Forum giełdowe spółki UNIMOT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
60 PLN niebawem ... ~UNI 4 2020-08-18 15:24
Omówienie wyników Grupy 18 sierpnia 2020 roku o godz. 12.00 ~Aaas 3 2020-08-18 13:24
Unimot & Blachotrapez ?? ~Inwestor 4 2020-08-17 20:54
Nowa stacja Avia - Gorzów ~Nice 1 2020-08-17 16:16
Nowa stacja Avia - Gorzów ~Nice 1 2020-08-17 16:16
Jaki scenariusz na najbliższy tydzień ? ~Inwestor 4 2020-08-17 10:55
Czy zdajemy sobie sprawę,że... ~Amator 8 2020-08-16 22:08
Czy w 2021r po covidowej nastąpi białoruska gorączka na GPW. ~HERCU 3 2020-08-15 15:51
Skąd te dzisiejsze wzrosty ?? ~Inwestor 15 2020-08-15 10:33
chyba podbitka i wywalanie ~dd 3 2020-08-14 18:23
Wzrosty? ~Olo 8 2020-08-14 15:13
60 jeszcze w sierpniu? ~devil 4 2020-08-14 14:07
Rakieta zatandowana, witamy na pokladzie Unimot /Unimot solar ~Bro31 1 2020-08-14 13:59
Nie zapominajcie że w środę oficjalna prezentacja partnera FV! ~devil 5 2020-08-14 13:37
kreski są dobrze poukładane ~wojtek 9 2020-08-14 13:22
Pozdrawiam czekających na korektę w okolice 30 - 32 zł :) ~Aleksander 2 2020-08-14 13:18
Czubki ~Adi 8 2020-08-14 13:15
Swietny pomysł ~wow07 1 2020-08-14 12:52
recesja w PL a kurs UNT ~maly 8 2020-08-14 12:40
Pociąg odjezdza ~Świstak 1 2020-08-14 12:32
Zawieszony? ~Maly 2 2020-08-14 12:30
RUSZA ~walny 6 2020-08-14 12:08
Czyżby ogromne zyski za lipiec? ~kuc 1 2020-08-14 12:06
Statek z ropa dla Białorusi ~Musztarda 2 2020-08-14 12:03
kumulowanie akcji UNI :) ~Inwestor 21 2020-08-14 12:01
Zanim będzie 100 ~blinek 4 2020-08-13 21:36
Za co dziś obrywa unimot? ~lot 11 2020-08-13 11:47
Columbus w przeciągu roku wzrósł o ponad 2000%!!!! ~vnt 15 2020-08-13 11:11
Czy ktoś widział spółkę z 23% dywidendą? ~prof 2 2020-08-13 10:27
Na unimot po staremu ~lot 1 2020-08-13 09:14
[x]
UNIMOT -1,04% 152,20 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.