Forum giełdowe spółki VARSAV

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ładnie ktoś zbiera jednym strzałem pod 1.75 ~Grass 4 2021-07-12 16:51
Sa w mediach coraz częściej ~Tata 4 2021-07-12 16:41
Transakcje espi ~Reznor 7 2021-07-08 11:46
75 osób grających w Bee Simulator na Steam ! ~klaus 4 2021-07-08 10:58
Łukasz wydał 20k na varsav, jezus maria ... ~Akcjonariusz 1 2021-07-07 22:29
wishlist rosnie - pozytywne zaskoczenie ~roman 24 2021-07-05 13:56
Wzrosty !!! I duże obroty przewiduje !!! ~Tata 12 2021-07-05 00:02
ta ich nowa gra calendra ktorej sa wydawca brazylijskiej firmy podbije k ~mazik 2 2021-07-04 13:19
30 września? ~src 6 2021-07-03 16:22
Technicznie o Varsav wers_ 29 2021-06-28 20:40
A już skreślałem tą grę a tu .. ~zzzz 7 2021-06-23 20:33
Ponad 1600 osób ogląda teraz na Steam ~_zawisza 5 2021-06-22 00:06
czy przewidujecie jakas glebsza korekte na rynkach? ~mazik 2 2021-06-18 17:46
transakcja pakietowa ~Tim 28 2021-06-18 14:53
Mówiłem że na Alberta można liczyć XD. wers_ 1 2021-06-18 14:12
Jest Demo ~egh 5 2021-06-18 13:14
przypominam ze w to arcydzieło można zagrac ~qq 2 2021-06-17 17:54
Wrzucili nowy filmik plus będzie można grać od 19 ten w demo ~Monte 8 2021-06-16 22:16
Obrót ~goscyniok 3 2021-06-16 15:08
inho piniondz lubi cisze ~roman 2 2021-06-15 18:42
Nie opuściłem pokładu ... wers_ 33 2021-06-15 10:14
Opuściłem pokład... ~wers 16 2021-06-09 20:28
Targi w czerwcu ~Fryzjer 1 2021-06-09 12:29
Kiedy ten pociag ruszy ??? ~asmen 3 2021-06-09 11:44
beznadziejna sprzedaż na Steam ~notokoniec 16 2021-06-05 18:59
I jak się raport podoba ~Ruchanienagrubo 4 2021-06-02 21:21
Niskie obroty i boczniak ~Ruchanienagrubo 1 2021-06-01 18:19
widzieli demo ~espi 4 2021-05-31 21:46
Reznor jak sądzisz kiedy odpał na Var? ~Ruchanienagrubo 38 2021-05-28 17:41
tattoo punk, Rosiński ~Warsaw 10 2021-05-28 10:04
[x]
VARSAV 0,00% 0,47 2026-06-26 15:15:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.