Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Unimot wkracza na rynki skandynawskie kwfx 4 2020-03-19 20:58
kto to sprzedaje??? ~wilk_z_juliusza 2 2020-03-19 10:15
PEREŁKA na NEW CONNECT ~Wolus 2 2020-03-19 10:12
TRADEA OD UNIMOT NA NASDAQ - NO SZACUN ~123 4 2020-03-18 13:02
W tym otoczeniu super wynik wkupiesila 3 2020-03-18 11:13
unimot perełka ~wilk_z_juliusza 2 2020-03-18 08:06
Minister szacuje 10 tys chorych za 2 tyg ~bullfrog 5 2020-03-17 10:48
Uważajcie , ropa pikuje w dół -13% , po otwarciu USA bedzie lipa ~bullfrog 6 2020-03-17 06:35
Bardzo dobre wyniki , a ~Piotr 1 2020-03-16 13:35
Firma ma 70 mln zysku za zeszły rok przetrwa ? wkupiesila 1 2020-03-16 10:17
co w tym tygodniu ? ~Inwestor 6 2020-03-16 09:27
Skąd unimot bierze paliwo ? ~123 4 2020-03-15 23:47
Stany +10% ~Marcin 5 2020-03-14 20:20
Po co ja to kupilem ~Jaca 1 2020-03-13 20:41
Ropa +5 % ~bullfrog 4 2020-03-13 12:19
PYTANIE NOWICJUSZA - CZEMU LECI JAK DOBRE WYNIKI ~xxx 11 2020-03-13 12:07
Strach i czyszczenie drobnicy ... a kto mądry zbiera ... ~ON 22 2020-03-13 10:42
słabość spólki ~as 8 2020-03-12 20:30
Czy unikot to bankrut? Tko 3zl ~As 2 2020-03-12 18:38
AMERYKA ZNOWU LECI NA PYSK ~ss1 14 2020-03-12 17:04
2 zł ? ~Krachu 6 2020-03-12 14:24
Zmarnowana szansa.... ~moc 12 2020-03-12 10:32
unimont lider ........spadków ~as 2 2020-03-12 09:26
taktyka na kolejne dni ~as 12 2020-03-12 07:02
pięknie sypią ~ss 7 2020-03-12 06:32
Przychody Unimotu wzrosły wstępnie o 37% r/r ~ultron 8 2020-03-11 20:16
Ile jeszcze może zjechać ~mb1020 2 2020-03-11 20:06
ocena...prezesa ~wojtek 1 2020-03-11 20:01
bravo unimot ~as 3 2020-03-11 12:34
Zaprawdę powiadam wam ~Koronawirus 5 2020-03-11 11:44
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.