| Cyberbezpieczeństwo to będzie strzał!!! | ~Telgamista | 4 | 2021-02-23 15:59 |
| Może i "ubieranko", ale jakie obroty? | ~Jacek | 2 | 2021-02-23 15:49 |
| Czuje że to POCZĄTEK | ~Adrian | 3 | 2021-02-23 15:09 |
| Zaraz górne widły | ~Jarzyna_ze_szczecina | 6 | 2021-02-23 14:42 |
| Kolejne ciekawe info | ~Hyhy | 1 | 2021-02-23 13:32 |
| Prędko Telgam Info!!! | ~Telgamista | 1 | 2021-02-23 13:21 |
| TELGAM Przyszłość wie w co inwestować!!! | ~NowyR | 2 | 2021-02-23 13:18 |
| INFO Cyberbezpieczeństwo!!! | ~OZE | 1 | 2021-02-23 13:18 |
| info to blef po co dla Dagmy jakiś glupi telgam | ~ww | 1 | 2021-02-23 13:13 |
| Ładny rozwój Telgam w tym roku się szykuje! | ~OZE | 4 | 2021-02-21 19:36 |
| Super Telgam info ! | ~NowyR | 1 | 2021-02-21 19:06 |
| 5k poplynalem | ~Karol | 10 | 2021-02-19 16:16 |
| lipa | ~xxx | 1 | 2021-02-19 16:13 |
| i co obrońcy Telgamu? | ~programz | 4 | 2021-02-19 15:25 |
| Sprzedający zaniżają wartość akcji | ~Jacek | 5 | 2021-02-19 10:07 |
| Już nikt nie sprzedaje | ~filip | 3 | 2021-02-18 17:19 |
| trend jest pozytywny | ~Hnery | 3 | 2021-02-18 09:33 |
| Prędko! Arkusz zleceń! | ~NowyR | 1 | 2021-02-17 19:09 |
| Dokupione podziękował | ~NowyR | 1 | 2021-02-17 10:11 |
| Oddane podziękował | ~kolo | 9 | 2021-02-16 19:13 |
| Skup akcji | ~Tom | 2 | 2021-02-16 16:38 |
| SKĄD ten zawistnik tu lata i spamuje ? NIE MA AKCJI ? co to za leszczyk | ~FRanc | 1 | 2021-02-15 14:59 |
| PRZYSZLY TYDZIEN 30 GROSZY | ~oho | 3 | 2021-02-15 14:31 |
| Jakie mieli zysk??? | ~Haha | 7 | 2021-02-15 14:29 |
| RAPORT Rozwój KARPATY OZE!!! | ~NowszyR | 7 | 2021-02-15 14:15 |
| KTOŚ odebrał już 500 tys akcji | ~koscielny | 7 | 2021-02-15 14:08 |
| Remor Solar rekordowy raport | ~Akcjonariusz | 1 | 2021-02-15 13:58 |
| RAPORT | ~Pluton | 2 | 2021-02-15 13:41 |
| Zwała !!!! | ~lipa | 4 | 2021-02-15 13:38 |
| Raport IV | ~Jacek | 4 | 2021-02-15 13:09 |