Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
poniedzialek po raporcie petarda, ~jason 6 2015-11-16 22:08
..........FAKTY I DOMYSŁY NA TEMAT BOOMERANG !!!!!!!!.............. ~fazi 8 2015-11-13 20:00
12.11.2015 Michał Duszczyk Rzeczpospolita Parcel Technik Boomerang ~eo 3 2015-11-13 15:27
Boomerang i Veniti Równe kursy: 0,37. Veniti na dnie. Nowa strategia ~eo 3 2015-11-12 16:56
2014. Przychody netto: INFRA SA 1.373.436,61. BMR 1.740.480,87 ~eo 13 2015-11-12 16:04
13-11-15 raport za 3 kwartal. ~jason 2 2015-11-12 14:35
Boomerang Notowania od 3 sierpnia do 12 XI 2015 ~eo 1 2015-11-12 12:50
Scalenie będzie jednak potrzebne? 12.11.2015. ~eo 4 2015-11-12 12:16
Po opublikowaniu 5.11.2015 strategii opuszczamy strefę 0,36-0,40. ~eo 5 2015-11-12 11:38
Parcel Technik w 2016 emisja bez pp. Ile sztuk oraz po ile: 0,35+1,xx? ~eo 7 2015-11-12 11:35
To co? Dziś 0,45? ~Jox 8 2015-11-12 10:22
Jarosław Gowin: "wybrałem MNiSW [...]' - szansa synergii nauki i biznesu ~eo 1 2015-11-09 23:47
Co za łajza blokuje wzrosty i zaniża tuż przed fixami? ~Rodyjski 3 2015-11-09 22:18
Parcel na razie śpi. Technik-a-pracuje - powoli. 9.11.2015. ~eo 1 2015-11-09 22:15
Czy Midven za 7 mln obejmie 30% emisji Parcel Technik bez pp ~eo 6 2015-11-09 20:39
5.11.2015 Parcel Technik Zarys strategii na najbliższe lata. ~eo 9 2015-11-09 19:18
3.12.2015 NWZ Midven emisja do 77.000 akcji ser. C w cenie 100 zł/akcja ~eo 3 2015-11-09 18:56
akcjonariat ~boo 3 2015-11-09 11:28
Parcel Technik opracowuje mechaniczne skrytkomaty. Cleveron innowacyjne ~eo 1 2015-11-09 09:51
Wartosc spłki ~Ktos 5 2015-11-07 22:52
Prototyp skrytkomatu I Q 2016. Rynek Afryka i inne kraje e-commerce ~eo 1 2015-11-06 18:32
MYŚLĘ, ŻE ................ ~fazi 6 2015-11-06 17:10
Aktualne zlecenia po stronie S do 0,50 gr wklejam ~Jox 3 2015-11-06 14:39
pytanie? ~jason 2 2015-11-06 14:35
PARCEL TECHNIK z nową strategią ~head 1 2015-11-06 13:29
Super info!!!! Jedziemy z koksem :)) ~Jox 8 2015-11-06 13:03
Po ile będzie emisja ~Bankier 3 2015-11-06 10:01
Nowe info i znowu będziemy wisieć przez tydzień na widłach ;) ~Rodyjski 1 2015-11-05 21:05
Coraz mniej akcji w arkuszu, leszcz prawie strzepany ~Rodyjski 8 2015-11-05 18:39
Your Image potencjał i lock-up. Parcel Technik lock-up i potencjał. 5.11 ~eo 1 2015-11-05 10:50
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.