|
Raport
|
~No_1
|
1
|
2022-05-13 17:43
|
|
MAM WRAŻENIE JAKBY SIE KTOŚ Z KIMŚ SZARPAŁ
|
~Filipek
|
2
|
2022-05-13 17:16
|
|
KANCELWEC 8%
|
~Filipek
|
3
|
2022-05-13 16:44
|
|
KRUK 7%
|
~Filipek
|
1
|
2022-05-13 16:30
|
|
Raport
|
~Ttt
|
1
|
2022-05-13 15:44
|
|
"KRUK" Rośnie 5% przewodnik tej branży
|
~Jaro
|
3
|
2022-05-13 12:26
|
|
PO CO TO NA SIŁĘ KTOŚ OTWIERA
|
~Filipek
|
8
|
2022-05-13 10:25
|
|
Jakie wyniki obstawiacie?
|
~Spek
|
11
|
2022-05-13 08:51
|
|
CAŁE GPW CZERWONE A U NAS ZIELONO
|
~Filipek
|
11
|
2022-05-13 00:23
|
|
Duże szanse na formacje spodka
|
~Miś
|
10
|
2022-05-12 22:52
|
|
@@@ LECIMY W KOSMOS !!!!! @@@
|
~oneTwo
|
6
|
2022-05-12 19:22
|
|
kiendy wyniki?
|
~oneTwo
|
10
|
2022-05-12 14:10
|
|
Jutro 20 groszy ! Zobaczycie !
|
~Inwestor
|
6
|
2022-05-12 12:37
|
|
"KANCELWEC" TO JEST NASZA BRANŻA, JEST PIERWSZE PRZEJĘCIE
|
~Filipek
|
7
|
2022-05-12 12:15
|
|
Do nachalnego naganiacza o nicku onetwo
|
~AK
|
15
|
2022-05-12 07:49
|
|
Ostatnie sztuki po niżej 40 gr
|
~Filipek
|
5
|
2022-05-12 07:30
|
|
KREW SIĘ LEJE ! TANGO CZAS ZACZĄĆ!!!
|
~oneTwo
|
3
|
2022-05-10 22:17
|
|
UWAŻAJCIE NA KOLEGE "FILIPEK"
|
~oneTwo
|
3
|
2022-05-10 19:56
|
|
One się skończył. Zerknijcie na Polaris IT
|
~Myślący
|
2
|
2022-05-10 13:34
|
|
podziękujcie naganiaczom na wzrosty!
|
~oneTwo
|
3
|
2022-05-10 13:27
|
|
Wywalilem co za syf wiecznie spada to cos
|
~Src
|
2
|
2022-05-10 13:12
|
|
OSTATNIA SZANSA NA KUPNO POWYŻEJ 39 GROSZY!!!
|
~oneTwo
|
2
|
2022-05-10 11:57
|
|
CZERWONO ZARAZ !!!!!! filipek ratuj kurs hahahaa
|
~oneTwo
|
9
|
2022-05-10 07:32
|
|
Abak wyniki w tym tygodniu
|
~Leo
|
1
|
2022-05-09 19:28
|
|
Marzyła wam się zieleń piękne 9% a kraj pogrążony w kryzysie
|
~Filipek
|
1
|
2022-05-09 17:05
|
|
w maju po 20 gr będziecie kupować
|
~oneTwo
|
3
|
2022-05-09 14:25
|
|
30 gr nie zagrożone - to tylko korekta spadków
|
~oneTwo
|
2
|
2022-05-09 13:11
|
|
KUPOWAĆ! czego się boicie?? przecież ma byc 5 zł !
|
~oneTwo
|
4
|
2022-05-09 13:10
|
|
Czemu to rosnie
|
~Ggg
|
6
|
2022-05-09 13:08
|
|
Żeby nie bessa na giełdzie i wojna to dzis byłoby + 40%.
|
~Kkkk
|
2
|
2022-05-09 12:17
|