Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ustawiać się leszczaki w kolejce do sprzedaży, no JUŻ!! ~znafca 4 2009-09-28 14:26
Po ile jest ten TFON bo nie moge go kupic a nie mam notowan rzeczywistyc ~edzio 4 2009-09-28 12:53
tfone - dlaczego tak rosniemy .... ~edek 3 2009-09-28 12:27
@@@ Pora na TelesFOra !!! @@@ ~TeleFan 1 2009-09-28 12:07
Sprzedajemy OKAZJA ~fiut 2 2009-09-28 11:54
pomagać gamonie!!!!!! ~dd 1 2009-09-28 11:53
kupujta polako ja musit spriedać ~juri 2 2009-09-28 11:47
TFONE DZISIAJ POWYŻEJ 5 ZŁ POWRTÓT I NIEBAWEM WYBICIE NA 7 ~bonczek 45 2009-09-28 11:38
spółka bardzo dobra fundamentalnie... ~xn 1 2009-09-25 22:20
tfone grane pod spekulacyjne rdo ~ins 2 2009-09-25 21:15
ktos mnie wrobil a moze nie ~Kalif 11 2009-09-22 21:49
czy tfone będzie czarnym koniem /wspaniały wykres !!!! ~bonczek 6 2009-09-20 21:22
TFONE wszystko w góre a on w cenie z dołka bessy:( ~marcin 3 2009-09-18 21:03
4,5 ~kolo 1 2009-09-18 15:29
Dzisiaj jedziemy bardzo wysokoooooooo ~omnia 3 2009-09-16 09:00
TFONE 300% w 3 miesiące !!! ~marcin 3 2009-09-16 07:26
a jutro 3,80 :) ~xx 1 2009-09-15 23:24
kiszonka ~RK 3 2009-09-14 20:51
TFONE przespało wzrosty! ~marcin 6 2009-09-11 19:43
TFONE - Hicior na nadchodzące miesiące!!!!!!!!!!!!!!!! :) ~marcin 3 2009-09-08 19:05
TFone - podnieść się wreszcie ty mule bagienny !!!!!!!!!!!!!!!!!! ~bifonek 1 2009-09-08 09:29
jaka piękna korekta, ustawiam sie na zakup na 3,80 ~xx 15 2009-09-06 21:39
Lecimy na 5,5 ~imi 2 2009-09-03 09:24
umowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~TIFI 9 2009-09-02 12:05
Niestety na gieldach korekta a tak dobrze szlo. ~obserwator 11 2009-09-01 22:39
BĘDZIE JAZDA ~TFONIA 11 2009-09-01 18:46
czekam na 4,7 !!! ~bonczek 7 2009-09-01 15:48
TFONE (TFO) ~11 22 2009-09-01 11:17
4,8 to kurs nie do przebicia a raczej utrzymania. ciagle to samo. ~wierny tfone od 1,91 2 2009-08-31 09:41
nie ma chętnych na smiecia ~tfone 14 2009-08-31 08:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.