Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Te 63 tyś to Pedro A 119 to onetwo ~Filipek 2 2022-06-03 16:54
Filipek ile ty jesteś w plecy? ~Pedro 5 2022-06-03 15:43
Kiedy zakup nastepej puli wierzytelnosci? ~Ghg 5 2022-06-03 13:45
Szambo!!! ~Pedro 6 2022-06-03 11:12
niezła ściema i defraudacja ~marian_koniuszko 4 2022-06-03 10:23
JAK SIE ZACHOWAĆ JAK ZAPUKA ONE SOLUTION ~Filipek 2 2022-06-03 02:38
Filipek wisisz mi 25 tys!! ~Pedro 11 2022-06-02 23:46
ONETWO WYCHODZI PAPA ~Filipek 4 2022-06-02 21:56
SZYKUJĄ SIĘ ZŁOTE CZASY DLA WINDYKATORÓW ARTYKUŁ ~Filipek 4 2022-06-02 15:11
goods ~eric 1 2022-06-02 09:04
Co na walnym wymyślą? ~mielo 8 2022-05-31 20:28
Kto sypie akcje w tej cenie? ~mielo 3 2022-05-31 17:55
To dzi$$$ ~Ja 2 2022-05-31 09:14
KTOŚ SIE PAKUJE BVT NASZA BRANŻA ~Jaro 6 2022-05-30 15:32
INFO ZBRANŻY. ~Filipek 15 2022-05-29 17:32
Zaraz 20 groszy zobaczycie ! ~Inwestor 2 2022-05-27 13:55
INFO. DLA AKCJONARJUSZY ONE SOLUTION ~Filipek 3 2022-05-27 07:47
Olac tego śmiecia, KGHM juz 22zl na akcji dal zarobic. ~Pedro 1 2022-05-26 22:39
ZARAZ ZJAZD NA 20 GROSZY ZOBACZYCIE ~Inwestor 5 2022-05-26 16:12
to co nie kupujecie po 36 groszy ? ~raf 2 2022-05-25 13:42
Mam dosyc tego śmiecia. ~Pedro 7 2022-05-24 21:28
To będzie dobry tydzień. ~mielo 7 2022-05-24 17:41
Oddam jutro za 0,375 ~Kizzers-koksowy 2 2022-05-23 22:07
TO BĘDZIE GRUBO GRANE! ~oneTwo 5 2022-05-23 17:25
Chyba nic z tego nie bedzie panowie. ~Ferdek 6 2022-05-21 11:19
Nikomu już się nie chce sprzeczać i wypisywać ~szaman 3 2022-05-20 14:41
ankieta dla indywidualnych inwestorow ~witam 5 2022-05-20 13:13
Nawet one two skapitulował. ~Pedro 1 2022-05-20 09:06
Filipek pociesz bo tracę nadzieję. ~mielo 4 2022-05-19 20:01
kolejne pozyczki ~witam 15 2022-05-19 13:06
[x]
1SOLUTION 1,10% 0,09 2026-06-25 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.