Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ZJAZD DO BAZY NA 2.8 olimpijczyk 2 2024-02-02 09:27
14 zł obrotu, ostatnia transakcja 9:26. Ależ gigant gamdevu. ~Piotr 5 2024-02-02 09:26
Ktoś coś już wie ale my my sie dowiemy jak przebije 20zł ~Zasysacz 3 2024-02-02 09:14
Spółdzielnia nagania "na wchodzaca spóldzielnie". Przecież nie pod gry. ~Piotr 1 2024-02-02 08:37
Wczorajszy rajd zaczął się od 15.30. czy to zbieg okoliczności ~igora 1 2024-02-02 08:34
Jeśli będzie jutro jakieś Espi... ~tom 2 2024-02-02 08:31
Co się dzieje!!? Czemu takie zbieranie ?!. Przecieź nie ma espi !!! ~spinacz 1 2024-02-02 08:16
Spółdzielnia wsiadła na SimFabric. Jedziemy powyzej 20zł ~igora 1 2024-02-02 08:13
Naganiacze atakują chorego syna Michała Króla. Przekażcie dalej. ~Piotr 11 2024-02-02 07:16
nie no ludzie ~czarodziej 1 2024-02-02 05:43
Biurowce na Jana Pawła w Warszawie ~Grobe 9 2024-02-02 01:08
+17% wzrostów ~jan 3 2024-02-02 01:06
I co ? Jutro drożej odkupować trzeba ? Czy podbitka ~Heja 3 2024-02-01 19:31
Niewygodne informacje o Indie Games Poland ~Grobe 2 2024-02-01 18:26
Simfabri to jest potęga ~czarodziej 11 2024-02-01 18:26
Czy spółka ma jakieś biuro? ~GenZ 8 2024-02-01 18:09
Geneza powstania spółki była jasna i czytelna ~Rodi 13 2024-02-01 17:57
Co tu jest ? 400tys obrotu juz ? Komu jeszcze cos zostało ? ~Heja 2 2024-02-01 16:59
Nie dajcie się tylko ubrać dziś... Już tłumaczę. ~Piotr 2 2024-02-01 16:49
5% ~Grobe 1 2024-02-01 16:46
W niecałą godzinę 0,25 mln obrotu ~Grobe 2 2024-02-01 16:44
Dwa razy górne widły ~Grobe 2 2024-02-01 16:41
111 000 akcji ~Grobe 1 2024-02-01 16:38
Zleceniodawcy ~Grobe 1 2024-02-01 16:30
Pod co to odbierają dziś ? Tesla ich kupuje czy co ? ~Heja 4 2024-02-01 16:23
Pump and dump ~January 2 2024-02-01 16:04
Przeprosiny ~JakubMarek 6 2024-02-01 13:43
Nadal macie tu kult „Piotra” ~cypis 8 2024-02-01 12:08
Ależ to żenujące ~Ricardo 5 2024-02-01 05:10
omentarz osób z zewnątrz odnośnie przyszłego wyroku dla W. ~Bareron 2 2024-01-31 16:45
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.