Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spadki = insajderzy uciekają przed wynikami ~MATI 3 2024-07-11 11:18
A CO TO ZA KŁOREKCINA W LOCIE PODNIEBNYM ? HĘ ? ~miódzesmalcem 1 2024-07-11 11:06
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Warto posluchac ~Akcjonariusz 6 2024-07-11 08:56
Kiedy szacunkowe wyniki xtb ~Akacje 3 2024-07-11 02:55
Ważny przyrost klientów i zwiększanie masy. Na duże zyski przyjdzie czas ~Ath 7 2024-07-10 22:18
Ależ wypłukują z akcji mięczaków. Miodzio ~Real 16 2024-07-10 22:03
2Q 350 milionsów! ~WaldiChojrak 6 2024-07-10 19:12
ależ tu piękne idzie trzepanie z akcji co bardziej nerwowych ~123 13 2024-07-10 13:56
W końcu jest dobrze ~Sławek 8 2024-07-10 13:24
Kto zgadnie? ~FanBola 1 2024-07-10 10:29
Którego raport za 2q ? ~Ola 6 2024-07-10 10:01
Wzywam na forum b olo vel maxa, marka, niedźwiedzia i resztę ekipy ~FanBola 4 2024-07-09 19:41
Już to gdzieś widziałem… ~Realny 1 2024-07-09 19:21
Pompkarze, teraz patrzcie na zmianę w disclaimerze - z 77% na .. ? ~Piksel 7 2024-07-09 19:20
Dziś kupione i zarobione 9 zł ~Akcjonariusz 2 2024-07-09 17:36
Drugie miejsce na liście brokerów w Polsce i klientów ~Bb 3 2024-07-09 15:05
Idzie na 80zl wg Maksymiliana Bączkowskiego ~Analityk 8 2024-07-09 13:01
Wstępne wyniki plus500 ~Iron 16 2024-07-09 12:20
I jest kawaleria - zaczeła harcowac o 9:34 ~Piksel 8 2024-07-09 10:53
Kłopoty finansowe XTB? ~profesor 24 2024-07-09 09:48
Nowe dane ilości rachunków maklerskich ~Innowierca 20 2024-07-09 08:35
Uwaga! Teraz będę naganiał. ~Hercules 7 2024-07-08 22:22
Zbieranie wyniki dywidenda klienci ~Bb 2 2024-07-08 22:18
Nie rozczarujcie mnie ~Sławek 5 2024-07-08 17:23
Hej to ostatnia szansa na EWAKUACJE! ~MATI 10 2024-07-08 15:58
XTB i co jeszcze ? ~strateg 13 2024-07-08 12:56
XTB - dywidneda z Develii ... ~strateg 3 2024-07-08 11:06
Dywidenda głupcze! ~Hercules 9 2024-07-07 22:55
Spokojnie siedzę na tym do emerytury. ~Good 24 2024-07-07 22:54
Ciekawe dane ~Inwestor 5 2024-07-07 17:24
[x]
XTB -0,67% 106,82 2026-06-25 10:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.