Forum giełdowe spółki TEXT

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tak dla przypomnienia ~pg 11 2022-02-23 17:00
Rynek SaaS ~czujny 12 2022-02-21 20:56
LiveChat Software z drugim patentem w USA ~84Felek 1 2022-02-17 10:19
Od jutra przyśpieszenie ~czujny 3 2022-02-15 19:19
Próba przejęcie Zendesk przez fundusze ~Vaquero 1 2022-02-11 14:38
Luka na 80 zł ~Ave 1 2022-02-10 13:16
zakup insiderski ~czujny 3 2022-01-27 17:38
Chyba już w tym miesiącu będzie poniżej 100 zł . ~Analityk 1 2022-01-18 16:30
Spadki ~czujny 3 2022-01-18 12:39
Bardzo duża umowa podpisana! ~Marek 1 2022-01-05 13:39
Szacunkowe przychody za3 kw ~Luk 4 2022-01-04 14:50
SaaS NA GIEŁDZIE: Biznes, w którym można się zakochać ~84Felek 1 2021-12-22 10:28
dywidenda ~mem 2 2021-12-20 11:22
Ale urwał! ~Alek 2 2021-12-18 08:49
Zbieranie Będzie dobrze ~Piter 4 2021-12-17 15:35
automat szaleje ~ja 1 2021-12-17 15:24
nowe reko Haitonga ~czujny 1 2021-12-17 12:46
DM BOŚ przedstawił swoje top picks na 2022 rok ~84Felek 2 2021-12-13 13:04
Analiza IPO Huuuge... portalanalizpl 2 2021-12-02 13:36
Spadek do przewidzenia felek84 1 2021-11-26 11:47
Brawo ~olo 1 2021-11-24 20:44
Typujmy wyniki ~Orka 4 2021-11-24 17:52
raport 1H ~czujny 1 2021-11-24 17:44
Skąd ten dzisiejszy ruch w górę? ~JF_Sebastian 3 2021-11-23 19:32
dolar już 4.05 a prognozy są że może urosnąć do 4.2 ~qwerty 1 2021-11-12 13:19
Czy inwestorzy z kryptowalut zaczną skupować akcje? ~Jan 16 2021-11-12 09:11
LVC 106 mln zł za ostatnie 12 m-cy, Asbis 271 mln zł. Kapitalizacja ? ~ParadoksyGPW 1 2021-11-10 11:17
co tu sie wyrabia??? ~sda 3 2021-10-29 21:08
Dywidenda xtb-najlepsza-platforma 11 2021-10-29 20:55
budzimy się ~wolf 1 2021-10-20 10:43
[x]
TEXT -0,62% 41,50 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.