Forum giełdowe spółki QUBICGAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Peak około 200 ~ŚwieżyNarybek 7 2025-12-11 12:50
Jak tam łosie, już zarabiacie na kicię? ~Dan 4 2025-12-10 21:39
Walka o akcje przed premierą… ~Tfu 14 2025-12-10 15:50
Everdream Village zaproszone jako jedna z najlepszych gier Indie 2025r. ~gracz 7 2025-12-06 22:47
Cena nie ma dla nich znaczenia ~Dan 3 2025-12-03 21:49
Bee Simulator na Xboxie. ~Offtopic 6 2025-12-03 11:17
Marketing EV ~Millutki 3 2025-12-02 16:40
Szarpią jak szczerbaty suchary ha,ha ~Dan 2 2025-12-02 16:01
Czemu nie łykacie darmowych akcji? ~Dan 4 2025-12-01 18:04
Dokładają do pieca, aż miło i ciepło ~Dan 11 2025-12-01 13:49
717 miejsce wishlista, tragedia? ~Dan 13 2025-11-28 16:49
Pożegnanie ~src 11 2025-11-27 13:24
Piczykolan będzie sam kupował akcje ~Dan 3 2025-11-26 18:59
Po prostu, żal na to patrzeć.... ~Dan 1 2025-11-26 10:46
Czekam na 0,30 za akcje.Juz niedlugo ~Kuba 6 2025-11-25 09:42
Tu na serio mają wagony do wywalenia ~Dan 6 2025-11-20 13:02
Gloomy Eyes na Xboxie. ~Realista 3 2025-11-19 12:56
#CozyQuest2025 ~Millutki 7 2025-11-17 19:15
Raport ok ~src 7 2025-11-14 20:26
12 grudnia premiera Everdream Village ~Millutki 4 2025-11-14 20:18
Kolejny miesiąc bez zlecen, amba Fatima.... ~Dan 13 2025-11-14 17:29
Gloomy Eyes. ~Qaz 5 2025-11-12 09:52
Re: Everdream Village ~Millutki 6 2025-11-10 15:14
Od kilku dni Village stoi martwe, ani jednego grającego ~Dan 4 2025-11-10 11:53
Bee Simulator : The hive ~Millutki 11 2025-11-07 19:54
Już wchodzą nowości z Village ha ha ~Dan 1 2025-11-07 14:27
W arkuszu na S robi się gęsto, uwaga ~Dan 1 2025-11-07 13:59
Nie ma najmniejszych szans na wybicie ~Dan 7 2025-11-07 12:25
Pieczykolan wiedział o problemach w spółce.... ~Dan 4 2025-11-06 16:25
Ecognomix ~Millutki 7 2025-11-06 11:28
[x]
QUBICGMS 0,71% 0,70 2026-06-26 14:54:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.