Forum giełdowe spółki XTB S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zamiast kupować to marudzą trolle że jest drogo ~Mentor 4 2024-11-04 20:17
trochę ograłem xtb na cfd iec dyident bedzie mniejsza ~Dexter 1 2024-11-04 18:59
Dlaczego rośnie :)? ~Mentor 4 2024-11-04 18:41
Kolejna hossa nam się szykuje po wyborach ~Mentor 1 2024-11-04 15:58
XTB wciaz w srednioterminowym trendzie spadkowym ~tom440 34 2024-11-04 15:31
Hahahha ~Mentor 1 2024-11-04 15:28
Boczkiem, boczkiem. ~Maminieoddam 4 2024-11-04 14:05
CDR chce 4 mld zysku w 4 lata tylko co Xtb ~Sławek 7 2024-11-04 12:37
Te wpisy spadzi dzisiaj są fantastyczne hahaha ~FanBola 2 2024-11-04 11:02
oRGR ~Bambi22 1 2024-11-04 10:55
Znowu problemy z aplikacją XTB ~01 5 2024-11-04 10:55
Zapomnijcie o 68 zł i ratujcie kapitał ~Ula 8 2024-11-04 10:48
Właśnie widać jaką moc mają trole na największych spółkach WIG. Żadną! ~Kubota 6 2024-11-04 10:02
Dzisiaj no to mamy jak w banku - 10% ~Ula 3 2024-11-04 09:37
Cieszy wysyp farmy Trolli spadziowych ~Kubota 11 2024-11-04 09:11
Tragedia - wyprzedaż XTB. ~Ula 1 2024-11-04 08:54
Było pump będzie teraz dump ~Ula 2 2024-11-04 08:32
Szarpnie w poniedziałek +4% ~toya 9 2024-11-04 08:27
Wszyscy sprzedają. Dystybucja papiera i mam zostać? ~Ula 4 2024-11-04 08:10
Cena obecna to kosmos Cena / WK 4,75 Będzie spadało!!!! ~Andrew 3 2024-11-04 06:51
Czy w końcu UOKIK weźmie się za XTB i nałoży karę? ~Xx 7 2024-11-04 06:49
nie sprzedawać ... Teraz to czas na kupowanie bo ~Mentor 1 2024-11-04 06:19
Wysyp trolli ~Slavimage 8 2024-11-03 22:35
Eureka? Nie ignorancja ~Rewizor 2 2024-11-03 19:43
PKO shortuje XTB BRAWO. Trzeba walczyć ze spekulantami ~Andrew 1 2024-11-03 18:24
PKO w 3Q 2024 mocno zwiększył zaangażowanie w XTB :) ~jw 1 2024-11-03 18:09
Czeka nas amargedon na XTB ~Andrew 1 2024-11-03 17:29
AMATORSZCZYZNA XTB TO GRA NA ZWALANIE KURSÓW ~Xx 1 2024-11-03 16:44
Czekam na 30 zł . Teraz drogo. ~Xx 5 2024-11-03 14:46
XTB grało ma spadki to teraz czas na XTB aby spadało ~Xx 3 2024-11-03 12:30
[x]
XTB -0,45% 109,50 2026-06-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.