Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
XTB - złodzieje - odcięli od konto o 14.30 - kolejny raz, dane z USA krzysgdapl 9 2024-06-13 13:51
xtb app download April May ~Ricardo_Villalobos 7 2024-06-13 12:51
Mamy nowego pracusia [46.205.128.*] na forum. Dobry znak :) ~BekaZeSpadzia 1 2024-06-13 12:22
Kazik potrzebujesz pomocy? ~122 1 2024-06-13 12:11
Gdyby były srogie kary za przerwy ~Krach 4 2024-06-13 12:01
Co robi ostatni? ~Kazik 1 2024-06-13 11:59
Jutro kurs wraca na 70 ~Sławek 5 2024-06-13 11:58
pachnie krachem ~makler 3 2024-06-13 11:56
Wojna na JSW Trwa ! ~HelołMuzg 1 2024-06-13 11:49
Kto myśli to dawno zamknął konto w XTB ~Kazik 7 2024-06-13 11:39
Xtb broker Awaria co goli klientów ~Kazik 1 2024-06-13 11:34
Lepiej założyć zwykle rachunek w Banku ~Kazik 2 2024-06-13 11:33
Ostatni gasi światło. Zabierać kasę. Zamykać konto ~Kazik 1 2024-06-13 11:32
Czara się przelała. Zamykać konta w XTB ~Kazik 1 2024-06-13 11:31
ponoć trochę osób naśladuje ruchy zaorskiego ~123 3 2024-06-13 11:20
Pompować dziada ~Dexter 3 2024-06-13 11:14
❤️❤️❤️Polska gra numerem 1 na świecie to DDS od Movie Games ~alle 1 2024-06-13 09:52
LPP warte 33 mld zł ~makler 4 2024-06-13 09:30
Dzięki „przerwom technicznym” Xtb zarabia krocie ~Heh 9 2024-06-13 09:08
--------PKP CARGO----- ~adam 2 2024-06-13 09:04
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2024-06-13 08:41
awarie czym są ~Baptiste 9 2024-06-13 05:52
Płaczesz tracisz ale konta nie zamkniesz ~Kazik 1 2024-06-13 00:18
Xtb znowu awaria przy ważnych danych ~Lucjusz 21 2024-06-12 23:00
Niniejszym ogłaszam pompę ! ~Dexter 12 2024-06-12 22:48
Jaką inna platforma do.handlowania ~Sprzedajkupuj 7 2024-06-12 22:31
Jaka kara od KNF za nieuczciwe praktyki grozi XTB? ~Pzdr 6 2024-06-12 20:53
XTB działa ~126p 2 2024-06-12 20:40
UOKiK!!!! KNF!!! ~Pzdr 8 2024-06-12 20:38
jeśli! by się okazało, że za "przerwy techniczne" należą się inwestorom ~123 2 2024-06-12 18:43
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.