Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jest pięknie, każdy kto nie jest ślepy to widzi ~hiehie 1 2009-07-28 16:28
jest prezes w tv ~zxxc 5 2009-07-28 16:06
Nie ma żadnego problemu aby TFONE kosztował 50zł za akcję. concept 4 2009-07-28 15:33
ZNTK w lipcu 2008 roku był po 54 zł !!!!!!!!!!!! ~bonczek 6 2009-07-28 15:00
Uwaga za chwileczke TFONE poleci w KOSMOS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Teletorium 1 2009-07-28 14:37
TFONE - klasyka podbitka z rana i dystrybucja przez reszte dnia ~TFONE 3 2009-07-28 12:36
TFONE - nieudana spuklacja pod prezesa ~TFONE 5 2009-07-28 12:28
TFONE - wywiadu nie ma zaczyna sie panika 3,5zł ? ~TFONE 2 2009-07-28 12:20
z wykresy XO wynika teoretyczny zasięg 9,47zł ~Delfin Biznesu 7 2009-07-28 10:52
Zapraszamy z ZNTK Lapy na TFONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~E.SEIGNER 1 2009-07-28 10:49
Obstawiam dzisiaj przesiadke z ZNTKLAPY na TFONE ~Tfonik 1 2009-07-28 09:38
JUTRO TFONE 7 zł ------- do konca tyg 10 zł ~egon 19 2009-07-28 09:38
JUTRO TFONE i MAGNA brac z rana pajace PKC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~jojo 10 2009-07-27 21:10
Co proponujecie TFONE czy 6 MAGNA na jutro ??????????????????????? ~skubi 4 2009-07-27 20:53
... martwi mnie... ~bubu 8 2009-07-27 16:54
Ktos zebral przez ostatnie 3 sesje duzo papiera DLACZEGO ??????????????? ~jojo 8 2009-07-27 16:21
Dobrze jest - ktoś trzyma kurs za ryj!! ~Delfin Biznesu 1 2009-07-27 14:38
TFONE ZASKOCZYŁO MNIE ALE JA GO JESZCZE ZŁAPIĘ ! ~bonczek 12 2009-07-27 12:35
TFONE - LESZCZ NA LESZCZU I JAK TO MA ROSNĄC!!!!!!!! ~UBRALI FRAJERÓW 13 2009-07-27 12:22
TFONE no i znowu sruuuu ~TFONE 2 2009-07-27 09:40
znowu znakomita okazja do ....pośmiania się z wątków na forum ;p ~hiehie 1 2009-07-26 23:32
TFONE-napiszę tak.Gram na bankrutach i nieżle wychodzę w stagnacji. ~agatowe lato 4 2009-07-26 21:47
TFONE wszystko wskazuje ze w poniedzialek duza luka w dół ~TFONE 11 2009-07-25 18:27
Tfo- po ile jutro otwarcie , Stawiamy , Zobaczymy kto mial racje. ~Admirał Liath 20 2009-07-25 00:01
uczcie się czytać ze zrozumieniem..... martin-dtr 3 2009-07-24 21:42
"bierz dalej, szybko TFO....wiesz, że ze mną nie zginiesz.." m storek 8 2009-07-24 17:15
Tfone - Dole widły !! - 10% ~ada 6 2009-07-24 16:07
TFONE wraca na 3,5 ale jaja ~TFONE 3 2009-07-24 15:43
TFONE szykuja sie spadki na malych obrotach ~TFONE 11 2009-07-24 15:35
TelForceOne - EWAKUACJA !! ~eda 9 2009-07-24 15:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.