Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Nowa racja ~Nowa-racja 10 2022-06-20 05:06
czxczx xzczx zxczxczxc ~zxczxc 1 2022-06-16 02:10
Ładne dziś obroty, kolejny grubas wchodzi. ~mielo 9 2022-06-16 01:25
zczxczxczxczxczx zxczxczxc ~xcvxcvcx 1 2022-06-16 00:40
KURS UZDROWIONY Z NERWICY ~Filipek 3 2022-06-14 19:22
Wymiana akcjonariatu ~Filipek 2 2022-06-14 14:24
Ruch sie zwiększa, dobry znak. ~Pedro 1 2022-06-14 12:45
gram pod nową elewacje siedziby 1SOL , pod tynk :) ~cola 1 2022-06-14 11:47
JAK TO JEST ŻE KURS IDZIE W DÓŁ A JA MAM CAŁY CORAZ MNIEJSZĄ STRATĘ ~Filipek 5 2022-06-13 20:54
KTOŚ NA SIŁE CHCE LESZCZY OSZUKAĆ ~Filipek 1 2022-06-13 17:05
Kupujcie póki tanio Novina! ~Mądrala 1 2022-06-13 14:40
Trzepanie leszczy. ~Pedro 4 2022-06-13 12:58
@@@ PRZYPOMINAM ! @@@ 20 groszy ~oneTwo 6 2022-06-13 12:21
Ewidentnie papier jest zbierany. ~Pedro 6 2022-06-12 09:55
Dzisiaj odbicie!!! ~Pedro 2 2022-06-10 11:53
RECESJA SIĘ NAKRĘCA DZIŚ DOŁOŻYLI NA 6% ~Filipek 4 2022-06-09 00:57
Ładne dziś obroty, ktoś gruby do nas wchodzi. ~Pedro 4 2022-06-08 12:00
Zatrudnilem sie do One, tetaz to będą zyski. ~Pedro 5 2022-06-08 08:26
Novina skup akcji ~Mądrala 2 2022-06-08 01:14
KANCELWEC KUPIŁ PAKIET 11 MILIONOW ZA 2 MLN ZŁ ~Filipek 29 2022-06-08 01:05
DZIS KTOS KUPUJE VINDEXUS NASZA BRANŻA ~Filipek 2 2022-06-07 21:56
CZY PO WALNYM OGŁOSZĄ SKUP AKCJI WŁASNYCH ~Filipek 2 2022-06-07 16:30
PRZETRZYMALIŚMY AKCJE PRZEZ WOJNE BĘDZIE NAM TO WYNAGRODZONE ~Filipek 7 2022-06-07 12:39
WYKRESY MÓWIĄ PAPIER JEST ZBIERANY ~Filipek 6 2022-06-07 00:05
Smiecia po 30gr nikt nie chce. ~Kkkk 5 2022-06-06 23:57
OGŁAASZAM PIERWSZY SKUP AKCJI NA 25GR 40,000TYŚ AKCJI ~Filipek 1 2022-06-06 11:31
ZAPOWIADAJĄ KONIEC WOJNY I KRYZYS STULECIA NIEDŁUGO. ~Filipek 4 2022-06-05 11:41
Ej ~Kizzers-koksowy 8 2022-06-04 12:11
ALE PIĘKNIE ŚREDNIA SPADA ~Filipek 16 2022-06-04 02:13
Marian z postoju taxi ~Onetwo 4 2022-06-03 20:23
[x]
1SOLUTION 1,10% 0,09 2026-06-25 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.