Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Raport ~No_1 1 2022-05-13 17:43
MAM WRAŻENIE JAKBY SIE KTOŚ Z KIMŚ SZARPAŁ ~Filipek 2 2022-05-13 17:16
KANCELWEC 8% ~Filipek 3 2022-05-13 16:44
KRUK 7% ~Filipek 1 2022-05-13 16:30
Raport ~Ttt 1 2022-05-13 15:44
"KRUK" Rośnie 5% przewodnik tej branży ~Jaro 3 2022-05-13 12:26
PO CO TO NA SIŁĘ KTOŚ OTWIERA ~Filipek 8 2022-05-13 10:25
Jakie wyniki obstawiacie? ~Spek 11 2022-05-13 08:51
CAŁE GPW CZERWONE A U NAS ZIELONO ~Filipek 11 2022-05-13 00:23
Duże szanse na formacje spodka ~Miś 10 2022-05-12 22:52
@@@ LECIMY W KOSMOS !!!!! @@@ ~oneTwo 6 2022-05-12 19:22
kiendy wyniki? ~oneTwo 10 2022-05-12 14:10
Jutro 20 groszy ! Zobaczycie ! ~Inwestor 6 2022-05-12 12:37
"KANCELWEC" TO JEST NASZA BRANŻA, JEST PIERWSZE PRZEJĘCIE ~Filipek 7 2022-05-12 12:15
Do nachalnego naganiacza o nicku onetwo ~AK 15 2022-05-12 07:49
Ostatnie sztuki po niżej 40 gr ~Filipek 5 2022-05-12 07:30
KREW SIĘ LEJE ! TANGO CZAS ZACZĄĆ!!! ~oneTwo 3 2022-05-10 22:17
UWAŻAJCIE NA KOLEGE "FILIPEK" ~oneTwo 3 2022-05-10 19:56
One się skończył. Zerknijcie na Polaris IT ~Myślący 2 2022-05-10 13:34
podziękujcie naganiaczom na wzrosty! ~oneTwo 3 2022-05-10 13:27
Wywalilem co za syf wiecznie spada to cos ~Src 2 2022-05-10 13:12
OSTATNIA SZANSA NA KUPNO POWYŻEJ 39 GROSZY!!! ~oneTwo 2 2022-05-10 11:57
CZERWONO ZARAZ !!!!!! filipek ratuj kurs hahahaa ~oneTwo 9 2022-05-10 07:32
Abak wyniki w tym tygodniu ~Leo 1 2022-05-09 19:28
Marzyła wam się zieleń piękne 9% a kraj pogrążony w kryzysie ~Filipek 1 2022-05-09 17:05
w maju po 20 gr będziecie kupować ~oneTwo 3 2022-05-09 14:25
30 gr nie zagrożone - to tylko korekta spadków ~oneTwo 2 2022-05-09 13:11
KUPOWAĆ! czego się boicie?? przecież ma byc 5 zł ! ~oneTwo 4 2022-05-09 13:10
Czemu to rosnie ~Ggg 6 2022-05-09 13:08
Żeby nie bessa na giełdzie i wojna to dzis byłoby + 40%. ~Kkkk 2 2022-05-09 12:17
[x]
1SOLUTION 0,44% 0,09 2026-06-24 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.