|
NIE DAĆ SIĘ WCIĄGNĄĆ, grupa FB podbija sztucznie, ubrać ich niech KISNĄ
|
~knf
|
12
|
2020-08-17 08:33
|
|
Jak obstawiacie przyszły tydzień +-
|
~NowyR
|
1
|
2020-08-16 19:17
|
|
4Mass pociąg rusza na północ
|
~obserwator
|
11
|
2020-08-16 11:22
|
|
Rekordowe zyski za II kwartał - Boruta i Sferanet
|
~Makler99
|
6
|
2020-08-16 11:22
|
|
UWAGA grupa z forum bankiera PODBIJA/ZANIŻA kurs
|
~FB
|
2
|
2020-08-15 17:40
|
|
Kto ile ma i jaka srednia.
|
~Tom
|
6
|
2020-08-15 13:37
|
|
Kolejna po Telgamie spółka telekom-oze
|
~Warto
|
3
|
2020-08-14 18:18
|
|
Aż się czytać tego nie chce
|
~tomdom
|
3
|
2020-08-14 15:17
|
|
Sferanet SA - perełka NC.
|
~Mayka
|
3
|
2020-08-14 14:56
|
|
wyrwało nas z pasów!!!
|
~NowyR
|
6
|
2020-08-14 14:30
|
|
Hurra
|
~Cześć
|
9
|
2020-08-14 13:35
|
|
Ktoś wrzucił około 140tys zł !!!
|
~NowyR
|
1
|
2020-08-14 13:05
|
|
Wyniki dzisiejsze
|
~koci_kłak
|
8
|
2020-08-14 12:32
|
|
Kurs nisko czy prezes kupi akcje?
|
~NowyR
|
8
|
2020-08-14 12:16
|
|
OZE w 3q
|
~Kris
|
2
|
2020-08-14 11:10
|
|
TELGAM Wzrost o ponad 11% oraz Spora gotówka !!!
|
~NowyR
|
1
|
2020-08-14 10:41
|
|
Rekordowy Wynik
|
~NowyR
|
3
|
2020-08-14 09:08
|
|
Giga fabryka
|
~Ktoś
|
2
|
2020-08-13 23:04
|
|
Obroty.
|
~ludwik
|
7
|
2020-08-13 17:19
|
|
CZAS NA STAŁE PRZEBIC 1 ZŁ.
|
~Klaus
|
6
|
2020-08-13 15:33
|
|
MLsystem.
|
~ludwik
|
9
|
2020-08-13 13:48
|
|
Zbijanie po 1 szt heheh poracha....
|
~Klaus
|
5
|
2020-08-13 12:51
|
|
Pod „co” ma być kurs min 1.0?
|
~Wojtek
|
8
|
2020-08-13 12:24
|
|
Tu aż się prosi aby..
|
~Budgie
|
11
|
2020-08-12 20:17
|
|
Co dalej z Telgam okazja do zakupów czy przestroga ?
|
~RM
|
17
|
2020-08-12 17:34
|
|
Leci na 0,60 A co będzie dalej ....
|
~Next
|
5
|
2020-08-12 17:29
|
|
UBRANI PO 99 groni WYSTOMP
|
~Jbl
|
4
|
2020-08-12 10:36
|
|
Pytanie od nowego
|
~początkujący
|
2
|
2020-08-11 19:53
|
|
Wspomóż Telgam swoją oceną na google ! :)
|
~Mac
|
2
|
2020-08-11 18:42
|
|
obrot wiekszy o 500% czyli mamy rajd
|
grzesiek19922
|
5
|
2020-08-11 17:38
|