Forum giełdowe spółki SUNTECH

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jedna z ostatnich opini z gowork ~Krul 7 2022-10-31 11:04
Kolejny świetny raport _matiz_ 14 2022-10-28 07:55
Nowa wersja sunvizion juz dostępna! ~xed 11 2022-10-13 21:41
Ale pakiety na podaży ~Pakket 8 2022-09-23 13:13
ZOSTAWIĘ WAM >30 zł - ŁADNY HAK DO WISZENIA, powodzenia dalej :))) ~sp 5 2022-09-13 11:05
Aktualny wykres spółki _matiz_ 16 2022-09-06 17:30
Rozgrywamy 2,85 ,a następnie przemarsz na 3,5 złotego _matiz_ 21 2022-08-26 11:20
Wypłata ~Set 5 2022-08-18 07:32
C/Z 5, a najlepsze przed nami ~Opala 2 2022-08-14 18:31
Raport Bomba po raz kolejny :) ~Esa 2 2022-08-12 13:04
Raport po 13.00 ~Kolo 9 2022-08-12 12:57
Aleee jazdaaa. ~Kazik 18 2022-08-12 06:34
kurde człowiek czeka na dołki by dokupić a tu rośnie ~zwalikonik 2 2022-08-11 11:38
Dywidenda ~Desi 11 2022-08-11 10:20
Czy bedzie jeszcze okazja kupic po < 2.5zl? ~akcjonariusz 5 2022-08-02 08:40
Zamknięcie ATH ~Kruger 1 2022-07-30 10:15
Pompy się psują i zużywają dużo prądu.... ~Zdzich 2 2022-07-28 10:54
3,33 toć to już pól szatana bronek81 2 2022-07-25 20:43
Umowa :))) ~Akcjonariusz 7 2022-07-18 22:06
Najważniejsze INFO w historii ? _wiatrak_ 8 2022-07-14 20:43
w srodę info petarda !!! ~marek 8 2022-07-14 00:47
77-krotny wzrost przychodów!! ~pbt 4 2022-07-13 20:04
Ustaw kolego 10k po 3.20 chętnie oddam ~Henio 16 2022-07-12 18:25
rok do roku i wystrzał link ~kozak 5 2022-07-11 09:07
HPS ~Kris 2 2022-07-10 17:59
cierpliwosc poplaca ~SON 2 2022-07-08 22:58
Ło matko, człowiek wchodzi na portfel i się miło zaskakuje ~Kruger 3 2022-07-08 20:29
Dywidenda? ~Jacek 8 2022-07-08 16:45
Biedne te ESPI ~Cleaner 3 2022-07-08 15:53
Robi się ciekawie. ~Tomasz 2 2022-07-08 15:45
[x]
SUNTECH 0,00% 1,66 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.