Forum giełdowe spółki PRESENT24

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Trend jest silnie spadkowy, to spadnie na 2gr wemus 8 2020-04-26 11:53
UWAGA!!!! SZANUJCIE SWOJE PIENIĄDZE!!!! ~Ramzes 2 2020-04-26 10:33
BEZ INFA SIE POTRATUJECIE W PON ------->10 groszy po raz PIERWSZY ~kolega 5 2020-04-25 23:59
Prawda ~Filip 6 2020-04-25 23:05
1 pln nie da sie na razie,,,, ~Zarzad 1 2020-04-25 20:51
Warto na to zerknąć :) ~Ramzes 1 2020-04-25 16:01
Noo 1 zł możliwy !! ~1982 3 2020-04-25 15:40
TU KAŻDY AKCJONARIUSZ WYJEDZIE Z SALONU NOWIUTKIM PORCHE !! ~wieciedobrzekto 4 2020-04-25 10:30
W PONIEDZIAŁEK SIĘ NIE OTWORZY ! NO MOŻE NA 20GR !!!! ~wieciedobrzekto 2 2020-04-25 10:29
Życzę wam ~Janek 3 2020-04-24 23:55
Wykres... ~Ramzes 2 2020-04-24 22:25
Nadszedł czas present24 ~Bolo 1 2020-04-24 19:19
COFKA NA 10 groszy w PON niestety, NA FIX UKRYTA SPRZEDAZ na 12,90 ~wiem 1 2020-04-24 18:08
Potrzebna była iskra. ... ~Ramzes 1 2020-04-24 17:32
Drugie widły ~ROKSA 2 2020-04-24 16:39
PUMP & DUMP ~ostrzegam 4 2020-04-24 16:10
o co tu chodzi ~kk 4 2020-04-24 15:57
Mamy 1 widły . Bravo ... ~1982 3 2020-04-24 15:34
Zassałem 400K na początek ~przyszły_bogacz 3 2020-04-24 15:26
Zaproszenie ~Roksa 1 2020-04-24 15:12
Morale ~Xawery 7 2020-04-22 22:25
DO ZARZĄDU ~PRESENT 4 2020-04-19 20:53
Present wejdzie w maseczki? ~Ramzes 7 2020-04-17 15:38
To trzeba wykorzystać. .... ~Ramzes 1 2020-04-11 23:35
Dla kogo te akcje. ~Xawery 11 2020-04-09 11:51
Present24 S.A.-230, http://paczkazagraniczna.pl/ ~Ramzes 3 2020-04-06 08:20
Panowie z present24 - OBUDZCIE SIĘ! !! ~Ramzes 9 2020-04-06 07:35
tu 5gr z trójkąta musi zaliczyć inaczej nie pójdzie w górę wemus 5 2020-04-04 09:27
No present24 ruszamy..... ~Ramzes 1 2020-04-03 15:43
To jest ten moment.... ~Ramzes 1 2020-04-02 09:14
[x]
PRESENT24 0,87% 0,12 2026-06-22 09:56:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.