Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 7 2017-09-28 14:54
Dofinansowanie rolników i zakup sprzetu ursuska ~WOW 4 2017-09-28 14:35
Kto tam ma ochotke zasypac tego na przystanku 2,75 :) ~chciwy 2 2017-09-28 14:14
Koniec PROMOCJI ogłosić to ŚWIATU ~EcoDriverURS 1 2017-09-28 13:36
kończy się okno czasowe na nową emisję po rozsądnych cenach ~inwestor 3 2017-09-28 13:33
Co się dzieje z tą padaką? 1as 2 2017-09-28 13:31
Obroty mizerne tzw podbieranie akcji za grosze ~To 2 2017-09-28 13:19
Bylismy na lunchu:) a tu bezradnosc ~MASA 1 2017-09-28 12:43
Dawac nie czekac bo zaraz 3.6 ~Mordeczka 3 2017-09-28 11:38
Tak jak powiedziałem oddacie tak jak chciałem ~MASA 8 2017-09-28 11:28
Jeszcze troche, musi dogonic PXM-ka ~MOPS 1 2017-09-28 10:53
Pozdrawiam współ wyj.....ch ~Antoni 1 2017-09-28 10:46
brak pozytywnych wiadomości ~broker 1 2017-09-28 10:17
A może by tak powrót do wzrostów... ~To 1 2017-09-28 10:16
Ciekawe do kiedy sprzeadaczom sie jeszcze oplaci sypac? ~GRANT 3 2017-09-28 10:12
A co tak nagle zamilki a? ~Pawlak 5 2017-09-28 10:09
Zaraz dolne widły ~mk 1 2017-09-28 09:57
dzisiaj lawina jak na PXM ~SX 3 2017-09-28 09:44
dzisiaj będzie górka - wykres AT nie kłamie ~123 7 2017-09-28 09:37
Czy wy aby z paluchiem na enterze nie siedzicie a? ~FAK 1 2017-09-28 09:36
Jutro, 3,6 i okolice:) ~CIA 5 2017-09-28 09:15
Ważne ~Inwestplus 1 2017-09-28 09:15
no to 3.30 ~oszukany 1 2017-09-28 09:13
Będzie dłuuuuuga zima na przetrwanie ~Zygfryd 2 2017-09-27 23:21
Kasa dla Ursusa, nie lekajcie się ~MOZIL 7 2017-09-27 23:16
,DOBRODZIEJE"i bez przerwy namawiają na kupno i WIECZNE trzymanie akcji. steadfast 14 2017-09-27 22:25
Drobni akcjonariusze ~Don 1 2017-09-27 20:02
Zaraz lawina - uciekac wszyscy PKC ~PanBOS 4 2017-09-27 19:43
sztandarowa spólka dobrej zmiany.... ~hjkl 5 2017-09-27 17:31
Ja jumż sprzedałem akcje ursusa a ty? ~iyi 3 2017-09-27 17:27
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.