Forum giełdowe spółki URSUS

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wszystko tzreba zlikwidować ~Domalt_Ostatni 3 2021-12-07 17:41
Rocznica- PRZYPADEK? ~ErinbrockovichzGdyni 5 2021-12-07 16:33
Pozbieramy i ruszamy ~Jaro 3 2021-12-07 16:31
Czemu dzisiaj tak spadlo? ~df 3 2021-12-07 14:21
Zostawcie Titanica... ~Leszcz 4 2021-12-07 12:43
Telewizor_40 gdzie jesteś ~Sss 13 2021-12-07 10:19
Są wyniki 200 % up ~AUDI 2 2021-12-06 18:36
Zapraszam na ŁAKCJONARIUSZY na grilla! ~Magda_G_bez_esler 1 2021-12-06 18:19
Zauważyliście, że ktoś umiejętnie zbiera papier ??? ~koleżkaprezesa 15 2021-12-06 18:06
Nowy ład nadchodzi wielkimi krokami ~Arnold 4 2021-12-06 17:49
URSUS Bus ,,W drodze do elektromobilności '' !!! ~ErinbrockovichzGdyni 2 2021-12-06 11:49
Jak tam barany dalej Ursusa kupują? ~Zbyszko 1 2021-12-06 10:52
buahahahahahaha telewizor_40 9 2021-12-05 18:02
Jaka jest wartość księgową w raporcie bo nie widzę? ~jakaJest 5 2021-12-03 22:15
Kiedy wyrok się uprawomocni? ~Wojciech 3 2021-12-03 21:18
Dobiłem do milona ~Szampan 11 2021-12-03 19:37
Nowy Członek RN ~Cobi 5 2021-12-03 16:01
Tydzien, dwa, trzy...? ~ErinbrockovichzGdyni 1 2021-12-03 14:43
Ojej...a co tu tak czerwono nadal? ~Arnold 3 2021-12-01 16:12
Po co wczoraj było walne ? Dużo kawy wypite? ~Covidek 3 2021-12-01 12:54
Huhuha huhuha nasz ten Ursus zly ~Sss 2 2021-11-30 23:13
Ursus Bus na sprzedaz? Rece do pracy pilnie potrzebne. ~ErinbrockovichzGdyni 1 2021-11-30 19:27
Szukam pozytywów, ale ich brak... ~Stary_Ursus_z_Wawy 5 2021-11-30 15:12
Gdzie naganiacze na spadki? ~Greg 23 2021-11-29 20:18
Żaden idio ta tego nie kupi... Bądźmy realistami. ~Realista 5 2021-11-29 19:13
RAPORT 3Q JEST DOBRZR ~Blizniakplwl 3 2021-11-29 05:35
a może nie upadnie ~kubota 10 2021-11-28 18:47
walne zgromadzenie 30.11 ~traktorek 2 2021-11-27 09:13
Arnold czytasz już raport ? telewizor_40 1 2021-11-26 16:09
Cisza ~Ursus 1 2021-11-26 13:46
[x]
URSUS -4,91% 0,01 2022-10-14 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.