Forum giełdowe spółki QUBICGAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Widzicie co jest z bang on balls? :) ~src 2 2026-06-25 19:42
Gleba i jeszcze raz gleba, wszyscy zarobieni? ~Dan 2 2026-06-19 17:43
Trochę gierek na tej promce już poszło ~src 2 2026-06-18 17:30
Do wakacji bedzie 50 na bank? ~Dan 22 2026-06-18 08:19
Myślicie że purple ray ~src 9 2026-06-12 23:00
No prezio na zakupach ~src 5 2026-06-10 16:45
Tilt it ~src 1 2026-06-10 15:05
ATL ~atl 1 2026-06-05 23:08
Src gratuluję kolejne 10 lat na wyjście ~Dan 2 2026-06-05 16:29
spokojnie, tylko sprzedaje i sa spadki bo chce kupic SPCE w USA ~steamspy 1 2026-06-05 14:33
Kiedy emisja po 10 gr jak na Klabater? ~Dan 3 2026-06-03 07:53
Jedziemy, jedziemy jeszcze brakuję do minimum ~Dan 8 2026-06-02 11:33
Piczykolan to geniusz utopił 260 tys ~Dan 3 2026-06-02 09:56
Strategia sie sprawdza ha,ha,ha? ~Dan 5 2026-05-30 18:37
Hahha 4mln na koncie ~src 5 2026-05-16 12:22
Dan mas nową strategię ~src 2 2026-05-14 14:42
Dzisiaj minęliśmy 15% wywalone poniżej 1 zl ~Dan 1 2026-05-11 16:17
7 letnie minima, bardzo źle rokuje na 2026 ~Dan 6 2026-05-11 16:05
Walą kwitem aż miło, do dna droga daleka ~Dan 8 2026-04-23 17:39
Tu bedzie bieda aż piszczeć, to wywalanie ~Dan 14 2026-04-13 09:32
to co? pakujemy już? ~kasjerka 13 2026-03-31 15:50
Sprzedaż już spadla o 20%, przy 3 premierach? ~Dan 11 2026-03-29 16:32
Zysk na sprzedaży? ~src 4 2026-03-23 21:26
No to dzisiaj raport, tak myślę - 700 tys ~Dan 2 2026-03-23 18:50
Mega patch do ev ~src 7 2026-03-20 15:49
W poniedziałek chwilą prawdy, i nowe minima ~Dan 1 2026-03-19 14:04
Do końca roku znikają z GPW ~Dan 4 2026-03-17 15:35
50 gr to tylko smignie jednym zleceniem ~Dan 1 2026-03-17 10:21
Do raportu za 1 kw radzę nie dotykać ~Dan 1 2026-03-16 13:24
Gllomy,Village, Boxing- porazki 2025 ~Dan 4 2026-03-12 22:19
[x]
QUBICGMS 0,71% 0,70 2026-06-26 14:54:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.