| wprowadzenie emisji serii C na rynek | ~dżepetto | 2 | 2023-07-21 18:14 |
| Na po poszła kasa z emisji z PP? | ~Orfeusz | 1 | 2023-07-14 19:39 |
| Sypania ciąg dalszy | ~wince | 1 | 2023-07-09 15:52 |
| Czekam na rezultaty strategii rozwoju | ~toreto | 4 | 2023-07-08 12:27 |
| Idzie ktoś na walne odpytać zarząd? | ~alfatauri | 3 | 2023-07-08 12:04 |
| Kurs mizerny | ~samilon | 1 | 2023-06-21 15:10 |
| Rynek odżywa w końcu | ~migas | 2 | 2023-06-20 23:26 |
| Czy ta spółka da zarobić? | ~aleksei | 1 | 2023-06-15 15:01 |
| AI to będzie motor napędowy | ~onetwothree | 1 | 2023-06-04 17:46 |
| Te spadki to kuriozum | ~ai | 1 | 2023-06-03 15:09 |
| Gdzie to się zatrzyma? | ~ckm | 2 | 2023-06-02 12:48 |
| algorytmy spółki moga współpracować z AI | ~dżepetto | 3 | 2023-05-30 17:16 |
| Wyniki przyzwoite?! Niestety kasa się chyba kończy? | ~cba | 4 | 2023-05-25 18:36 |
| Wyniki przyzwoite ale kurs... | ~troy | 2 | 2023-05-24 14:50 |
| dobry I kw 23 | ~nieja | 9 | 2023-05-16 08:49 |
| Umowy i wyniki | ~horacy | 2 | 2023-05-15 14:48 |
| Oj, ewidentnie ktoś tu wie więcej... | ~cba | 3 | 2023-05-12 19:46 |
| kontrakt z Bayer | ~toja | 4 | 2023-05-11 14:32 |
| Czy One2tribe nadaje się do zgłoszenia KNF? | ~Sru | 3 | 2023-05-09 16:07 |
| Strategia | ~PrzyszłyAkcjonarius | 8 | 2023-05-09 10:20 |
| W czwartek czat | ~uważny | 4 | 2023-04-27 23:08 |
| Upadamy ? | ~Biggy | 4 | 2023-04-17 18:21 |
| Jaki pomysł na siebie O2T? | ~arigato | 1 | 2023-04-14 16:37 |
| Kredyt przedłużony | ~nordic | 1 | 2023-04-12 23:09 |
| Czemu to tak spadło? | ~fqxv | 2 | 2023-04-09 08:54 |
| Pamiętajcie że jesteśmy w przededniu. | ~cba | 2 | 2023-04-03 13:25 |
| Ile jeszcze tanich akcji wyskoczy na dobrym raporcie? | ~lotnik | 5 | 2023-03-29 11:51 |
| 1 400 000 koszty zarzadu | ~BieglyRew | 2 | 2023-03-24 09:57 |
| Nie wiem czego się spodziewaliście | ~Biggy | 1 | 2023-03-23 13:37 |
| Dlatego potem nie ma zaufania do takich spółek | ~ogrodnik | 2 | 2023-03-22 17:36 |