Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Profil działalności w epidemii. ... ~Ramzes 5 2020-03-30 21:10
Internetowa sprzedaz ~Jw 3 2020-03-26 10:30
Kolejny raport na sporym plusie pajda757 14 2020-03-13 15:13
sie obsuwa..... ~miczurin 9 2020-03-13 09:10
wszystko w normie ~miczurin 2 2020-02-18 12:42
sie na razie nie udało..... ~miczurin 6 2020-02-13 17:19
SMA ~666 1 2020-01-28 14:45
Płacze płacze i płacze ~Jędrzej 8 2020-01-17 13:20
Masakra tępą piłą mechaniczą ~Jędrzej 6 2020-01-12 12:29
Ale żeś się bujnął - tak Ci ciśnienie skoczyło ? ... Ciekawe komu ~laptopatrowicza 1 2020-01-08 23:59
Jaki tu spokój nic się nie dzieje ~Jedrzej 4 2020-01-03 18:56
Pomysł na prezent ~Rumburak 18 2019-12-31 12:27
8 złotych polskich.... ~miczurin 4 2019-12-05 13:40
Straciłem 25000zl na presencie ~Rafał 5 2019-12-02 22:28
na przykład taki Rafał..... ~urolog 2 2019-12-02 20:46
Wyszczał? ~Janek 18 2019-12-02 14:16
Dno ~Jędrzej 2 2019-11-28 23:25
nowa strona ~Jędrzej 10 2019-11-28 21:32
Spółka do wybicia... ~Ramzes 4 2019-11-28 13:56
Plany na przyszlosc ~Jedzej 3 2019-11-27 21:56
Ale problem ~Jedrzej 18 2019-11-25 10:55
Troszkę odwagi ~Ktoś 2 2019-11-15 10:29
no dobra...... ~urolog 5 2019-11-15 09:58
Idzie wyszczał ~Janek 39 2019-11-14 23:17
Zobaczcie wyniki za 3 kwartał Geotrans ~toni 1 2019-11-14 21:44
Sprzedają akcję czyli raport słaby ~Jędrzej 11 2019-11-14 21:39
A co z lock-upem ? ~tegotypu 2 2019-11-14 20:16
macie proszę ~Jędrzej 7 2019-11-14 20:15
To sobie tutaj posiedzimy razem jeszcze długo ~Jędrzej 2 2019-11-14 20:06
Ubrani wystap ~Andrzej 10 2019-11-12 17:09
[x]
PRESENT24 0,00% 0,12 2026-06-22 12:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.