|
poniedzialek po raporcie petarda,
|
~jason
|
6
|
2015-11-16 22:08
|
|
..........FAKTY I DOMYSŁY NA TEMAT BOOMERANG !!!!!!!!..............
|
~fazi
|
8
|
2015-11-13 20:00
|
|
12.11.2015 Michał Duszczyk Rzeczpospolita Parcel Technik Boomerang
|
~eo
|
3
|
2015-11-13 15:27
|
|
Boomerang i Veniti Równe kursy: 0,37. Veniti na dnie. Nowa strategia
|
~eo
|
3
|
2015-11-12 16:56
|
|
2014. Przychody netto: INFRA SA 1.373.436,61. BMR 1.740.480,87
|
~eo
|
13
|
2015-11-12 16:04
|
|
13-11-15 raport za 3 kwartal.
|
~jason
|
2
|
2015-11-12 14:35
|
|
Boomerang Notowania od 3 sierpnia do 12 XI 2015
|
~eo
|
1
|
2015-11-12 12:50
|
|
Scalenie będzie jednak potrzebne? 12.11.2015.
|
~eo
|
4
|
2015-11-12 12:16
|
|
Po opublikowaniu 5.11.2015 strategii opuszczamy strefę 0,36-0,40.
|
~eo
|
5
|
2015-11-12 11:38
|
|
Parcel Technik w 2016 emisja bez pp. Ile sztuk oraz po ile: 0,35+1,xx?
|
~eo
|
7
|
2015-11-12 11:35
|
|
To co? Dziś 0,45?
|
~Jox
|
8
|
2015-11-12 10:22
|
|
Jarosław Gowin: "wybrałem MNiSW [...]' - szansa synergii nauki i biznesu
|
~eo
|
1
|
2015-11-09 23:47
|
|
Co za łajza blokuje wzrosty i zaniża tuż przed fixami?
|
~Rodyjski
|
3
|
2015-11-09 22:18
|
|
Parcel na razie śpi. Technik-a-pracuje - powoli. 9.11.2015.
|
~eo
|
1
|
2015-11-09 22:15
|
|
Czy Midven za 7 mln obejmie 30% emisji Parcel Technik bez pp
|
~eo
|
6
|
2015-11-09 20:39
|
|
5.11.2015 Parcel Technik Zarys strategii na najbliższe lata.
|
~eo
|
9
|
2015-11-09 19:18
|
|
3.12.2015 NWZ Midven emisja do 77.000 akcji ser. C w cenie 100 zł/akcja
|
~eo
|
3
|
2015-11-09 18:56
|
|
akcjonariat
|
~boo
|
3
|
2015-11-09 11:28
|
|
Parcel Technik opracowuje mechaniczne skrytkomaty. Cleveron innowacyjne
|
~eo
|
1
|
2015-11-09 09:51
|
|
Wartosc spłki
|
~Ktos
|
5
|
2015-11-07 22:52
|
|
Prototyp skrytkomatu I Q 2016. Rynek Afryka i inne kraje e-commerce
|
~eo
|
1
|
2015-11-06 18:32
|
|
MYŚLĘ, ŻE ................
|
~fazi
|
6
|
2015-11-06 17:10
|
|
Aktualne zlecenia po stronie S do 0,50 gr wklejam
|
~Jox
|
3
|
2015-11-06 14:39
|
|
pytanie?
|
~jason
|
2
|
2015-11-06 14:35
|
|
PARCEL TECHNIK z nową strategią
|
~head
|
1
|
2015-11-06 13:29
|
|
Super info!!!! Jedziemy z koksem :))
|
~Jox
|
8
|
2015-11-06 13:03
|
|
Po ile będzie emisja
|
~Bankier
|
3
|
2015-11-06 10:01
|
|
Nowe info i znowu będziemy wisieć przez tydzień na widłach ;)
|
~Rodyjski
|
1
|
2015-11-05 21:05
|
|
Coraz mniej akcji w arkuszu, leszcz prawie strzepany
|
~Rodyjski
|
8
|
2015-11-05 18:39
|
|
Your Image potencjał i lock-up. Parcel Technik lock-up i potencjał. 5.11
|
~eo
|
1
|
2015-11-05 10:50
|