Forum giełdowe spółki SFD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Gramy już pod 3q będzie grubo. ~Xyz 2 2020-08-17 10:38
Sprzedałem ten syf spadam stad ~Krypo 1 2020-08-17 10:17
Prezio sypie aż milo ~Krypo 1 2020-08-17 10:09
Zapraszam na Sferanet... ~Roman 4 2020-08-17 10:00
Przesiadłem się na Sferanet. ~Gogan 2 2020-08-17 10:00
Na to czekalismy ~final21 3 2020-08-17 09:57
Puszcza jeszcze nie zdążyłem rano ~Propt 3 2020-08-17 09:57
Prezes wstał i sypie? ~Krypo 1 2020-08-17 09:55
Rekordowe zyski za II kwartał - Boruta (analiza) ~Timur 1 2020-08-17 09:51
Podbitka i srùuuuuu ~Yarema 1 2020-08-17 09:47
Realnie kurs powinien w miarę szybko dojść w przedział 3-4 zł ~CzystyRealizmWyceny 6 2020-08-17 09:40
czy Pudzian to rekomenduje bo słyszałem, że tego nie poleca ~podzi 5 2020-08-16 23:34
SFD - Narodziny gwiazdy. ~Founder 7 2020-08-16 22:00
Wzrost Ebit o 408%..tu 5zl to malo ~Trask 4 2020-08-16 19:28
Wiecie dlaczego to rośnie? ~Hofens 8 2020-08-16 19:26
Suplementy antywirusowe w ofercie SFD ~AnalizaSprzedażyPro 2 2020-08-16 16:27
2020 r. - zysk minimum 20 mln zł. ~Pazdaninho 6 2020-08-16 13:02
6,8 mln zysku netto za 2 Q czy półrocze ?? ~Wit1286 2 2020-08-16 12:37
głośno myśląc ~Opałek 7 2020-08-16 08:45
8 milionów zysku w ll kwartale rewelacja !!!!!!!!!!! ~You 3 2020-08-15 22:24
Taki 4mass przy SFD to jak PCHŁA patrząc na wyniki ~TylkoOpinia 4 2020-08-15 19:11
C/Z = 2 ~RafalZ 13 2020-08-15 17:01
SFD zarabia wielokrotnie więcej od Balona Biomedu ~Rozważanie 2 2020-08-15 15:53
Wszystko z SFD ~Jeronimo 9 2020-08-15 13:18
wszyscy zakładają że będzie dobrze ale pełnej wiary w dobrą rentowność ~KK 5 2020-08-15 08:45
ALE WYNIKI!!! Kosmos! ~xxx 12 2020-08-14 19:00
Z takimi wynikami wycena godziwa powyżej 5 zł ~PoczatekRajdu 1 2020-08-14 16:31
NAGŁY ATAK TROLLA ~Bartek 2 2020-08-14 15:42
Bańka która pęknie z wielkim hukiem ~FS 8 2020-08-14 15:34
ktoś kupuje dzisiaj werevulth 2 2020-08-14 14:32
[x]
SFD -0,37% 2,67 2026-06-22 16:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.