| Trend jest silnie spadkowy, to spadnie na 2gr | wemus | 8 | 2020-04-26 11:53 |
| UWAGA!!!! SZANUJCIE SWOJE PIENIĄDZE!!!! | ~Ramzes | 2 | 2020-04-26 10:33 |
| BEZ INFA SIE POTRATUJECIE W PON ------->10 groszy po raz PIERWSZY | ~kolega | 5 | 2020-04-25 23:59 |
| Prawda | ~Filip | 6 | 2020-04-25 23:05 |
| 1 pln nie da sie na razie,,,, | ~Zarzad | 1 | 2020-04-25 20:51 |
| Warto na to zerknąć :) | ~Ramzes | 1 | 2020-04-25 16:01 |
| Noo 1 zł możliwy !! | ~1982 | 3 | 2020-04-25 15:40 |
| TU KAŻDY AKCJONARIUSZ WYJEDZIE Z SALONU NOWIUTKIM PORCHE !! | ~wieciedobrzekto | 4 | 2020-04-25 10:30 |
| W PONIEDZIAŁEK SIĘ NIE OTWORZY ! NO MOŻE NA 20GR !!!! | ~wieciedobrzekto | 2 | 2020-04-25 10:29 |
| Życzę wam | ~Janek | 3 | 2020-04-24 23:55 |
| Wykres... | ~Ramzes | 2 | 2020-04-24 22:25 |
| Nadszedł czas present24 | ~Bolo | 1 | 2020-04-24 19:19 |
| COFKA NA 10 groszy w PON niestety, NA FIX UKRYTA SPRZEDAZ na 12,90 | ~wiem | 1 | 2020-04-24 18:08 |
| Potrzebna była iskra. ... | ~Ramzes | 1 | 2020-04-24 17:32 |
| Drugie widły | ~ROKSA | 2 | 2020-04-24 16:39 |
| PUMP & DUMP | ~ostrzegam | 4 | 2020-04-24 16:10 |
| o co tu chodzi | ~kk | 4 | 2020-04-24 15:57 |
| Mamy 1 widły . Bravo ... | ~1982 | 3 | 2020-04-24 15:34 |
| Zassałem 400K na początek | ~przyszły_bogacz | 3 | 2020-04-24 15:26 |
| Zaproszenie | ~Roksa | 1 | 2020-04-24 15:12 |
| Morale | ~Xawery | 7 | 2020-04-22 22:25 |
| DO ZARZĄDU | ~PRESENT | 4 | 2020-04-19 20:53 |
| Present wejdzie w maseczki? | ~Ramzes | 7 | 2020-04-17 15:38 |
| To trzeba wykorzystać. .... | ~Ramzes | 1 | 2020-04-11 23:35 |
| Dla kogo te akcje. | ~Xawery | 11 | 2020-04-09 11:51 |
| Present24 S.A.-230, http://paczkazagraniczna.pl/ | ~Ramzes | 3 | 2020-04-06 08:20 |
| Panowie z present24 - OBUDZCIE SIĘ! !! | ~Ramzes | 9 | 2020-04-06 07:35 |
| tu 5gr z trójkąta musi zaliczyć inaczej nie pójdzie w górę | wemus | 5 | 2020-04-04 09:27 |
| No present24 ruszamy..... | ~Ramzes | 1 | 2020-04-03 15:43 |
| To jest ten moment.... | ~Ramzes | 1 | 2020-04-02 09:14 |