Forum giełdowe spółki SUNWAY NETWORK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pod co tak pompują ? ~INFODNIA 6 2024-02-03 03:51
MEGA INFO ~ikoo 11 2024-01-31 08:33
Szykują się chyba dalsze mega wzrosty? ~Szambonurek 3 2024-01-31 08:19
co to za spolka ktora wolumenem 30 tys. mozna podniesc o 20 %, wczoraj ~on 9 2024-01-30 13:55
Co za badziew ~Fe 1 2024-01-30 13:51
Devils in jail for 3 months ~Angel 1 2024-01-29 11:49
Happy new year ! ~Qwan 1 2024-01-28 22:45
PHO !!!!!! ~Darek 23 2024-01-27 19:22
Sunway Network!! Akcji coraz mniej !!! Małe FF!!! ~OK 19 2024-01-23 02:25
Co za PR-owa padaka ~Aha 5 2024-01-22 22:14
Milisystem myśli o eksporcie ~MM78 4 2024-01-22 21:19
Pod co to spada??? ~inwestor 19 2024-01-22 21:17
Kosmiczna technologia ~Darek 35 2024-01-22 10:33
Pod co to rośnie? ?Żadnego info nie było ~pytanie 17 2024-01-19 15:53
Jak w notowaniach mbanku znależć Prosta Giełda, bo nie widzę ? ~pytanie 11 2024-01-17 04:28
Sztuczna podbitka a teraz zjazd oczywiście ~bezsensu 2 2024-01-16 14:01
Sunway Network S.A. v Milisystem S.A. ~MM78 3 2024-01-16 13:37
Pytam - zysk 100% ~Pytam 1 2024-01-16 13:23
Placzki zapraszam na S ~Darek 9 2024-01-16 10:57
Aktualna sytuacja ~Kumaty 10 2024-01-16 06:20
Kupię większe ilości akcji Sunway ~xxxxxxx 16 2024-01-15 21:10
Info ~Xx 3 2024-01-13 15:21
☢️ PUMP & DUMP ☢️ ~uwaga 3 2024-01-11 16:55
Idzie info ~Kosa 5 2024-01-10 21:03
CIEKAWE CZY TU ZROBIA 10PLN :)/??? ~NOWYYYY 19 2024-01-10 21:02
A co to tak poszło ? ~Piotr 3 2024-01-10 04:11
Zaraz widły górne ~MM78 15 2024-01-08 22:49
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Coś jest na rzeczy... leow 1 2024-01-03 15:48
ąle jaja pięknie strzygą tu BARANINĘ na kasę - uciekać z tego szamba ~uber 9 2024-01-03 08:27
Sunway Networ Prosta Giełda ~Sunway 56 2023-12-30 13:34
[x]
SUNNET 7,21% 2,38 2026-06-19 16:45:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.