Forum giełdowe spółki TELFORCEONE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZANIŻANIE PRZED ODPAŁEM ~zarobiony 11 2009-04-03 13:57
poszłem a obiad a grubas dalej siedzi głodny i zły bo zebrał 6 tys akcji ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 13:48
za dużo mu akcji wybraliscie ze sie bał spuścic na 2 widły. brawo ~kaczka posuwaczka 1 2009-04-03 12:33
CZAS KUPIC TFONE ~insaid 4 2009-04-03 12:29
Kurs wystrzeli w górę jak oddacie akcje:) ~marcin 1 2009-04-03 11:45
grubas zrobił kupę a my leszcze zjedliśmy all ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 11:31
ubieranie na maksa, nie bedzie 10 kwietnia w tym roku? ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-03 11:31
jeśli pójdzie powyżej 4,8 tzn ze zwała pod zbiórkę jak nie to ubieranie ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 11:24
koles chciał popuścić do wideł ale nie przewidział ukrytych:) i nie dało ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 11:11
TFONE pikuje!! -czy poziom 4 zł zostanie dzis obroniony??? ~marcin 9 2009-04-03 11:10
Na spokojnie, nie nerwowo..... ~Gold 1 2009-04-03 11:09
granie jest dobre, widzieliśmy juz to na wielu spółkach, ale sie nie da ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 11:09
i gdzie te 6 zł buaaahahaaahaha widzę 4,50zł myśle że zamkniemy się na 4 ~zenek 5 2009-04-03 11:08
grubas zrobił taka kupę ze mi 20 k akcji wpadło. za dużo strach siedziec ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 11:05
TFON -8% !!!!!! prysły marzenia o 10 zł ~marcin 1 2009-04-03 11:03
grubas wstał i na dz dobry zrobił kupe którą leszcze przyjeły na twarz ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 11:01
wydaje mi się że cena umówiona na zakup akcji od Springfilda była 5zł ~xxx 3 2009-04-03 10:58
pieknie sie zesrało, gdzie są cwaniaki co nie chcieli oddac po 5 ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 10:57
nie dadzą juz kupić po 4,6 na 4,8 stoja batony z ukrycia i za nic nie ch ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 10:27
na ile stawiacie tfona 9 kwietnia, a potem odjazd 10 od rana? ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-03 10:25
szkoda ze kosztuje 5 zeta bo mały zysk na dt ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 10:17
Kto nie sprzedał po 5zł Ten przegrał !!!!!!!!!! ~marcin 11 2009-04-03 10:04
znawca tematu kaczka ruchaczka trzyma zebrane we bólu 11324 akcje do 9 ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 09:56
widac ze realizacja zysków była wczoraj dzisiaj to ch nie handel ~kaczka ruchaczka 1 2009-04-03 09:24
spekulant z Tfon sie wystraszył Drągowskiego? ale tam nie było spekuły a ~kaczka ruchaczka 3 2009-04-03 09:19
Rynek Nc jest super. sprzedając akcje mery za 3 tys złotych przeleciało ~kaczka ruchaczka 2 2009-04-03 09:19
naganiaczom na spadki juz dziękujemy, tanio sprzedali, popusciły ~buuuu 4 2009-04-03 09:15
Piątek więc musi spaść!!! realizacja zysków ~tygrys 3 2009-04-03 09:12
TFONE dzis tylko spadki!!! czy tego chcecie czy nie!!!!!!!!!! ~marcin 3 2009-04-03 09:10
sprzedałęm wczoraj po 5 i jest dobrze dzisiaj z rana popuszczenie w gaci ~kaczka ruchaczka 6 2009-04-03 09:09
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.