Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nie ma co papier w silnych rękach ~świstek 8 2020-04-21 17:11
otwarcie gospodarki a zakażenia ~qmx 2 2020-04-19 19:30
WZA, dywidenda ~Inwestor 12 2020-04-18 21:46
Co tak ucichło? pytek21 2 2020-04-18 20:35
Fala wzrostowa ~PISZPANJAN 2 2020-04-17 12:19
Konferencja prasowa online 15.04. godzina 10:00 ~Inwestor 9 2020-04-16 15:56
kurs dolara ~Uni 3 2020-04-15 12:16
Kto tak ładnie zbiera akcje ? ~Inwestor 8 2020-04-14 21:45
A koledzy kiedy ostatnio tankowali? ~Inwestor 5 2020-04-14 13:08
Początek końca problemów związanych z Covid 19 ~Inwestor 8 2020-04-14 08:55
po fuzji orlenu z lotosem bedą stacje do przejecia ~fuzja 2 2020-04-11 08:27
Kiedy Członkowie Zarządu zaczną kupować akcje ? ~Inwestor 8 2020-04-10 09:22
Jak wyglada u was w mieście ruch ~Bartek 20 2020-04-09 20:15
udział biopaliw ~merkel 3 2020-04-09 16:11
Obniżka stop procentowych vs poprawa wyników Unimot ~Inwestor 4 2020-04-09 12:59
Marża na oleju wzrosła o 260% ~Maniek 7 2020-04-03 22:36
płyn do dezynfekcji ~qmx 3 2020-04-03 22:30
lotos,pkn + 7 + 5 % tu minus 2 co za bezsens krzysnydyktatorgield 2 2020-04-03 20:54
WICEMINISTER ZDROWIA - MOŻLIWE ŻE MAMY POCZĄTEK SZCZYTU EPIDEMII ~qmx 1 2020-04-03 12:56
Chińczycy się spóźnili ~Uni 2 2020-04-02 16:41
Jestem tu nowy ~100 2 2020-04-02 11:19
Czy premia zarząd w wysokości 6,7 % zysku w formie premii to standard ~PlatformaWastakNieWy 9 2020-04-01 12:35
ciekawe kiedy zarząd zacznie kupować ~Uni 7 2020-03-31 12:24
Hulajnogi i skutery padaka ... Lime zaraz bankrut ~Bartek 6 2020-03-29 22:08
Chcemy, aby UNIMOT był spółką dochodową, regularnie płacącą dywidendę” ~Aaas 2 2020-03-28 22:40
Geniusz Prezesa ~wojtek 2 2020-03-28 11:24
jak tak mało tracą to czemu zarząd nie kupował po 13 zł ? ~123 5 2020-03-27 19:04
Czat inwestorski z zarządem Grupy UNIMOT ~Aaas 1 2020-03-27 11:25
Odrobicie na BEP ~jjj 1 2020-03-27 07:48
Unimot a Ekopol? ~Marcin 2 2020-03-26 23:23
[x]
UNIMOT 2,71% 159,00 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.