Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spadek wolumenu ~mat 13 2022-04-28 00:09
OneTwo Filipek Wodospad umowcie sie na pifko ~Michallo 7 2022-04-27 20:51
JAK MYŚLICIE KTO TAK USILNIE CIĄGNIE KURS W DÓŁ ~Filipek 3 2022-04-27 11:32
CHCIAŁBYM KIEDYŚ ZOBACZYĆ KOLOR ZIELONY ~oneTwo 2 2022-04-27 11:01
KOLEGA FILIPEK TRZYMA KURS ABY NIE SPAŁE PONIŻEJ 40 GROSZY !!!!!! ~oneTwo 8 2022-04-27 01:21
sdcfvgbh asgbhn asdcvgbhn asdfvgbhn ~sdfvgbh 1 2022-04-26 19:32
FILIPEK , FILIPEK co ? 10 zł hahahahahaha ~oneTwo 1 2022-04-26 18:21
JAK MYSLICIE SKĄD WEZMĄ AKCJE JAK RYNEK IM WSZYSTKO ODBIERZE ~Filipek 3 2022-04-26 18:19
CZASU MAJĄ CORAZ MNIEJ ZAUWAŻALNE NERWOWE RUCHY ~Filipek 1 2022-04-26 15:50
ciekawe ~amator 1 2022-04-26 15:14
czemu nie sypią ~Filipek 2 2022-04-26 15:03
KOMUŚ PUŚCIŁY NERWY! ROZPOCZYNA SIE DRAMAT? ~oneTwo 5 2022-04-26 15:02
PORADNIK INWESTORA - chcesz kupić? poczytaj najpierw! ~oneTwo 7 2022-04-26 14:11
I CO KONIEC PROMOCJI O 16-30 POWROT NA 404 ~Filipek 2 2022-04-26 13:41
Hehe a ten co wystawia 55 k na sprzedaż tko spokojnie zbiera. ~Myslacy 1 2022-04-26 12:41
FILIPEK ile dziś ? -30%??? ~oneTwo 2 2022-04-26 12:32
Scenariusz jak na MINOX ! Was platni naganiacze poubierali ~WODOSPAD 3 2022-04-26 12:28
RATUJCIE KAPITAŁ!!!!!!!!! ~oneTwo 2 2022-04-26 12:10
ALE JAZDA W DÓŁ!!!!!!!!!! @@ SZOK!!!!! @@ ~oneTwo 1 2022-04-26 11:57
CO TU SIĘ WYPRAWIA???? -30%???? ~oneTwo 2 2022-04-26 11:56
kupiłeś powyżej 40 gr??? ~oneTwo 1 2022-04-26 11:55
jeszcze nie ma komunikatu o przekroczeniu progu 5% ~witam 8 2022-04-26 10:57
I JAK TAM UBRANI LESZCZE JUŻ NIE MA TYLU NAGANIACZY ~Wydmucha 1 2022-04-26 10:27
jak jest tak super to dlaczego prawie cały zarząd wysypał? ~merytorycznie 51 2022-04-26 10:16
Po co te głupie dyskusje? Przecież wiadomo , że... ~Jan 5 2022-04-26 09:33
JUŻ PONAD MIESIĄC OD OSTATNIEGO INFO. NIEDŁUGO KOLEJNE ~Filipek 2 2022-04-26 09:24
UWAGA SOFTBLUE C/WK 0,5 DRONNY Z WZL nr2 Bydgoszcz ~Softblue 1 2022-04-26 00:35
Filipek czekam info i czekam .... ~oneTwo 22 2022-04-25 22:23
ABAK będzie grzany w przyszłym tygodniu pod wyniki ~Wzrostowy 5 2022-04-25 17:54
JESLI ZARZĄD PRZEWIDUJE TUTAJ SUKCES MUSI DOKONAC SKUPU AKCJI ~Filipek 2 2022-04-25 15:35
[x]
1SOLUTION -0,87% 0,09 2026-06-22 16:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.