| Jedna z ostatnich opini z gowork | ~Krul | 7 | 2022-10-31 11:04 |
| Kolejny świetny raport | _matiz_ | 14 | 2022-10-28 07:55 |
| Nowa wersja sunvizion juz dostępna! | ~xed | 11 | 2022-10-13 21:41 |
| Ale pakiety na podaży | ~Pakket | 8 | 2022-09-23 13:13 |
| ZOSTAWIĘ WAM >30 zł - ŁADNY HAK DO WISZENIA, powodzenia dalej :))) | ~sp | 5 | 2022-09-13 11:05 |
| Aktualny wykres spółki | _matiz_ | 16 | 2022-09-06 17:30 |
| Rozgrywamy 2,85 ,a następnie przemarsz na 3,5 złotego | _matiz_ | 21 | 2022-08-26 11:20 |
| Wypłata | ~Set | 5 | 2022-08-18 07:32 |
| C/Z 5, a najlepsze przed nami | ~Opala | 2 | 2022-08-14 18:31 |
| Raport Bomba po raz kolejny :) | ~Esa | 2 | 2022-08-12 13:04 |
| Raport po 13.00 | ~Kolo | 9 | 2022-08-12 12:57 |
| Aleee jazdaaa. | ~Kazik | 18 | 2022-08-12 06:34 |
| kurde człowiek czeka na dołki by dokupić a tu rośnie | ~zwalikonik | 2 | 2022-08-11 11:38 |
| Dywidenda | ~Desi | 11 | 2022-08-11 10:20 |
| Czy bedzie jeszcze okazja kupic po < 2.5zl? | ~akcjonariusz | 5 | 2022-08-02 08:40 |
| Zamknięcie ATH | ~Kruger | 1 | 2022-07-30 10:15 |
| Pompy się psują i zużywają dużo prądu.... | ~Zdzich | 2 | 2022-07-28 10:54 |
| 3,33 toć to już pól szatana | bronek81 | 2 | 2022-07-25 20:43 |
| Umowa :))) | ~Akcjonariusz | 7 | 2022-07-18 22:06 |
| Najważniejsze INFO w historii ? | _wiatrak_ | 8 | 2022-07-14 20:43 |
| w srodę info petarda !!! | ~marek | 8 | 2022-07-14 00:47 |
| 77-krotny wzrost przychodów!! | ~pbt | 4 | 2022-07-13 20:04 |
| Ustaw kolego 10k po 3.20 chętnie oddam | ~Henio | 16 | 2022-07-12 18:25 |
| rok do roku i wystrzał link | ~kozak | 5 | 2022-07-11 09:07 |
| HPS | ~Kris | 2 | 2022-07-10 17:59 |
| cierpliwosc poplaca | ~SON | 2 | 2022-07-08 22:58 |
| Ło matko, człowiek wchodzi na portfel i się miło zaskakuje | ~Kruger | 3 | 2022-07-08 20:29 |
| Dywidenda? | ~Jacek | 8 | 2022-07-08 16:45 |
| Biedne te ESPI | ~Cleaner | 3 | 2022-07-08 15:53 |
| Robi się ciekawie. | ~Tomasz | 2 | 2022-07-08 15:45 |