|
Nie ma co papier w silnych rękach
|
~świstek
|
8
|
2020-04-21 17:11
|
|
otwarcie gospodarki a zakażenia
|
~qmx
|
2
|
2020-04-19 19:30
|
|
WZA, dywidenda
|
~Inwestor
|
12
|
2020-04-18 21:46
|
|
Co tak ucichło?
|
pytek21
|
2
|
2020-04-18 20:35
|
|
Fala wzrostowa
|
~PISZPANJAN
|
2
|
2020-04-17 12:19
|
|
Konferencja prasowa online 15.04. godzina 10:00
|
~Inwestor
|
9
|
2020-04-16 15:56
|
|
kurs dolara
|
~Uni
|
3
|
2020-04-15 12:16
|
|
Kto tak ładnie zbiera akcje ?
|
~Inwestor
|
8
|
2020-04-14 21:45
|
|
A koledzy kiedy ostatnio tankowali?
|
~Inwestor
|
5
|
2020-04-14 13:08
|
|
Początek końca problemów związanych z Covid 19
|
~Inwestor
|
8
|
2020-04-14 08:55
|
|
po fuzji orlenu z lotosem bedą stacje do przejecia
|
~fuzja
|
2
|
2020-04-11 08:27
|
|
Kiedy Członkowie Zarządu zaczną kupować akcje ?
|
~Inwestor
|
8
|
2020-04-10 09:22
|
|
Jak wyglada u was w mieście ruch
|
~Bartek
|
20
|
2020-04-09 20:15
|
|
udział biopaliw
|
~merkel
|
3
|
2020-04-09 16:11
|
|
Obniżka stop procentowych vs poprawa wyników Unimot
|
~Inwestor
|
4
|
2020-04-09 12:59
|
|
Marża na oleju wzrosła o 260%
|
~Maniek
|
7
|
2020-04-03 22:36
|
|
płyn do dezynfekcji
|
~qmx
|
3
|
2020-04-03 22:30
|
|
lotos,pkn + 7 + 5 % tu minus 2 co za bezsens
|
krzysnydyktatorgield
|
2
|
2020-04-03 20:54
|
|
WICEMINISTER ZDROWIA - MOŻLIWE ŻE MAMY POCZĄTEK SZCZYTU EPIDEMII
|
~qmx
|
1
|
2020-04-03 12:56
|
|
Chińczycy się spóźnili
|
~Uni
|
2
|
2020-04-02 16:41
|
|
Jestem tu nowy
|
~100
|
2
|
2020-04-02 11:19
|
|
Czy premia zarząd w wysokości 6,7 % zysku w formie premii to standard
|
~PlatformaWastakNieWy
|
9
|
2020-04-01 12:35
|
|
ciekawe kiedy zarząd zacznie kupować
|
~Uni
|
7
|
2020-03-31 12:24
|
|
Hulajnogi i skutery padaka ... Lime zaraz bankrut
|
~Bartek
|
6
|
2020-03-29 22:08
|
|
Chcemy, aby UNIMOT był spółką dochodową, regularnie płacącą dywidendę”
|
~Aaas
|
2
|
2020-03-28 22:40
|
|
Geniusz Prezesa
|
~wojtek
|
2
|
2020-03-28 11:24
|
|
jak tak mało tracą to czemu zarząd nie kupował po 13 zł ?
|
~123
|
5
|
2020-03-27 19:04
|
|
Czat inwestorski z zarządem Grupy UNIMOT
|
~Aaas
|
1
|
2020-03-27 11:25
|
|
Odrobicie na BEP
|
~jjj
|
1
|
2020-03-27 07:48
|
|
Unimot a Ekopol?
|
~Marcin
|
2
|
2020-03-26 23:23
|