| Czekam na 0.60 gr | ~Qlimax177 | 5 | 2023-07-14 07:35 |
| Tutaj to i tak jest za drogo | ~Księgowy | 2 | 2023-05-17 09:29 |
| Z tym Blid Warrior to chyba jednak LIPA | ~BIGSHORT | 1 | 2023-03-13 23:20 |
| SPARK VC SA (2/2023) Raport roczny za 2022 rok | ~Wiesko | 1 | 2023-03-13 23:00 |
| Przyznać się | ~Qlimax177 | 3 | 2023-02-15 11:28 |
| Czy cap. 265 mln | ~xzc | 1 | 2023-01-17 14:40 |
| spadek 6,5% przy obrotach ...134 zł , dziękuję wszystko jasne | ~CiekawaSprawa | 1 | 2023-01-09 13:47 |
| SPARK VC S.A.: Podpisanie listu intencyjnego ze spółką VRFabric S.A. !!! | ~LOP | 3 | 2023-01-04 09:56 |
| Czy tutaj szykuje się nowa emisja | ~xzc | 1 | 2022-11-30 19:21 |
| ------no to wszystko jasne, Babaco na pokładzie---czyżby drugie telesto | ~ZlotyGral | 6 | 2022-11-29 10:10 |
| Spark o 20% droższy od Saule | ~xzc | 1 | 2022-10-04 17:36 |
| Król wzrostów na bananie właśnie ktoś przejął spółkę | ~Lopez | 5 | 2022-10-03 18:22 |
| Nowy biznes | ~iskra | 2 | 2022-09-29 17:16 |
| Pod co to rośnie????Żadnego info nie było | ~ja | 2 | 2022-09-29 17:15 |
| 400.000 akcji w obrocie? | ~apollo | 3 | 2022-09-29 10:16 |
| Wysoka kapitalizacja mimo niskiego ff | ~Bull | 2 | 2022-02-10 13:24 |
| Jaki plan | ~filip | 3 | 2022-02-08 12:03 |
| Tu będzie Saule | ~Kapciak | 6 | 2021-11-24 22:32 |
| Jaki mają pomysł? | ~księgowy | 1 | 2021-11-13 17:51 |
| Artur Błasik | ~filip | 2 | 2021-04-29 17:41 |
| Puk Puk! Czy jest tu ktoś? | ~Dyrman | 10 | 2021-02-24 16:27 |
| Zrobią tu | ~Qlimax177 | 2 | 2020-08-24 18:38 |
| Tu | ~Qlimax177 | 4 | 2020-05-26 16:50 |
| Czyżby szykowało się drugie ELQ? | ~ELQ | 4 | 2020-05-19 20:57 |
| Kolejny rok niebytu | ~aaa | 2 | 2019-01-07 08:11 |
| Nowy komunikat na stronie | ~Edi | 3 | 2018-10-17 09:07 |
| Jest info od spółki | ~Baksi | 1 | 2018-07-05 20:51 |
| Dodali nowy raport | ~Ola | 1 | 2018-06-07 19:32 |
| Nowy raport ze spółki | ~Kamil | 1 | 2018-06-01 08:25 |
| spólka gumofilcow | ~olaf | 9 | 2018-05-16 08:47 |