|
ZANIŻANIE PRZED ODPAŁEM
|
~zarobiony
|
11
|
2009-04-03 13:57
|
|
poszłem a obiad a grubas dalej siedzi głodny i zły bo zebrał 6 tys akcji
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 13:48
|
|
za dużo mu akcji wybraliscie ze sie bał spuścic na 2 widły. brawo
|
~kaczka posuwaczka
|
1
|
2009-04-03 12:33
|
|
CZAS KUPIC TFONE
|
~insaid
|
4
|
2009-04-03 12:29
|
|
Kurs wystrzeli w górę jak oddacie akcje:)
|
~marcin
|
1
|
2009-04-03 11:45
|
|
grubas zrobił kupę a my leszcze zjedliśmy all
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 11:31
|
|
ubieranie na maksa, nie bedzie 10 kwietnia w tym roku?
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-03 11:31
|
|
jeśli pójdzie powyżej 4,8 tzn ze zwała pod zbiórkę jak nie to ubieranie
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 11:24
|
|
koles chciał popuścić do wideł ale nie przewidział ukrytych:) i nie dało
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 11:11
|
|
TFONE pikuje!! -czy poziom 4 zł zostanie dzis obroniony???
|
~marcin
|
9
|
2009-04-03 11:10
|
|
Na spokojnie, nie nerwowo.....
|
~Gold
|
1
|
2009-04-03 11:09
|
|
granie jest dobre, widzieliśmy juz to na wielu spółkach, ale sie nie da
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 11:09
|
|
i gdzie te 6 zł buaaahahaaahaha widzę 4,50zł myśle że zamkniemy się na 4
|
~zenek
|
5
|
2009-04-03 11:08
|
|
grubas zrobił taka kupę ze mi 20 k akcji wpadło. za dużo strach siedziec
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 11:05
|
|
TFON -8% !!!!!! prysły marzenia o 10 zł
|
~marcin
|
1
|
2009-04-03 11:03
|
|
grubas wstał i na dz dobry zrobił kupe którą leszcze przyjeły na twarz
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 11:01
|
|
wydaje mi się że cena umówiona na zakup akcji od Springfilda była 5zł
|
~xxx
|
3
|
2009-04-03 10:58
|
|
pieknie sie zesrało, gdzie są cwaniaki co nie chcieli oddac po 5
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 10:57
|
|
nie dadzą juz kupić po 4,6 na 4,8 stoja batony z ukrycia i za nic nie ch
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 10:27
|
|
na ile stawiacie tfona 9 kwietnia, a potem odjazd 10 od rana?
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-03 10:25
|
|
szkoda ze kosztuje 5 zeta bo mały zysk na dt
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 10:17
|
|
Kto nie sprzedał po 5zł Ten przegrał !!!!!!!!!!
|
~marcin
|
11
|
2009-04-03 10:04
|
|
znawca tematu kaczka ruchaczka trzyma zebrane we bólu 11324 akcje do 9
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 09:56
|
|
widac ze realizacja zysków była wczoraj dzisiaj to ch nie handel
|
~kaczka ruchaczka
|
1
|
2009-04-03 09:24
|
|
spekulant z Tfon sie wystraszył Drągowskiego? ale tam nie było spekuły a
|
~kaczka ruchaczka
|
3
|
2009-04-03 09:19
|
|
Rynek Nc jest super. sprzedając akcje mery za 3 tys złotych przeleciało
|
~kaczka ruchaczka
|
2
|
2009-04-03 09:19
|
|
naganiaczom na spadki juz dziękujemy, tanio sprzedali, popusciły
|
~buuuu
|
4
|
2009-04-03 09:15
|
|
Piątek więc musi spaść!!! realizacja zysków
|
~tygrys
|
3
|
2009-04-03 09:12
|
|
TFONE dzis tylko spadki!!! czy tego chcecie czy nie!!!!!!!!!!
|
~marcin
|
3
|
2009-04-03 09:10
|
|
sprzedałęm wczoraj po 5 i jest dobrze dzisiaj z rana popuszczenie w gaci
|
~kaczka ruchaczka
|
6
|
2009-04-03 09:09
|