|
Spadek wolumenu
|
~mat
|
13
|
2022-04-28 00:09
|
|
OneTwo Filipek Wodospad umowcie sie na pifko
|
~Michallo
|
7
|
2022-04-27 20:51
|
|
JAK MYŚLICIE KTO TAK USILNIE CIĄGNIE KURS W DÓŁ
|
~Filipek
|
3
|
2022-04-27 11:32
|
|
CHCIAŁBYM KIEDYŚ ZOBACZYĆ KOLOR ZIELONY
|
~oneTwo
|
2
|
2022-04-27 11:01
|
|
KOLEGA FILIPEK TRZYMA KURS ABY NIE SPAŁE PONIŻEJ 40 GROSZY !!!!!!
|
~oneTwo
|
8
|
2022-04-27 01:21
|
|
sdcfvgbh asgbhn asdcvgbhn asdfvgbhn
|
~sdfvgbh
|
1
|
2022-04-26 19:32
|
|
FILIPEK , FILIPEK co ? 10 zł hahahahahaha
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-26 18:21
|
|
JAK MYSLICIE SKĄD WEZMĄ AKCJE JAK RYNEK IM WSZYSTKO ODBIERZE
|
~Filipek
|
3
|
2022-04-26 18:19
|
|
CZASU MAJĄ CORAZ MNIEJ ZAUWAŻALNE NERWOWE RUCHY
|
~Filipek
|
1
|
2022-04-26 15:50
|
|
ciekawe
|
~amator
|
1
|
2022-04-26 15:14
|
|
czemu nie sypią
|
~Filipek
|
2
|
2022-04-26 15:03
|
|
KOMUŚ PUŚCIŁY NERWY! ROZPOCZYNA SIE DRAMAT?
|
~oneTwo
|
5
|
2022-04-26 15:02
|
|
PORADNIK INWESTORA - chcesz kupić? poczytaj najpierw!
|
~oneTwo
|
7
|
2022-04-26 14:11
|
|
I CO KONIEC PROMOCJI O 16-30 POWROT NA 404
|
~Filipek
|
2
|
2022-04-26 13:41
|
|
Hehe a ten co wystawia 55 k na sprzedaż tko spokojnie zbiera.
|
~Myslacy
|
1
|
2022-04-26 12:41
|
|
FILIPEK ile dziś ? -30%???
|
~oneTwo
|
2
|
2022-04-26 12:32
|
|
Scenariusz jak na MINOX ! Was platni naganiacze poubierali
|
~WODOSPAD
|
3
|
2022-04-26 12:28
|
|
RATUJCIE KAPITAŁ!!!!!!!!!
|
~oneTwo
|
2
|
2022-04-26 12:10
|
|
ALE JAZDA W DÓŁ!!!!!!!!!! @@ SZOK!!!!! @@
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-26 11:57
|
|
CO TU SIĘ WYPRAWIA???? -30%????
|
~oneTwo
|
2
|
2022-04-26 11:56
|
|
kupiłeś powyżej 40 gr???
|
~oneTwo
|
1
|
2022-04-26 11:55
|
|
jeszcze nie ma komunikatu o przekroczeniu progu 5%
|
~witam
|
8
|
2022-04-26 10:57
|
|
I JAK TAM UBRANI LESZCZE JUŻ NIE MA TYLU NAGANIACZY
|
~Wydmucha
|
1
|
2022-04-26 10:27
|
|
jak jest tak super to dlaczego prawie cały zarząd wysypał?
|
~merytorycznie
|
51
|
2022-04-26 10:16
|
|
Po co te głupie dyskusje? Przecież wiadomo , że...
|
~Jan
|
5
|
2022-04-26 09:33
|
|
JUŻ PONAD MIESIĄC OD OSTATNIEGO INFO. NIEDŁUGO KOLEJNE
|
~Filipek
|
2
|
2022-04-26 09:24
|
|
UWAGA SOFTBLUE C/WK 0,5 DRONNY Z WZL nr2 Bydgoszcz
|
~Softblue
|
1
|
2022-04-26 00:35
|
|
Filipek czekam info i czekam ....
|
~oneTwo
|
22
|
2022-04-25 22:23
|
|
ABAK będzie grzany w przyszłym tygodniu pod wyniki
|
~Wzrostowy
|
5
|
2022-04-25 17:54
|
|
JESLI ZARZĄD PRZEWIDUJE TUTAJ SUKCES MUSI DOKONAC SKUPU AKCJI
|
~Filipek
|
2
|
2022-04-25 15:35
|