Forum giełdowe spółki SIMFABRIC

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Łubu dubu łubu dubu, niech żyje prezes naszego klubu ~Prospect 1 2020-10-15 11:11
Emil to jednak tradycjonalista ~CHR 1 2020-10-15 10:33
Emil otwiera szampana? ~Paweł 2 2020-10-15 10:31
Wsparcie na 15 zł przyciąga .... ~Technicznie 6 2020-10-15 10:28
Wszyscy czekają. dre222 2 2020-10-15 09:36
Spokojnie tu bedzie jeszcze 85 kestia czasu ~Cinek 3 2020-10-15 09:02
Cosik się szykuje ~janek 1 2020-10-14 22:44
Wygląda na to że grunt uklepany ~Pablo1 2 2020-10-14 19:57
Na kupnie arkusz pusty, na sprzedaży gęsto ~Piotr 2 2020-10-14 18:30
Dobrze, że mamy Piotra ~siergiej 10 2020-10-14 14:32
Pampersy pozakładane - to oddawać te akcje, bo nie ma czym handlować! ~mama 1 2020-10-14 13:32
WISIELCE WITAJCIE u1thar 4 2020-10-14 12:32
Czekamy na 150 zł ~Analytyk 3 2020-10-13 22:23
AT SimFabric ~Prospect 1 2020-10-13 18:19
Farm Mechanic Simulator - czyja to gra? _gruby_ 10 2020-10-13 17:19
I cyk minusik. Trzeba zniwelować plus z wczoraj. ~Piotr 4 2020-10-13 16:40
zapowiedź EMPIK ~Wiktor 7 2020-10-13 15:45
Dlaczego Emil zamiast pracować siedzi na forum ? ~On 3 2020-10-13 13:29
Znów spółdzielnia broni 24 zł. ~Piotr 2 2020-10-13 12:31
Inwestorzy SimFabric !!! ~On 4 2020-10-13 12:30
Jackpol kupował po 90 zł i to wiem ~Dramat 16 2020-10-13 10:49
Jackpol to Emil? kupował Po 60 zł ~Prospect 3 2020-10-13 10:35
Czas na ewakuacje ~Jan 7 2020-10-13 08:20
Do 17:05 SF będzie na minusie. Właśnie nurkuje. ~Piotr 3 2020-10-13 00:00
Invention spolka do portfela cel 10 zl. Przekroczenie 50% ESPI ~Technik_GPW 1 2020-10-12 23:35
Piotr gdzie twoje 21zł ha ha ~Pablo1 4 2020-10-12 15:21
Czy ten komunikat to kolejny kłam? ~Tomasz 3 2020-10-12 15:18
Dziś +10%, jutro -15%, a motłoch się raduje. ~Piotr 8 2020-10-12 13:36
W poniedziałek start z 21 zł i zjazd w dół. ~Piotr 13 2020-10-12 13:22
Ustalono date premier i cenę? ~Piotr 3 2020-10-12 13:15
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.