Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowe bardzo dobre informacje ~Amigo 10 2024-04-24 18:50
ElectriX ~Premium 5 2024-04-24 18:41
Zostały 4 miesiące do premiery Gumball na 25-cio lecie wyścigu. ~Piotr 2 2024-04-24 18:01
25-cio lecie Gumball wypada we wrześniu. Prezeska... ~Piotr 2 2024-04-24 18:01
Obawiam się, że nadaremnie ~Gracz_nie_bot 3 2024-04-24 17:32
Propaganda fałszywego sukcesu znowu zalewa forum ~tommo 6 2024-04-24 11:19
Ogólnopolska akcja "Zgłoś SimFabric moderacji Facebook'a za oszustwa". ~Piotr 11 2024-04-24 08:45
Tutaj podajemy potencjalne wymówki zarządu w raporcie rocznym. ~Piotr 2 2024-04-23 11:49
Bankier zablokował naganiaczom kolejne bramki proxy to teraz minusuja :) ~Piotr 4 2024-04-23 11:04
Magia 4 kw w raporcie rocznym??? ~January 2 2024-04-23 09:59
Farm'n'Fix: jest! ~Dolar_kanadyjski 3 2024-04-23 09:57
Dlaczego Emil w 2018 garbił się przy spotkaniu z Borkiem na panelu PH? ~Piotr 3 2024-04-22 19:38
Nie mogę się doczekać 30 kwietnia ~Premium 2 2024-04-22 15:41
Rangar Trade...przekroczył 5% w akcjonariacie....adres Złota 44 :) ~Fakty 7 2024-04-22 14:59
Kolejne zamówienie ~Zień 9 2024-04-22 14:02
Kolejne 3 gry Emitenta są w trakcie certyfikacji w sklepie PlayStation S ~Pablo 12 2024-04-22 12:33
sprzedaż gry Saboteur! oraz Saboteur II: Avenging Angel na platformie PS ~Zień 16 2024-04-22 12:33
Ricardo i trole szczekają, sim i vrfabric pędzą jak szalone ~Lukas 24 2024-04-22 11:33
Spółka od portowania Gardenii i Saboteur bez końca. :)) ~Piotr 4 2024-04-22 11:23
Sprzedaż Saboteur w Azji to kłamstwo. Autor gry pisze na fb. ~Piotr 8 2024-04-22 11:22
Podpisanie umowy na kolejne dziesięć podpisań umowy ~tommo 2 2024-04-22 11:20
Takich obrotów to tu jeszcze nigdy nie było ~Mareen 12 2024-04-19 12:47
Na którym piętrze biurowca SimFabric ma biuro? ~Piotr 6 2024-04-18 16:12
Czy VRFabric stworzy hit pt. ZnanyKryminalistaVR ~Jajo 21 2024-04-18 09:36
W raporcie rocznym zwala wine na atak Iranu na Izrael. ~Piotr 6 2024-04-18 09:35
Emil, Townsend po 2 latach próśb, zgodził się na wywiad na Discord!! :)) ~Piotr 9 2024-04-17 12:39
VRfabric VR biuro bez biura ~Prokurator 14 2024-04-17 11:13
Czy Tkanina Simulacyjna powinna zostać zutylizowana? ~tommo 3 2024-04-16 14:08
Julka jak nie masz pomysłu na kolejne ESPI ~przekręt 2 2024-04-16 12:14
„Życie nie miałoby sensu, ~Himilsbach 2 2024-04-16 10:21
[x]
SIMFABRIC 2,27% 1,53 2026-06-26 09:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.