|
Te 63 tyś to Pedro A 119 to onetwo
|
~Filipek
|
2
|
2022-06-03 16:54
|
|
Filipek ile ty jesteś w plecy?
|
~Pedro
|
5
|
2022-06-03 15:43
|
|
Kiedy zakup nastepej puli wierzytelnosci?
|
~Ghg
|
5
|
2022-06-03 13:45
|
|
Szambo!!!
|
~Pedro
|
6
|
2022-06-03 11:12
|
|
niezła ściema i defraudacja
|
~marian_koniuszko
|
4
|
2022-06-03 10:23
|
|
JAK SIE ZACHOWAĆ JAK ZAPUKA ONE SOLUTION
|
~Filipek
|
2
|
2022-06-03 02:38
|
|
Filipek wisisz mi 25 tys!!
|
~Pedro
|
11
|
2022-06-02 23:46
|
|
ONETWO WYCHODZI PAPA
|
~Filipek
|
4
|
2022-06-02 21:56
|
|
SZYKUJĄ SIĘ ZŁOTE CZASY DLA WINDYKATORÓW ARTYKUŁ
|
~Filipek
|
4
|
2022-06-02 15:11
|
|
goods
|
~eric
|
1
|
2022-06-02 09:04
|
|
Co na walnym wymyślą?
|
~mielo
|
8
|
2022-05-31 20:28
|
|
Kto sypie akcje w tej cenie?
|
~mielo
|
3
|
2022-05-31 17:55
|
|
To dzi$$$
|
~Ja
|
2
|
2022-05-31 09:14
|
|
KTOŚ SIE PAKUJE BVT NASZA BRANŻA
|
~Jaro
|
6
|
2022-05-30 15:32
|
|
INFO ZBRANŻY.
|
~Filipek
|
15
|
2022-05-29 17:32
|
|
Zaraz 20 groszy zobaczycie !
|
~Inwestor
|
2
|
2022-05-27 13:55
|
|
INFO. DLA AKCJONARJUSZY ONE SOLUTION
|
~Filipek
|
3
|
2022-05-27 07:47
|
|
Olac tego śmiecia, KGHM juz 22zl na akcji dal zarobic.
|
~Pedro
|
1
|
2022-05-26 22:39
|
|
ZARAZ ZJAZD NA 20 GROSZY ZOBACZYCIE
|
~Inwestor
|
5
|
2022-05-26 16:12
|
|
to co nie kupujecie po 36 groszy ?
|
~raf
|
2
|
2022-05-25 13:42
|
|
Mam dosyc tego śmiecia.
|
~Pedro
|
7
|
2022-05-24 21:28
|
|
To będzie dobry tydzień.
|
~mielo
|
7
|
2022-05-24 17:41
|
|
Oddam jutro za 0,375
|
~Kizzers-koksowy
|
2
|
2022-05-23 22:07
|
|
TO BĘDZIE GRUBO GRANE!
|
~oneTwo
|
5
|
2022-05-23 17:25
|
|
Chyba nic z tego nie bedzie panowie.
|
~Ferdek
|
6
|
2022-05-21 11:19
|
|
Nikomu już się nie chce sprzeczać i wypisywać
|
~szaman
|
3
|
2022-05-20 14:41
|
|
ankieta dla indywidualnych inwestorow
|
~witam
|
5
|
2022-05-20 13:13
|
|
Nawet one two skapitulował.
|
~Pedro
|
1
|
2022-05-20 09:06
|
|
Filipek pociesz bo tracę nadzieję.
|
~mielo
|
4
|
2022-05-19 20:01
|
|
kolejne pozyczki
|
~witam
|
15
|
2022-05-19 13:06
|