Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gdyby spółka wydała obiecane gry to by rosło. A inaczej to tylko dół ~Ali 4 2024-03-22 09:12
Miliony dla gamingu ~Tomii 8 2024-03-21 19:36
Halo czy piotr był już dziś w KNF? ~Rysiek 4 2024-03-21 17:18
Jak wygląda prawdziwa sprzedaż gier VRF ~Ricardo 7 2024-03-21 16:57
Uaktywniają się trole znak, że jest dobrze ~Indianin 20 2024-03-21 12:10
Kto ma akcje niech trzyma do 19 marca ~Mareen 10 2024-03-21 11:33
oficjalnie na SIM był hejt bliski insider-om ale to też vfa.... ~oockph 1 2024-03-21 10:08
Rynek reaguje na doskonały raport VRFabric ~Janek 7 2024-03-21 08:26
Gardenia VR na Viveport ~VR 6 2024-03-21 07:42
He he, trole naganiające w akcji ~Ricardo 2 2024-03-20 19:41
Co ta kosmiczna popierdółka nie chce rosnąć? Kosmiczne jaja ~Ali 1 2024-03-20 13:37
6.mln zysku. po odbisach !!! ~tony 22 2024-03-19 23:49
No i co ~Kpo 8 2024-03-19 11:24
SPACE IS THE FUTURE ~Mdm 9 2024-03-18 20:13
EspiFabric ~Ricardo 10 2024-03-18 20:12
Na vrfabric ~True 1 2024-03-18 15:51
Ile osób zatrudnia SiF ~mały 2 2024-03-18 11:59
Apple Sony ESA ~Siły 4 2024-03-18 10:21
Czy za brak gier simfabric odpowiada IGP? ~Ricardo 4 2024-03-16 23:52
Naobiecywali w 2020 roku gier których nie ma a teraz milczą i żadnych ~Ali 2 2024-03-16 20:25
Lukasz lpp ~Mdm 1 2024-03-16 11:51
Ostatni raport w poniedziałek i ogłoszenie bankructwa oficjalnie. ~Piotr 15 2024-03-16 11:44
Ale wysyp trolostwa ~Kpo 18 2024-03-15 14:54
Kosmiczny projekt kosmiczne zyski ~Dociekliwy 15 2024-03-15 01:58
Czemu to spadło ze 100 na 4zł?Kursy Dobrych spółek tak się nie zachowują ~Gregor 8 2024-03-14 22:27
VRFabric idzie w górę! ~Ja 3 2024-03-14 17:01
Populacja azjatycka a wyniki spółki ~Zysk 18 2024-03-14 16:55
Sygnity ~anatol 1 2024-03-14 15:23
Oho, kpo poszedł po żubra ~Ricardo 2 2024-03-14 11:18
Końcówka promocji. Zbyt duże tematy tu sa grane żeby 10 zł nie miało być ~Giełdowska 3 2024-03-14 10:20
[x]
SIMFABRIC -2,74% 1,49 2026-06-22 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.