|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
7
|
2017-09-28 14:54
|
|
Dofinansowanie rolników i zakup sprzetu ursuska
|
~WOW
|
4
|
2017-09-28 14:35
|
|
Kto tam ma ochotke zasypac tego na przystanku 2,75 :)
|
~chciwy
|
2
|
2017-09-28 14:14
|
|
Koniec PROMOCJI ogłosić to ŚWIATU
|
~EcoDriverURS
|
1
|
2017-09-28 13:36
|
|
kończy się okno czasowe na nową emisję po rozsądnych cenach
|
~inwestor
|
3
|
2017-09-28 13:33
|
|
Co się dzieje z tą padaką?
|
1as
|
2
|
2017-09-28 13:31
|
|
Obroty mizerne tzw podbieranie akcji za grosze
|
~To
|
2
|
2017-09-28 13:19
|
|
Bylismy na lunchu:) a tu bezradnosc
|
~MASA
|
1
|
2017-09-28 12:43
|
|
Dawac nie czekac bo zaraz 3.6
|
~Mordeczka
|
3
|
2017-09-28 11:38
|
|
Tak jak powiedziałem oddacie tak jak chciałem
|
~MASA
|
8
|
2017-09-28 11:28
|
|
Jeszcze troche, musi dogonic PXM-ka
|
~MOPS
|
1
|
2017-09-28 10:53
|
|
Pozdrawiam współ wyj.....ch
|
~Antoni
|
1
|
2017-09-28 10:46
|
|
brak pozytywnych wiadomości
|
~broker
|
1
|
2017-09-28 10:17
|
|
A może by tak powrót do wzrostów...
|
~To
|
1
|
2017-09-28 10:16
|
|
Ciekawe do kiedy sprzeadaczom sie jeszcze oplaci sypac?
|
~GRANT
|
3
|
2017-09-28 10:12
|
|
A co tak nagle zamilki a?
|
~Pawlak
|
5
|
2017-09-28 10:09
|
|
Zaraz dolne widły
|
~mk
|
1
|
2017-09-28 09:57
|
|
dzisiaj lawina jak na PXM
|
~SX
|
3
|
2017-09-28 09:44
|
|
dzisiaj będzie górka - wykres AT nie kłamie
|
~123
|
7
|
2017-09-28 09:37
|
|
Czy wy aby z paluchiem na enterze nie siedzicie a?
|
~FAK
|
1
|
2017-09-28 09:36
|
|
Jutro, 3,6 i okolice:)
|
~CIA
|
5
|
2017-09-28 09:15
|
|
Ważne
|
~Inwestplus
|
1
|
2017-09-28 09:15
|
|
no to 3.30
|
~oszukany
|
1
|
2017-09-28 09:13
|
|
Będzie dłuuuuuga zima na przetrwanie
|
~Zygfryd
|
2
|
2017-09-27 23:21
|
|
Kasa dla Ursusa, nie lekajcie się
|
~MOZIL
|
7
|
2017-09-27 23:16
|
|
,DOBRODZIEJE"i bez przerwy namawiają na kupno i WIECZNE trzymanie akcji.
|
steadfast
|
14
|
2017-09-27 22:25
|
|
Drobni akcjonariusze
|
~Don
|
1
|
2017-09-27 20:02
|
|
Zaraz lawina - uciekac wszyscy PKC
|
~PanBOS
|
4
|
2017-09-27 19:43
|
|
sztandarowa spólka dobrej zmiany....
|
~hjkl
|
5
|
2017-09-27 17:31
|
|
Ja jumż sprzedałem akcje ursusa a ty?
|
~iyi
|
3
|
2017-09-27 17:27
|