|
jest pięknie, każdy kto nie jest ślepy to widzi
|
~hiehie
|
1
|
2009-07-28 16:28
|
|
jest prezes w tv
|
~zxxc
|
5
|
2009-07-28 16:06
|
|
Nie ma żadnego problemu aby TFONE kosztował 50zł za akcję.
|
concept
|
4
|
2009-07-28 15:33
|
|
ZNTK w lipcu 2008 roku był po 54 zł !!!!!!!!!!!!
|
~bonczek
|
6
|
2009-07-28 15:00
|
|
Uwaga za chwileczke TFONE poleci w KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~Teletorium
|
1
|
2009-07-28 14:37
|
|
TFONE - klasyka podbitka z rana i dystrybucja przez reszte dnia
|
~TFONE
|
3
|
2009-07-28 12:36
|
|
TFONE - nieudana spuklacja pod prezesa
|
~TFONE
|
5
|
2009-07-28 12:28
|
|
TFONE - wywiadu nie ma zaczyna sie panika 3,5zł ?
|
~TFONE
|
2
|
2009-07-28 12:20
|
|
z wykresy XO wynika teoretyczny zasięg 9,47zł
|
~Delfin Biznesu
|
7
|
2009-07-28 10:52
|
|
Zapraszamy z ZNTK Lapy na TFONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~E.SEIGNER
|
1
|
2009-07-28 10:49
|
|
Obstawiam dzisiaj przesiadke z ZNTKLAPY na TFONE
|
~Tfonik
|
1
|
2009-07-28 09:38
|
|
JUTRO TFONE 7 zł ------- do konca tyg 10 zł
|
~egon
|
19
|
2009-07-28 09:38
|
|
JUTRO TFONE i MAGNA brac z rana pajace PKC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~jojo
|
10
|
2009-07-27 21:10
|
|
Co proponujecie TFONE czy 6 MAGNA na jutro ???????????????????????
|
~skubi
|
4
|
2009-07-27 20:53
|
|
... martwi mnie...
|
~bubu
|
8
|
2009-07-27 16:54
|
|
Ktos zebral przez ostatnie 3 sesje duzo papiera DLACZEGO ???????????????
|
~jojo
|
8
|
2009-07-27 16:21
|
|
Dobrze jest - ktoś trzyma kurs za ryj!!
|
~Delfin Biznesu
|
1
|
2009-07-27 14:38
|
|
TFONE ZASKOCZYŁO MNIE ALE JA GO JESZCZE ZŁAPIĘ !
|
~bonczek
|
12
|
2009-07-27 12:35
|
|
TFONE - LESZCZ NA LESZCZU I JAK TO MA ROSNĄC!!!!!!!!
|
~UBRALI FRAJERÓW
|
13
|
2009-07-27 12:22
|
|
TFONE no i znowu sruuuu
|
~TFONE
|
2
|
2009-07-27 09:40
|
|
znowu znakomita okazja do ....pośmiania się z wątków na forum ;p
|
~hiehie
|
1
|
2009-07-26 23:32
|
|
TFONE-napiszę tak.Gram na bankrutach i nieżle wychodzę w stagnacji.
|
~agatowe lato
|
4
|
2009-07-26 21:47
|
|
TFONE wszystko wskazuje ze w poniedzialek duza luka w dół
|
~TFONE
|
11
|
2009-07-25 18:27
|
|
Tfo- po ile jutro otwarcie , Stawiamy , Zobaczymy kto mial racje.
|
~Admirał Liath
|
20
|
2009-07-25 00:01
|
|
uczcie się czytać ze zrozumieniem.....
|
martin-dtr
|
3
|
2009-07-24 21:42
|
|
"bierz dalej, szybko TFO....wiesz, że ze mną nie zginiesz.." m
|
storek
|
8
|
2009-07-24 17:15
|
|
Tfone - Dole widły !! - 10%
|
~ada
|
6
|
2009-07-24 16:07
|
|
TFONE wraca na 3,5 ale jaja
|
~TFONE
|
3
|
2009-07-24 15:43
|
|
TFONE szykuja sie spadki na malych obrotach
|
~TFONE
|
11
|
2009-07-24 15:35
|
|
TelForceOne - EWAKUACJA !!
|
~eda
|
9
|
2009-07-24 15:31
|