|
Zamiast kupować to marudzą trolle że jest drogo
|
~Mentor
|
4
|
2024-11-04 20:17
|
|
trochę ograłem xtb na cfd iec dyident bedzie mniejsza
|
~Dexter
|
1
|
2024-11-04 18:59
|
|
Dlaczego rośnie :)?
|
~Mentor
|
4
|
2024-11-04 18:41
|
|
Kolejna hossa nam się szykuje po wyborach
|
~Mentor
|
1
|
2024-11-04 15:58
|
|
XTB wciaz w srednioterminowym trendzie spadkowym
|
~tom440
|
34
|
2024-11-04 15:31
|
|
Hahahha
|
~Mentor
|
1
|
2024-11-04 15:28
|
|
Boczkiem, boczkiem.
|
~Maminieoddam
|
4
|
2024-11-04 14:05
|
|
CDR chce 4 mld zysku w 4 lata tylko co Xtb
|
~Sławek
|
7
|
2024-11-04 12:37
|
|
Te wpisy spadzi dzisiaj są fantastyczne hahaha
|
~FanBola
|
2
|
2024-11-04 11:02
|
|
oRGR
|
~Bambi22
|
1
|
2024-11-04 10:55
|
|
Znowu problemy z aplikacją XTB
|
~01
|
5
|
2024-11-04 10:55
|
|
Zapomnijcie o 68 zł i ratujcie kapitał
|
~Ula
|
8
|
2024-11-04 10:48
|
|
Właśnie widać jaką moc mają trole na największych spółkach WIG. Żadną!
|
~Kubota
|
6
|
2024-11-04 10:02
|
|
Dzisiaj no to mamy jak w banku - 10%
|
~Ula
|
3
|
2024-11-04 09:37
|
|
Cieszy wysyp farmy Trolli spadziowych
|
~Kubota
|
11
|
2024-11-04 09:11
|
|
Tragedia - wyprzedaż XTB.
|
~Ula
|
1
|
2024-11-04 08:54
|
|
Było pump będzie teraz dump
|
~Ula
|
2
|
2024-11-04 08:32
|
|
Szarpnie w poniedziałek +4%
|
~toya
|
9
|
2024-11-04 08:27
|
|
Wszyscy sprzedają. Dystybucja papiera i mam zostać?
|
~Ula
|
4
|
2024-11-04 08:10
|
|
Cena obecna to kosmos Cena / WK 4,75 Będzie spadało!!!!
|
~Andrew
|
3
|
2024-11-04 06:51
|
|
Czy w końcu UOKIK weźmie się za XTB i nałoży karę?
|
~Xx
|
7
|
2024-11-04 06:49
|
|
nie sprzedawać ... Teraz to czas na kupowanie bo
|
~Mentor
|
1
|
2024-11-04 06:19
|
|
Wysyp trolli
|
~Slavimage
|
8
|
2024-11-03 22:35
|
|
Eureka? Nie ignorancja
|
~Rewizor
|
2
|
2024-11-03 19:43
|
|
PKO shortuje XTB BRAWO. Trzeba walczyć ze spekulantami
|
~Andrew
|
1
|
2024-11-03 18:24
|
|
PKO w 3Q 2024 mocno zwiększył zaangażowanie w XTB :)
|
~jw
|
1
|
2024-11-03 18:09
|
|
Czeka nas amargedon na XTB
|
~Andrew
|
1
|
2024-11-03 17:29
|
|
AMATORSZCZYZNA XTB TO GRA NA ZWALANIE KURSÓW
|
~Xx
|
1
|
2024-11-03 16:44
|
|
Czekam na 30 zł . Teraz drogo.
|
~Xx
|
5
|
2024-11-03 14:46
|
|
XTB grało ma spadki to teraz czas na XTB aby spadało
|
~Xx
|
3
|
2024-11-03 12:30
|