|
Ustawiać się leszczaki w kolejce do sprzedaży, no JUŻ!!
|
~znafca
|
4
|
2009-09-28 14:26
|
|
Po ile jest ten TFON bo nie moge go kupic a nie mam notowan rzeczywistyc
|
~edzio
|
4
|
2009-09-28 12:53
|
|
tfone - dlaczego tak rosniemy ....
|
~edek
|
3
|
2009-09-28 12:27
|
|
@@@ Pora na TelesFOra !!! @@@
|
~TeleFan
|
1
|
2009-09-28 12:07
|
|
Sprzedajemy OKAZJA
|
~fiut
|
2
|
2009-09-28 11:54
|
|
pomagać gamonie!!!!!!
|
~dd
|
1
|
2009-09-28 11:53
|
|
kupujta polako ja musit spriedać
|
~juri
|
2
|
2009-09-28 11:47
|
|
TFONE DZISIAJ POWYŻEJ 5 ZŁ POWRTÓT I NIEBAWEM WYBICIE NA 7
|
~bonczek
|
45
|
2009-09-28 11:38
|
|
spółka bardzo dobra fundamentalnie...
|
~xn
|
1
|
2009-09-25 22:20
|
|
tfone grane pod spekulacyjne rdo
|
~ins
|
2
|
2009-09-25 21:15
|
|
ktos mnie wrobil a moze nie
|
~Kalif
|
11
|
2009-09-22 21:49
|
|
czy tfone będzie czarnym koniem /wspaniały wykres !!!!
|
~bonczek
|
6
|
2009-09-20 21:22
|
|
TFONE wszystko w góre a on w cenie z dołka bessy:(
|
~marcin
|
3
|
2009-09-18 21:03
|
|
4,5
|
~kolo
|
1
|
2009-09-18 15:29
|
|
Dzisiaj jedziemy bardzo wysokoooooooo
|
~omnia
|
3
|
2009-09-16 09:00
|
|
TFONE 300% w 3 miesiące !!!
|
~marcin
|
3
|
2009-09-16 07:26
|
|
a jutro 3,80 :)
|
~xx
|
1
|
2009-09-15 23:24
|
|
kiszonka
|
~RK
|
3
|
2009-09-14 20:51
|
|
TFONE przespało wzrosty!
|
~marcin
|
6
|
2009-09-11 19:43
|
|
TFONE - Hicior na nadchodzące miesiące!!!!!!!!!!!!!!!! :)
|
~marcin
|
3
|
2009-09-08 19:05
|
|
TFone - podnieść się wreszcie ty mule bagienny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~bifonek
|
1
|
2009-09-08 09:29
|
|
jaka piękna korekta, ustawiam sie na zakup na 3,80
|
~xx
|
15
|
2009-09-06 21:39
|
|
Lecimy na 5,5
|
~imi
|
2
|
2009-09-03 09:24
|
|
umowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~TIFI
|
9
|
2009-09-02 12:05
|
|
Niestety na gieldach korekta a tak dobrze szlo.
|
~obserwator
|
11
|
2009-09-01 22:39
|
|
BĘDZIE JAZDA
|
~TFONIA
|
11
|
2009-09-01 18:46
|
|
czekam na 4,7 !!!
|
~bonczek
|
7
|
2009-09-01 15:48
|
|
TFONE (TFO)
|
~11
|
22
|
2009-09-01 11:17
|
|
4,8 to kurs nie do przebicia a raczej utrzymania. ciagle to samo.
|
~wierny tfone od 1,91
|
2
|
2009-08-31 09:41
|
|
nie ma chętnych na smiecia
|
~tfone
|
14
|
2009-08-31 08:47
|