Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ob roty jak w kiosku a na sygnity juz 3 m ~kaczka ruchaczka 4 2009-04-06 09:22
CZYŻBY ZNOWU PODWÓJNE WIDŁY NA TFONE!!! kerad13 1 2009-04-06 09:20
Po jakim kursie Pan Sawicki odda akcje? ~Maras 28 2009-04-06 09:08
dzisiaj TFone Lzps i sygnity królem gełdy ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-06 08:57
tko 22 %? śmiech na sali ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-06 08:55
dzisiaj TFone i LZPS mocno w górę ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-06 08:48
dzisiaj popuszczania w gacie nie bedzie, nie ma czasu ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-06 08:41
DLATEGO SPADŁ TFON!! ~phaeton250 32 2009-04-06 08:25
BEDZIE JAZDA NOD PONIUEDZIAŁKU!!!!! phaeton250 5 2009-04-05 21:37
do ogłoszenia info o midasie lecimy na 2 zł, czy wam sie to podoba czy ~matrix 11 2009-04-05 21:20
jedziemy w dół kochani na 3,2 i tyle w temacie ~dawid.galka 13 2009-04-04 16:57
TFONE ~BILANS 21 2009-04-04 13:25
znawca tematu kaczka ruchaczka spadek przewidział a Wy? ~kaczka ruchaczka 6 2009-04-04 12:51
mistrz GWP kaczka ruchaczka przewidział spadek TFONA I wzrost LZPS ~kaczka ruchaczka 14 2009-04-04 12:37
spodziewam sie dzisiaj konkretnej korekty i ostrym popuszczeniem w gacie ~kaczka ruchaczka 27 2009-04-04 12:34
CO ROBIĆ ~PHAETON250 25 2009-04-04 11:50
JAKI BĘDZIE PRZYSZŁY TYDZIEŃ? JAKI KURS W PONIEDZIAŁEK? ~rex 20 2009-04-04 09:56
plis sprzedajcie mi czekam na 4.45 co z wami ~czekam 19 2009-04-03 20:00
TFONE !!!!!!!!!! ~cichy 4 2009-04-03 16:40
jak na fixingu nie wezmą 50 k to znaczy ze mają czas na ubieranie jeszcz ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-03 16:12
wyglada na to ze sie zakończy wynikiem ok 5,15 na zamknieciu ~kaczka ruchaczka 12 2009-04-03 15:55
koles przeskocz te widły i nie denerwuj sie ze tak mało zebrałes ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 14:42
mistrz Gpw kaczka ruchaczka od lipca 2007 roku stracił 25 % kapitału ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 14:25
postawiłem 5k na k na 4,40 licze ze dzisiaj tam juz nie da ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 14:19
kaczka ruchaczka rozkminiła cenę zamkniecia na dzisiajszej sesji ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 14:09
już sie wystraszyłem ze usuneli moje wspaniałę komentarze ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 14:07
ODWÓT !!! WSIADAĆ ~tik-tak 1 2009-04-03 14:04
My leszcze rozkminiamy jak zarobić razem z Karkiem na jego łbie, ciekawe ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 14:02
Dolne widły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~marcin 45 2009-04-03 13:59
Dawać go - Karkosik już szuka ekip instalacyjnych do budowy sieci kom. ~MASAKRATOR 1 2009-04-03 13:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.