| Re: Czas na wzrosty Novina | ~Kamil | 1 | 2022-05-04 14:00 |
| Jak chce zeby spadało to na złość nie spada. | ~Pedro | 9 | 2022-05-04 13:21 |
| IBC przebija szczyty | ~Fundament | 1 | 2022-05-03 13:55 |
| Filipek, where are you? | ~Kkkk | 4 | 2022-05-03 12:25 |
| Obrót 5000zl | ~PAt | 2 | 2022-05-02 12:49 |
| witamy 35 gr | ~oneTwo | 4 | 2022-05-02 10:11 |
| WITAM !!!! NOWY TYDZIEŃ, NOWE MINIMA | ~oneTwo | 7 | 2022-05-02 10:11 |
| -15% | ~oneTwo | 4 | 2022-05-02 10:10 |
| nie daja sie pod SZWEDO walek ubrac | ~vvv | 3 | 2022-05-01 12:11 |
| Odpalamy | ~Ndnd | 12 | 2022-04-30 22:02 |
| po 1 akcji podbiją kurs xdxdxd | ~gdbuifsdgifl | 1 | 2022-04-29 16:18 |
| KURSIK | ~Pakiet | 1 | 2022-04-29 13:23 |
| ObserRwstor gdzie jesteś?? | ~Jaki | 1 | 2022-04-29 12:00 |
| SPOKOJNIE to tylko BŁAZEN | ~Jaro | 1 | 2022-04-29 11:13 |
| Który to w goowno wdepnął...po nagonce naganiaczy ? | ~Pytam_Ktory | 5 | 2022-04-29 09:31 |
| INVESTOR TO JAKAŚ KOMPROMITACJA CO TO MA BYĆ | ~Jaro | 1 | 2022-04-29 09:25 |
| wsparcie rzadu dla kredytobiorcow | ~witam | 1 | 2022-04-29 08:59 |
| zmiany trendu | ~pegasus-7 | 2 | 2022-04-28 23:24 |
| Spokojnie | ~max | 4 | 2022-04-28 16:16 |
| zostalismy z smieciem, obroty zerowe | ~fdghghfd | 9 | 2022-04-28 16:13 |
| Pierwszy cel 60 gr. potem łamiemy 80 gr i witamy 1 zł | onetwo | 5 | 2022-04-28 16:05 |
| Dzisiaj -20% | ~Raf | 1 | 2022-04-28 15:45 |
| Akcje kupione, możemy startować @@@@@@@ | onetwo | 1 | 2022-04-28 15:27 |
| witamy 36 groszy | ~oneTwo | 6 | 2022-04-28 15:08 |
| witamy 37 groszy | ~oneTwo | 3 | 2022-04-28 13:22 |
| czyzby Filipek supował akcje? 3 razy po 1 sztuce i kurs na szczytach | ~oneTwo | 3 | 2022-04-28 13:11 |
| PANIKA !!!!!!! @@@@@@@ DRAMAT !!!!!! | ~oneTwo | 7 | 2022-04-28 13:05 |
| Kruk odbija po miesiącu spadków, niedługo pora na nas. | ~lipton | 1 | 2022-04-28 12:12 |
| ALE SYPIĄ !!! | ~oneTwo | 4 | 2022-04-28 08:51 |
| 15 GROSZY - zapamiętajcie! | ~oneTwo | 4 | 2022-04-28 00:10 |