|
Spadki = insajderzy uciekają przed wynikami
|
~MATI
|
3
|
2024-07-11 11:18
|
|
A CO TO ZA KŁOREKCINA W LOCIE PODNIEBNYM ? HĘ ?
|
~miódzesmalcem
|
1
|
2024-07-11 11:06
|
| Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 07:33 |
|
Warto posluchac
|
~Akcjonariusz
|
6
|
2024-07-11 08:56
|
|
Kiedy szacunkowe wyniki xtb
|
~Akacje
|
3
|
2024-07-11 02:55
|
|
Ważny przyrost klientów i zwiększanie masy. Na duże zyski przyjdzie czas
|
~Ath
|
7
|
2024-07-10 22:18
|
|
Ależ wypłukują z akcji mięczaków. Miodzio
|
~Real
|
16
|
2024-07-10 22:03
|
|
2Q 350 milionsów!
|
~WaldiChojrak
|
6
|
2024-07-10 19:12
|
|
ależ tu piękne idzie trzepanie z akcji co bardziej nerwowych
|
~123
|
13
|
2024-07-10 13:56
|
|
W końcu jest dobrze
|
~Sławek
|
8
|
2024-07-10 13:24
|
|
Kto zgadnie?
|
~FanBola
|
1
|
2024-07-10 10:29
|
|
Którego raport za 2q ?
|
~Ola
|
6
|
2024-07-10 10:01
|
|
Wzywam na forum b olo vel maxa, marka, niedźwiedzia i resztę ekipy
|
~FanBola
|
4
|
2024-07-09 19:41
|
|
Już to gdzieś widziałem…
|
~Realny
|
1
|
2024-07-09 19:21
|
|
Pompkarze, teraz patrzcie na zmianę w disclaimerze - z 77% na .. ?
|
~Piksel
|
7
|
2024-07-09 19:20
|
|
Dziś kupione i zarobione 9 zł
|
~Akcjonariusz
|
2
|
2024-07-09 17:36
|
|
Drugie miejsce na liście brokerów w Polsce i klientów
|
~Bb
|
3
|
2024-07-09 15:05
|
|
Idzie na 80zl wg Maksymiliana Bączkowskiego
|
~Analityk
|
8
|
2024-07-09 13:01
|
|
Wstępne wyniki plus500
|
~Iron
|
16
|
2024-07-09 12:20
|
|
I jest kawaleria - zaczeła harcowac o 9:34
|
~Piksel
|
8
|
2024-07-09 10:53
|
|
Kłopoty finansowe XTB?
|
~profesor
|
24
|
2024-07-09 09:48
|
|
Nowe dane ilości rachunków maklerskich
|
~Innowierca
|
20
|
2024-07-09 08:35
|
|
Uwaga! Teraz będę naganiał.
|
~Hercules
|
7
|
2024-07-08 22:22
|
|
Zbieranie wyniki dywidenda klienci
|
~Bb
|
2
|
2024-07-08 22:18
|
|
Nie rozczarujcie mnie
|
~Sławek
|
5
|
2024-07-08 17:23
|
|
Hej to ostatnia szansa na EWAKUACJE!
|
~MATI
|
10
|
2024-07-08 15:58
|
|
XTB i co jeszcze ?
|
~strateg
|
13
|
2024-07-08 12:56
|
|
XTB - dywidneda z Develii ...
|
~strateg
|
3
|
2024-07-08 11:06
|
|
Dywidenda głupcze!
|
~Hercules
|
9
|
2024-07-07 22:55
|
|
Spokojnie siedzę na tym do emerytury.
|
~Good
|
24
|
2024-07-07 22:54
|
|
Ciekawe dane
|
~Inwestor
|
5
|
2024-07-07 17:24
|