Forum giełdowe spółki SOFTBLUE

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
forum Softblu. jeśli istnieje administrator tego forum prośba ~ja 5 2023-06-23 05:19
Podoba mi się to spychanie i zbijanie kursu Softa, zwłaszcza na końcu. ~ABS 4 2023-06-23 05:18
Wpisując się w narrację wielu ~ja 26 2023-06-22 21:47
zrzut podbitka 1 akcje i na S ciut niżej to stare sztuczki akcjoinm 7 2023-06-22 17:14
Na inm ubrali wczoraj leszcza,akcjoinm 24 naganiała ~hyhy 17 2023-06-22 13:57
Byle 100 kilo zrzuca kurs o 10% ~Henrykj 4 2023-06-22 10:13
Dlaczego nie mupujecie? No co jest? akcjoinm 5 2023-06-22 10:06
Zauważyliście korelację kursu z kursem invention? ~Ciekawski 3 2023-06-21 21:03
A pisałem że jesteście na łasce inventiona lecicie w przepaść akcjoinm 4 2023-06-21 20:47
0329 to dla sbd sufit a dla inm początek wzrostów ~Henrykj 10 2023-06-21 17:30
czy airdron lata na Ukrainie? ~wsparcie 8 2023-06-21 13:50
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2023-06-21 12:02
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2023-06-21 09:46
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2023-06-21 09:45
Akcjoinm ~src 23 2023-06-21 09:05
Porównując c/wk Sofa i INV, to Soft powinien być po 2zł :P ~Gigi 4 2023-06-20 19:06
Chcecie dalszych wzrostów SOFTBLUE? akcjoinm 8 2023-06-20 18:08
Patrząc na wzrost INM to SBE powinien już chodzić 60-70 gr ~Ath 14 2023-06-20 12:53
ladnie szarpia ~wsparcie 2 2023-06-20 12:43
Michał Kierul ~Pan 3 2023-06-20 09:29
UWAGA zaraz mijamy SOFTBLUE akcjoinm 7 2023-06-20 06:31
Anomalia ~src 5 2023-06-19 23:19
Mijanka. ~ludwik 6 2023-06-19 18:26
I witamy 30 gr na INM i mijanka z SBE akcjoinm 5 2023-06-19 18:25
Jeszcze 1,5 grosika i majamy SBE akcjoinm 14 2023-06-19 18:17
Jutro z rana brać to co kupuje SBE! Nie po to mają tam 45% akcjoinm 10 2023-06-19 18:15
lekkie pytanie, która spółka pierwsza przekroczy 30gr ? SBE czy INM? akcjoinm 19 2023-06-19 18:13
Podbitka 1 akcją bo już 1 grosik różnicy pomiedzy SBE a INM akcjoinm 3 2023-06-19 13:32
Dlaczego Softblue nie rośnie razem z INV? ~Obserwator 10 2023-06-19 13:15
Dlaczego SBE nie jest po 5 zł??? ~DzikuSS 3 2023-06-19 12:57
[x]
SOFTBLUE 2,55% 0,24 2026-06-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.