Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trigon rekomendacje na 85,6 zł ~Anakin33 27 2024-10-27 08:20
€30 za polecenie !! ~Milo 15 2024-10-27 08:17
Analityk Citi wydał rekomendację dla XTB Puls Biznesu 1 2026-06-25 07:33
Xtb idzie po miuliony klientów - Puls Biznesu ~mocarz 2 2024-10-27 07:27
ktory to juz raz mamy tutaj spadki??? ~Marian 10 2024-10-26 17:29
Mam poważne pytanie ~Dariusz 18 2024-10-26 17:24
Podział zyskownych i stratnych transakcji Q3 ~Bambi22 26 2024-10-26 03:07
Jest dobrze, nie bójcie się ~Dexter 2 2024-10-25 22:00
I tyle ~Xxx 9 2024-10-25 21:00
Dlaczego dziś spada? ~Mentor 8 2024-10-25 17:42
Miało być lambo a wyszło szambo ~Men 1 2024-10-25 16:59
Jaki sens ma kopanie się z robotami ? ~Stary_Nowicjusz 4 2024-10-25 16:23
czy to jest bardziej rakieta czy bardziej odbicie zdechłego kota? ~Jan_z_peronu 9 2024-10-25 16:01
Xtb 9000000 paragraf 2 ~Eol 18 2024-10-24 16:29
wygląda jakby słupy z abb waliły towarem w rynek ~Jan_z_peronu 5 2024-10-24 16:01
Maksiu, jan_z_peronu ratujcie!!! ~Pit 2 2024-10-24 12:43
Kiedy będzie 62 ? ~Sławek 2 2024-10-24 12:08
Peroniarze czują smród spaliny ~Dexter 2 2024-10-24 10:57
Hehehe idziemy up ~Mentor 4 2024-10-24 10:22
Kupować bilety xtb bo odjeżdżamy ~Dexter 1 2024-10-24 09:33
w grudniu trailer Wiedżmina 4 i wejście Ameryki w akcje CDR karambav 9 2024-10-24 08:40
Dlaczego dziś xtb na minusie ? ~Mentor 4 2024-10-24 07:36
Skup akcji po max 110zl ~XTBfan 1 2024-10-23 19:47
Pierwszy cel 68,20 ~Sławomir 18 2024-10-23 16:13
Santander AT ~Kaczan 5 2024-10-23 11:38
Na XTB włączyli dzisiaj ssanie - odkurzacze wciągają akcje PKC ~oko_proroka 14 2024-10-23 09:13
Uwaga!, Cisza! składam oświadczenie! bede szorcic żabkę ~Dexter 1 2024-10-22 23:53
Youtube - Akcje Żabki cała prawda ~Mocny 1 2024-10-22 21:41
65zl na koniec 2024 ~Jw 8 2024-10-22 17:18
Dzisaj na zamku 66 ~Bartek 3 2024-10-22 17:17
Czy dzisiaj kupię po 62 ??? ~Sławek 11 2024-10-22 17:08
[x]
XTB 0,20% 107,76 2026-06-25 15:54:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.