Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Re: Czas na wzrosty Novina ~Kamil 1 2022-05-04 14:00
Jak chce zeby spadało to na złość nie spada. ~Pedro 9 2022-05-04 13:21
IBC przebija szczyty ~Fundament 1 2022-05-03 13:55
Filipek, where are you? ~Kkkk 4 2022-05-03 12:25
Obrót 5000zl ~PAt 2 2022-05-02 12:49
witamy 35 gr ~oneTwo 4 2022-05-02 10:11
WITAM !!!! NOWY TYDZIEŃ, NOWE MINIMA ~oneTwo 7 2022-05-02 10:11
-15% ~oneTwo 4 2022-05-02 10:10
nie daja sie pod SZWEDO walek ubrac ~vvv 3 2022-05-01 12:11
Odpalamy ~Ndnd 12 2022-04-30 22:02
po 1 akcji podbiją kurs xdxdxd ~gdbuifsdgifl 1 2022-04-29 16:18
KURSIK ~Pakiet 1 2022-04-29 13:23
ObserRwstor gdzie jesteś?? ~Jaki 1 2022-04-29 12:00
SPOKOJNIE to tylko BŁAZEN ~Jaro 1 2022-04-29 11:13
Który to w goowno wdepnął...po nagonce naganiaczy ? ~Pytam_Ktory 5 2022-04-29 09:31
INVESTOR TO JAKAŚ KOMPROMITACJA CO TO MA BYĆ ~Jaro 1 2022-04-29 09:25
wsparcie rzadu dla kredytobiorcow ~witam 1 2022-04-29 08:59
zmiany trendu ~pegasus-7 2 2022-04-28 23:24
Spokojnie ~max 4 2022-04-28 16:16
zostalismy z smieciem, obroty zerowe ~fdghghfd 9 2022-04-28 16:13
Pierwszy cel 60 gr. potem łamiemy 80 gr i witamy 1 zł onetwo 5 2022-04-28 16:05
Dzisiaj -20% ~Raf 1 2022-04-28 15:45
Akcje kupione, możemy startować @@@@@@@ onetwo 1 2022-04-28 15:27
witamy 36 groszy ~oneTwo 6 2022-04-28 15:08
witamy 37 groszy ~oneTwo 3 2022-04-28 13:22
czyzby Filipek supował akcje? 3 razy po 1 sztuce i kurs na szczytach ~oneTwo 3 2022-04-28 13:11
PANIKA !!!!!!! @@@@@@@ DRAMAT !!!!!! ~oneTwo 7 2022-04-28 13:05
Kruk odbija po miesiącu spadków, niedługo pora na nas. ~lipton 1 2022-04-28 12:12
ALE SYPIĄ !!! ~oneTwo 4 2022-04-28 08:51
15 GROSZY - zapamiętajcie! ~oneTwo 4 2022-04-28 00:10
[x]
1SOLUTION 0,00% 0,09 2026-06-23 10:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.