 15:30
Co tu będzie grubo się dzieje ~Viktor 18 2024-06-10 15:27
Pan Kononowicz kilka postów niżej ma rację że to ledwie ledwie idzie ~malkontent 1 2024-06-10 14:57
jeśli! to byłoby niedozwolone z tym jsw to jaka kara finansowa groziłaby ~123 8 2024-06-10 13:10
UWAGA na naganiaczy na JSW !!! ~Paolo 5 2024-06-10 12:06
Napompowany zdradziecki balon Omara ~Hh 7 2024-06-10 11:17
A CO TO TAKIE LEDWIE LEDWIE CO ZNÓW DO LISTIPADA BĘDZIEMYCZEKAĆ ? ~kononowicz 5 2024-06-10 10:48
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.