| Unimot wkracza na rynki skandynawskie | kwfx | 4 | 2020-03-19 20:58 |
| kto to sprzedaje??? | ~wilk_z_juliusza | 2 | 2020-03-19 10:15 |
| PEREŁKA na NEW CONNECT | ~Wolus | 2 | 2020-03-19 10:12 |
| TRADEA OD UNIMOT NA NASDAQ - NO SZACUN | ~123 | 4 | 2020-03-18 13:02 |
| W tym otoczeniu super wynik | wkupiesila | 3 | 2020-03-18 11:13 |
| unimot perełka | ~wilk_z_juliusza | 2 | 2020-03-18 08:06 |
| Minister szacuje 10 tys chorych za 2 tyg | ~bullfrog | 5 | 2020-03-17 10:48 |
| Uważajcie , ropa pikuje w dół -13% , po otwarciu USA bedzie lipa | ~bullfrog | 6 | 2020-03-17 06:35 |
| Bardzo dobre wyniki , a | ~Piotr | 1 | 2020-03-16 13:35 |
| Firma ma 70 mln zysku za zeszły rok przetrwa ? | wkupiesila | 1 | 2020-03-16 10:17 |
| co w tym tygodniu ? | ~Inwestor | 6 | 2020-03-16 09:27 |
| Skąd unimot bierze paliwo ? | ~123 | 4 | 2020-03-15 23:47 |
| Stany +10% | ~Marcin | 5 | 2020-03-14 20:20 |
| Po co ja to kupilem | ~Jaca | 1 | 2020-03-13 20:41 |
| Ropa +5 % | ~bullfrog | 4 | 2020-03-13 12:19 |
| PYTANIE NOWICJUSZA - CZEMU LECI JAK DOBRE WYNIKI | ~xxx | 11 | 2020-03-13 12:07 |
| Strach i czyszczenie drobnicy ... a kto mądry zbiera ... | ~ON | 22 | 2020-03-13 10:42 |
| słabość spólki | ~as | 8 | 2020-03-12 20:30 |
| Czy unikot to bankrut? Tko 3zl | ~As | 2 | 2020-03-12 18:38 |
| AMERYKA ZNOWU LECI NA PYSK | ~ss1 | 14 | 2020-03-12 17:04 |
| 2 zł ? | ~Krachu | 6 | 2020-03-12 14:24 |
| Zmarnowana szansa.... | ~moc | 12 | 2020-03-12 10:32 |
| unimont lider ........spadków | ~as | 2 | 2020-03-12 09:26 |
| taktyka na kolejne dni | ~as | 12 | 2020-03-12 07:02 |
| pięknie sypią | ~ss | 7 | 2020-03-12 06:32 |
| Przychody Unimotu wzrosły wstępnie o 37% r/r | ~ultron | 8 | 2020-03-11 20:16 |
| Ile jeszcze może zjechać | ~mb1020 | 2 | 2020-03-11 20:06 |
| ocena...prezesa | ~wojtek | 1 | 2020-03-11 20:01 |
| bravo unimot | ~as | 3 | 2020-03-11 12:34 |
| Zaprawdę powiadam wam | ~Koronawirus | 5 | 2020-03-11 11:44 |