Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
27.11.-01.12.2017 Parcel Technik Jest ruch. Jest dobrze? Chyba nie tak ~eo 1 2017-12-01 15:37
Piękny gest Prezesa: Rafał Markiewicz 27.11.2017 kupił 10.000 akcji PTE ~eo 1 2017-12-01 15:23
ktos na sile zbija kurs ~jason 2 2017-11-30 17:31
21mln akcji - blisko 1 mln obrotu w miesiąc ~exor 3 2017-11-30 14:55
kto tak sprzedaje i czemu? ~jason 1 2017-11-30 14:44
czy dzis bedzie 10000 tys szt, obrotu ~jason 2 2017-11-30 12:46
Najwyższy wolumen od 12 m-cy i obrona lokalnego dna -coś na rzeczy? ~jack 4 2017-11-30 12:45
Bajkowe opowieści czas rozliczyć ~Pustepudło 2 2017-11-30 08:53
miał być Paczkomat a jest Pudłomat ~Pustepudło 2 2017-11-30 08:40
Miały być paczkomatu jest NIC!!! ~Pustepudło 1 2017-11-29 21:51
6.07.2016 Parcel Techn wybrał projektanta skrytkomatu: ITI EMAG Katowice ~eo 5 2017-11-29 21:15
25.05.2016 Parcel Technik Zapytanie ofertowe na 2016-2018 skrytkomat ~eo 5 2017-11-29 20:52
to ostatnia prosta ~woj 1 2017-11-29 10:54
zmiana 1r -53% - starczy chyba? Czy celowo ? ~paczko_bat 1 2017-11-28 20:44
gdzie te skrytkomaty, bo chinczyk paczkę już na święta wysłał ? ~paczko_bat 1 2017-11-28 20:39
spadek z 11 zł na 3.2 zł ~jason 6 2017-11-28 20:21
28.11.2017 Parcel Technik kupiono 9950 po 3,00. Jakiś impuls ? ~eo 1 2017-11-28 14:52
24.04.2017 Parcel Technik Oddział w Olsztynie Do 13.05. Rafał Markiewicz ~eo 2 2017-11-25 13:58
11.09.2017 Parcel Technik emisja z pp dźwignia finansowa Detale Termin? ~eo 3 2017-11-25 11:13
Salwix emisje Biomax - wypada z NC; Bras, Hetan Inventi i Parcel Technik ~eo 1 2017-11-25 10:12
Parcel Technik Emisja Porównajmy CDE EBC Hetan MTrans Minox ~eo 1 2017-11-24 19:45
pytanie .... ~adaś 5 2017-11-24 15:10
Parcel Technik Insajderzy brali po 0,10 = 2,00 zł Zbiją kurs pod emisję, ~eo 2 2017-11-24 14:39
Parcel Technik ktoś sprzedaje z ukrycia większy wolumen Czekać ~eo 1 2017-11-24 12:45
Money.pl Midven PBG PTE ~eo 1 2017-11-24 09:39
Andrzej Zając Midven KME Arts Alliance PBG debiut NC ~eo 1 2017-11-24 09:36
24.11.2017 Parcel Technik emisja po ile 2,00 (dawne 0,10) - 4,00 d. 0,2? ~eo 1 2017-11-24 09:23
Nowy element układanki: Influence365 Justyna Zalewska Rafał Markiewicz ~eo 3 2017-11-23 23:11
news ~Pablooo 1 2017-11-23 23:07
To będzie drugi Impost!! ~Paka 3 2017-11-23 20:56
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.