|
po raz kolejny strata- tak jak pisalem ponad miesiac temu
|
~sddsds
|
4
|
2022-05-16 22:10
|
|
DZIŚ MIELIŚMY OKAZJE ZOBACZYĆ JAK ZWĄTPIENI LESZCZE
|
~Filipek
|
2
|
2022-05-16 20:26
|
|
brak mi w raporcie
|
~witam
|
4
|
2022-05-16 20:06
|
|
Kiedy następny raport?
|
~Kiedy
|
1
|
2022-05-16 18:09
|
|
rada nadzorcza
|
~witam
|
1
|
2022-05-16 16:34
|
|
KANCELWEC + 13% WINDYKACJA ROŚNIE NIE DAC SIE WYLESZCZYĆ
|
~Filipek
|
4
|
2022-05-16 12:41
|
|
Uwaga Uwaga
|
~max
|
7
|
2022-05-16 10:37
|
|
PANOWIE TUTAJ CHYBA ZARZĄD CZUWA NAD KURSEM
|
~Filipek
|
3
|
2022-05-16 10:36
|
|
SPOKOJNIE to jeszcze nie koniec na dziś!
|
~oneTwo
|
1
|
2022-05-16 10:08
|
|
Tak się trzepie leszczy.
|
~mielo
|
1
|
2022-05-16 09:59
|
|
50 groszy do końca maja jak najbardziej realne
|
~fivesix
|
2
|
2022-05-16 09:38
|
|
jeszcze będzie dobrze ...
|
~oneTwo
|
1
|
2022-05-16 09:38
|
|
20 groszy do końca maja jak najbardziej realne
|
~oneTwo
|
1
|
2022-05-16 09:27
|
|
PANIKA!!!!!!! APOKALIPSA!!!!! DRAMAT !!!!!
|
~oneTwo
|
3
|
2022-05-16 09:21
|
|
W końcu coś się ruszyło
|
~Inw
|
1
|
2022-05-16 09:14
|
|
JAZDA NA CAŁEGO !!!!! @@@@@ -12%
|
~oneTwo
|
1
|
2022-05-16 09:14
|
|
!!!!@@@@@ DRAMAT!!!!!!1 @@@@@!!!!!
|
~oneTwo
|
1
|
2022-05-16 09:12
|
|
Kursik
|
~Pakiet
|
2
|
2022-05-16 08:57
|
|
@ WASZE MARZENIA O ZŁOTÓWKACH JUZ CHYBA NIEAKTUALNE@
|
~oneTwo
|
6
|
2022-05-16 07:07
|
|
Fura kupiona, pakiety kupione, pracowników więcej.
|
~Pedro
|
6
|
2022-05-15 09:47
|
|
DLACZEGO PREZES" KANCELWEC" SKUPUJE SWOJE AKCJE
|
~Filipek
|
2
|
2022-05-14 16:04
|
|
Z kąd taj duża strata
|
~Olo
|
4
|
2022-05-14 10:43
|
|
pierwszy kwartał na minus - prawie 60 tyś @TO JAK TO FIRMA ISTNIEJE?@
|
~oneTwo
|
7
|
2022-05-14 07:20
|
|
Jest raport
|
~Rapo
|
20
|
2022-05-14 00:18
|
|
NIEDŁUGO KONIEC WOJNY KAPITAŁ WRÓCI NA GPW
|
~Filipek
|
5
|
2022-05-13 21:59
|
|
NIE PANIKUJCIE KURS SZORUJE PO DNIE
|
~Filipek
|
1
|
2022-05-13 21:50
|
|
Grupa One Solution nie miała straty, a symboliczny zysk
|
~RR
|
2
|
2022-05-13 21:43
|
|
NIECH KTOŚ SPRAWDZI ZYSKI W" PRO INVEST FINANSE "
|
~Filipek
|
1
|
2022-05-13 20:39
|
|
Czekam na ten wasz wodospad, dotankuję do pełna.
|
~Inw
|
1
|
2022-05-13 19:45
|
|
PONIEDZIAŁEK LAWINA!!!!
|
~oneTwo
|
7
|
2022-05-13 19:36
|