|
Peak około 200
|
~ŚwieżyNarybek
|
7
|
2025-12-11 12:50
|
|
Jak tam łosie, już zarabiacie na kicię?
|
~Dan
|
4
|
2025-12-10 21:39
|
|
Walka o akcje przed premierą…
|
~Tfu
|
14
|
2025-12-10 15:50
|
|
Everdream Village zaproszone jako jedna z najlepszych gier Indie 2025r.
|
~gracz
|
7
|
2025-12-06 22:47
|
|
Cena nie ma dla nich znaczenia
|
~Dan
|
3
|
2025-12-03 21:49
|
|
Bee Simulator na Xboxie.
|
~Offtopic
|
6
|
2025-12-03 11:17
|
|
Marketing EV
|
~Millutki
|
3
|
2025-12-02 16:40
|
|
Szarpią jak szczerbaty suchary ha,ha
|
~Dan
|
2
|
2025-12-02 16:01
|
|
Czemu nie łykacie darmowych akcji?
|
~Dan
|
4
|
2025-12-01 18:04
|
|
Dokładają do pieca, aż miło i ciepło
|
~Dan
|
11
|
2025-12-01 13:49
|
|
717 miejsce wishlista, tragedia?
|
~Dan
|
13
|
2025-11-28 16:49
|
|
Pożegnanie
|
~src
|
11
|
2025-11-27 13:24
|
|
Piczykolan będzie sam kupował akcje
|
~Dan
|
3
|
2025-11-26 18:59
|
|
Po prostu, żal na to patrzeć....
|
~Dan
|
1
|
2025-11-26 10:46
|
|
Czekam na 0,30 za akcje.Juz niedlugo
|
~Kuba
|
6
|
2025-11-25 09:42
|
|
Tu na serio mają wagony do wywalenia
|
~Dan
|
6
|
2025-11-20 13:02
|
|
Gloomy Eyes na Xboxie.
|
~Realista
|
3
|
2025-11-19 12:56
|
|
#CozyQuest2025
|
~Millutki
|
7
|
2025-11-17 19:15
|
|
Raport ok
|
~src
|
7
|
2025-11-14 20:26
|
|
12 grudnia premiera Everdream Village
|
~Millutki
|
4
|
2025-11-14 20:18
|
|
Kolejny miesiąc bez zlecen, amba Fatima....
|
~Dan
|
13
|
2025-11-14 17:29
|
|
Gloomy Eyes.
|
~Qaz
|
5
|
2025-11-12 09:52
|
|
Re: Everdream Village
|
~Millutki
|
6
|
2025-11-10 15:14
|
|
Od kilku dni Village stoi martwe, ani jednego grającego
|
~Dan
|
4
|
2025-11-10 11:53
|
|
Bee Simulator : The hive
|
~Millutki
|
11
|
2025-11-07 19:54
|
|
Już wchodzą nowości z Village ha ha
|
~Dan
|
1
|
2025-11-07 14:27
|
|
W arkuszu na S robi się gęsto, uwaga
|
~Dan
|
1
|
2025-11-07 13:59
|
|
Nie ma najmniejszych szans na wybicie
|
~Dan
|
7
|
2025-11-07 12:25
|
|
Pieczykolan wiedział o problemach w spółce....
|
~Dan
|
4
|
2025-11-06 16:25
|
|
Ecognomix
|
~Millutki
|
7
|
2025-11-06 11:28
|