|
ob roty jak w kiosku a na sygnity juz 3 m
|
~kaczka ruchaczka
|
4
|
2009-04-06 09:22
|
|
CZYŻBY ZNOWU PODWÓJNE WIDŁY NA TFONE!!!
|
kerad13
|
1
|
2009-04-06 09:20
|
|
Po jakim kursie Pan Sawicki odda akcje?
|
~Maras
|
28
|
2009-04-06 09:08
|
|
dzisiaj TFone Lzps i sygnity królem gełdy
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-06 08:57
|
|
tko 22 %? śmiech na sali
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-06 08:55
|
|
dzisiaj TFone i LZPS mocno w górę
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-06 08:48
|
|
dzisiaj popuszczania w gacie nie bedzie, nie ma czasu
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-06 08:41
|
|
DLATEGO SPADŁ TFON!!
|
~phaeton250
|
32
|
2009-04-06 08:25
|
|
BEDZIE JAZDA NOD PONIUEDZIAŁKU!!!!!
|
phaeton250
|
5
|
2009-04-05 21:37
|
|
do ogłoszenia info o midasie lecimy na 2 zł, czy wam sie to podoba czy
|
~matrix
|
11
|
2009-04-05 21:20
|
|
jedziemy w dół kochani na 3,2 i tyle w temacie
|
~dawid.galka
|
13
|
2009-04-04 16:57
|
|
TFONE
|
~BILANS
|
21
|
2009-04-04 13:25
|
|
znawca tematu kaczka ruchaczka spadek przewidział a Wy?
|
~kaczka ruchaczka
|
6
|
2009-04-04 12:51
|
|
mistrz GWP kaczka ruchaczka przewidział spadek TFONA I wzrost LZPS
|
~kaczka ruchaczka
|
14
|
2009-04-04 12:37
|
|
spodziewam sie dzisiaj konkretnej korekty i ostrym popuszczeniem w gacie
|
~kaczka ruchaczka
|
27
|
2009-04-04 12:34
|
|
CO ROBIĆ
|
~PHAETON250
|
25
|
2009-04-04 11:50
|
|
JAKI BĘDZIE PRZYSZŁY TYDZIEŃ? JAKI KURS W PONIEDZIAŁEK?
|
~rex
|
20
|
2009-04-04 09:56
|
|
plis sprzedajcie mi czekam na 4.45 co z wami
|
~czekam
|
19
|
2009-04-03 20:00
|
|
TFONE !!!!!!!!!!
|
~cichy
|
4
|
2009-04-03 16:40
|
|
jak na fixingu nie wezmą 50 k to znaczy ze mają czas na ubieranie jeszcz
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-03 16:12
|
|
wyglada na to ze sie zakończy wynikiem ok 5,15 na zamknieciu
|
~kaczka ruchaczka
|
12
|
2009-04-03 15:55
|
|
koles przeskocz te widły i nie denerwuj sie ze tak mało zebrałes
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 14:42
|
|
mistrz Gpw kaczka ruchaczka od lipca 2007 roku stracił 25 % kapitału
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 14:25
|
|
postawiłem 5k na k na 4,40 licze ze dzisiaj tam juz nie da
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 14:19
|
|
kaczka ruchaczka rozkminiła cenę zamkniecia na dzisiajszej sesji
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 14:09
|
|
już sie wystraszyłem ze usuneli moje wspaniałę komentarze
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 14:07
|
|
ODWÓT !!! WSIADAĆ
|
~tik-tak
|
1
|
2009-04-03 14:04
|
|
My leszcze rozkminiamy jak zarobić razem z Karkiem na jego łbie, ciekawe
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 14:02
|
|
Dolne widły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
~marcin
|
45
|
2009-04-03 13:59
|
|
Dawać go - Karkosik już szuka ekip instalacyjnych do budowy sieci kom.
|
~MASAKRATOR
|
1
|
2009-04-03 13:59
|