Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Taki Kruk emituje więcej obligacji ~GraczGiełdowy 1 2022-01-31 15:57
3 mln obrotu. Zainteresowanie akcjami ogromne. ~mnich 1 2022-01-31 15:57
Ani kupić ani sprzedać ~Pawel 1 2022-01-31 15:54
Wskaźnikowo bardzo tania spółka ~Mareczek 1 2022-01-31 15:52
A JA WAM WSZYSTKIM MÓWIE ZE TO JEST TANIO !!!! ~jas 1 2022-01-31 15:42
1,17 odbiór akcji ~jas 2 2022-01-31 14:10
Giełda dała popis niekompetencji ~Dariusz 1 2022-01-31 14:00
Ci którzy brali na pierwszej sesji już oddali ~Alek 1 2022-01-31 13:57
Ludzie chyba myśleli, że ta wydmucha to kryptowalutowy fundusz Piwona ~janusz 1 2022-01-31 13:19
Zwalają ~Marcel 2 2022-01-31 13:00
piwoński podtrzymuje kurs, bo inaczej lipa..... ~prawda 5 2022-01-31 12:43
pusty arkusz był a wy nie potrafiliście pociągnąć xD ~czarodziej 1 2022-01-31 12:34
Pierwsze górne na 1,79 - kuszące ~hulk 2 2022-01-31 12:23
spekuła się nie popisała haha ~czarodziej 1 2022-01-31 11:56
Sytuacja na papierze widać się stabilizuje. Pomału up ! ~as 3 2022-01-31 11:39
No i kicha na co żeś liczył uliczniku !!! ~Marcel 2 2022-01-31 11:37
Spółka jest fundamentalna i zarabia ~Maciek 1 2022-01-31 10:36
ROŚNIEMY!!!!!!!! JAZDA GÓRNE WIDŁY ~Oko 1 2022-01-31 10:21
Tylko wybitne leszcze sprzedają te akcje w dolku ~Oko 1 2022-01-31 10:21
Zaraz lecimy na nowe maxima. 1,50-2 zł ~Oko 1 2022-01-31 10:18
LUDZIE RATUJCIE KAPITAŁ .!...można ostro popłynąć...dlaczego? ~UWAGA 3 2022-01-31 10:17
Leszcze nie płaczcie!!! ~Oko 1 2022-01-31 10:15
Zaraz ruszamy. ~ludwik 1 2022-01-31 10:02
zaraz dolne widly po raz pierwsz ~Znawca 2 2022-01-31 09:54
Sztuczny popyt. Chyba Patro tu coś miesza ~prorokop 5 2022-01-31 09:45
I kto tu jest prawdziwym Januszem? ~janusz 1 2022-01-31 09:35
puścili syfa ,następne YOLO YOLO YO , ~prawda 1 2022-01-31 09:34
teraz czekac na 10 groszy ~Znawca 1 2022-01-31 09:05
ZYSKI 8 TYS ZŁ, K..... TRZYMAJCIE MNIE..... ~prawda 1 2022-01-30 22:41
to jest dopiero wydmucha. ~prawda 2 2022-01-30 20:45
[x]
1SOLUTION -0,22% 0,09 2026-06-26 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.