Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Pojawił się nowy raport ~Ewelina 2 2018-06-06 14:25
Nowe info na stronie ~Roman 1 2018-06-04 11:43
Pojawił się nowy raport ~Tata 2 2018-05-31 12:02
kiedy upadłosc ? ~polak 7 2018-05-18 10:09
Dodali nowy raport ~Tak 2 2018-05-17 19:22
koniec Parcela ~polak 1 2018-05-15 19:25
0,90 gr czyli 0,04 gr ~polak 3 2018-05-15 14:13
1 zł tuz tuz ~polak 5 2018-05-15 12:59
Twitter ~Adam 1 2018-04-29 19:21
Skup ku pompie ~Lux 6 2018-04-29 19:21
2000 akcji po 2 zł na sprzedazy ~polak 5 2018-04-27 06:34
2 zł odchodzi w zapomnienie witamy 1 zł ~polak 2 2018-04-23 14:58
społka szoruje po dnie ~jason 8 2018-04-20 11:39
kiedy to w koncu przestanie spadac? ~jason 1 2018-04-20 09:53
kiedy pani prezes robi pompke? ~jason 6 2018-04-17 14:31
Powołanie Prezesa Zarządu PARCEL TECHNIK SA (12/2018) ~asdf 9 2018-04-13 19:52
coraz blizej 1 zł ~polak 1 2018-04-05 16:00
czy 3 zł jest osiagalne dla nas? ~jason 2 2018-04-03 16:53
Nowy raport dostępny ~Jadzia 4 2018-04-03 12:15
czy 2 zł wytrzyma ~prozak 1 2018-03-29 16:40
Parcel Technik Zapytanie ofertowe z dnia 16.03.2018 ~eo 2 2018-03-26 09:41
Pojawił się nowy raport ~Ja 1 2018-03-20 15:24
Jest nowe info od spółki ~Marta 1 2018-03-13 17:56
w koncu ~polak 2 2018-03-13 12:08
Pojawił się nowy raport ~Profesor 1 2018-03-12 16:59
nie ma wody w basenie ~polak 1 2018-03-07 09:17
ale syf !!! ~polak 2 2018-03-06 10:26
dziwne ~jason 1 2018-02-26 15:11
NWZA. Biegły rewident. KRS. Prokuratura. ~eo 2 2018-02-24 22:37
Nabycie i sprzedaż Inpost Finance przez Parcel Technik czy prokuratura ? ~eo 3 2018-02-24 18:08
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.