Forum giełdowe spółki PLANET B2B SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Co to za balon. Zysk jak w warzywniaku. Wycena 90 mln. Zarty ? ~Zart 11 2020-08-04 16:08
Jutro 5 zł ~juri 3 2020-08-04 15:46
Kapitalizacja LGTRADE 6.5 mln a tego balona 90 mln zl. Robia to samo. ~Zart 2 2020-08-04 14:26
zapraszamy na planetB2B. zaraz odpalamy rakiete w niebiosa. ~heniek 6 2020-08-04 12:32
Wyniki finansowe r/r 300% zbierany papier ~perek4 1 2020-08-04 11:15
300 mln akcji ~Naciagacze 5 2020-08-04 10:17
Wszystko co najlepsze dopiero przed nami. ~Antek_77 8 2020-08-04 09:48
Klasztor ~Niko_Kipas 2 2020-08-04 09:42
Sprzedawać kto jeszcze może bo ~Niko_Kipas 12 2020-08-03 23:34
Do szulerni ~Rado 3 2020-08-03 21:52
Nie sprzedawać!!! ~GallAnonim 5 2020-08-03 19:52
Obstawiamy dołek ~Georg 3 2020-08-03 19:23
Ubrani wystąp!! ~Niko_Kipas 7 2020-08-03 19:13
zalewa mnie gniew ~MakronFun 2 2020-08-03 19:01
Dzis ~Kutanelson 5 2020-08-03 13:57
Co tu się wyrabia? Wyszedłem na Laurena a tu wzrosty ~JJ 4 2020-08-03 13:33
Planet perłą na giełdzie ~Rado 12 2020-08-02 12:29
Ja tylko pytam ~rob31 17 2020-07-30 00:30
Czy to prawda że będzie gruba fuzja? ~ELB2022 5 2020-07-29 22:17
Klasztor ~Niko_Kipas 5 2020-07-26 22:01
Kiedy to ruszy? ~Ipa 3 2020-07-26 21:56
Akwizycja? ~Pioter 3 2020-07-21 12:42
Cała sala spiewa z nami... ~Kreator_emocji 1 2020-07-16 09:54
wybicie dołem ~ECHO 4 2020-07-14 14:33
Walne ~Ehhh 15 2020-07-14 10:07
spółka ogląda każdą złotówkę z każdej strony ~Kombajnista_zbożowy 3 2020-07-13 23:27
/poczta-polska-dostrzega wzrost e-commers ~fresh 1 2020-07-08 10:47
brak nadziei na wiatr? ~Niko_Kipas 3 2020-07-06 20:50
Będzie się kisić jeszcze ze 2 lata ~Niko_Kipas 3 2020-07-04 22:43
Jest raport ~vasko 5 2020-06-30 21:44
[x]
PLANETB2B -10,91% 0,05 2026-06-25 15:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.