Forum giełdowe spółki TELGAM S.A.

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Cyberbezpieczeństwo to będzie strzał!!! ~Telgamista 4 2021-02-23 15:59
Może i "ubieranko", ale jakie obroty? ~Jacek 2 2021-02-23 15:49
Czuje że to POCZĄTEK ~Adrian 3 2021-02-23 15:09
Zaraz górne widły ~Jarzyna_ze_szczecina 6 2021-02-23 14:42
Kolejne ciekawe info ~Hyhy 1 2021-02-23 13:32
Prędko Telgam Info!!! ~Telgamista 1 2021-02-23 13:21
TELGAM Przyszłość wie w co inwestować!!! ~NowyR 2 2021-02-23 13:18
INFO Cyberbezpieczeństwo!!! ~OZE 1 2021-02-23 13:18
info to blef po co dla Dagmy jakiś glupi telgam ~ww 1 2021-02-23 13:13
Ładny rozwój Telgam w tym roku się szykuje! ~OZE 4 2021-02-21 19:36
Super Telgam info ! ~NowyR 1 2021-02-21 19:06
5k poplynalem ~Karol 10 2021-02-19 16:16
lipa ~xxx 1 2021-02-19 16:13
i co obrońcy Telgamu? ~programz 4 2021-02-19 15:25
Sprzedający zaniżają wartość akcji ~Jacek 5 2021-02-19 10:07
Już nikt nie sprzedaje ~filip 3 2021-02-18 17:19
trend jest pozytywny ~Hnery 3 2021-02-18 09:33
Prędko! Arkusz zleceń! ~NowyR 1 2021-02-17 19:09
Dokupione podziękował ~NowyR 1 2021-02-17 10:11
Oddane podziękował ~kolo 9 2021-02-16 19:13
Skup akcji ~Tom 2 2021-02-16 16:38
SKĄD ten zawistnik tu lata i spamuje ? NIE MA AKCJI ? co to za leszczyk ~FRanc 1 2021-02-15 14:59
PRZYSZLY TYDZIEN 30 GROSZY ~oho 3 2021-02-15 14:31
Jakie mieli zysk??? ~Haha 7 2021-02-15 14:29
RAPORT Rozwój KARPATY OZE!!! ~NowszyR 7 2021-02-15 14:15
KTOŚ odebrał już 500 tys akcji ~koscielny 7 2021-02-15 14:08
Remor Solar rekordowy raport ~Akcjonariusz 1 2021-02-15 13:58
RAPORT ~Pluton 2 2021-02-15 13:41
Zwała !!!! ~lipa 4 2021-02-15 13:38
Raport IV ~Jacek 4 2021-02-15 13:09
[x]
TELGAM -2,50% 0,39 2026-06-24 16:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.