Forum giełdowe spółki TELGAM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NIE DAĆ SIĘ WCIĄGNĄĆ, grupa FB podbija sztucznie, ubrać ich niech KISNĄ ~knf 12 2020-08-17 08:33
Jak obstawiacie przyszły tydzień +- ~NowyR 1 2020-08-16 19:17
4Mass pociąg rusza na północ ~obserwator 11 2020-08-16 11:22
Rekordowe zyski za II kwartał - Boruta i Sferanet ~Makler99 6 2020-08-16 11:22
UWAGA grupa z forum bankiera PODBIJA/ZANIŻA kurs ~FB 2 2020-08-15 17:40
Kto ile ma i jaka srednia. ~Tom 6 2020-08-15 13:37
Kolejna po Telgamie spółka telekom-oze ~Warto 3 2020-08-14 18:18
Aż się czytać tego nie chce ~tomdom 3 2020-08-14 15:17
Sferanet SA - perełka NC. ~Mayka 3 2020-08-14 14:56
wyrwało nas z pasów!!! ~NowyR 6 2020-08-14 14:30
Hurra ~Cześć 9 2020-08-14 13:35
Ktoś wrzucił około 140tys zł !!! ~NowyR 1 2020-08-14 13:05
Wyniki dzisiejsze ~koci_kłak 8 2020-08-14 12:32
Kurs nisko czy prezes kupi akcje? ~NowyR 8 2020-08-14 12:16
OZE w 3q ~Kris 2 2020-08-14 11:10
TELGAM Wzrost o ponad 11% oraz Spora gotówka !!! ~NowyR 1 2020-08-14 10:41
Rekordowy Wynik ~NowyR 3 2020-08-14 09:08
Giga fabryka ~Ktoś 2 2020-08-13 23:04
Obroty. ~ludwik 7 2020-08-13 17:19
CZAS NA STAŁE PRZEBIC 1 ZŁ. ~Klaus 6 2020-08-13 15:33
MLsystem. ~ludwik 9 2020-08-13 13:48
Zbijanie po 1 szt heheh poracha.... ~Klaus 5 2020-08-13 12:51
Pod „co” ma być kurs min 1.0? ~Wojtek 8 2020-08-13 12:24
Tu aż się prosi aby.. ~Budgie 11 2020-08-12 20:17
Co dalej z Telgam okazja do zakupów czy przestroga ? ~RM 17 2020-08-12 17:34
Leci na 0,60 A co będzie dalej .... ~Next 5 2020-08-12 17:29
UBRANI PO 99 groni WYSTOMP ~Jbl 4 2020-08-12 10:36
Pytanie od nowego ~początkujący 2 2020-08-11 19:53
Wspomóż Telgam swoją oceną na google ! :) ~Mac 2 2020-08-11 18:42
obrot wiekszy o 500% czyli mamy rajd grzesiek19922 5 2020-08-11 17:38
[x]
TELGAM -8,11% 0,41 2026-06-26 16:35:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.