|
Taki Kruk emituje więcej obligacji
|
~GraczGiełdowy
|
1
|
2022-01-31 15:57
|
|
3 mln obrotu. Zainteresowanie akcjami ogromne.
|
~mnich
|
1
|
2022-01-31 15:57
|
|
Ani kupić ani sprzedać
|
~Pawel
|
1
|
2022-01-31 15:54
|
|
Wskaźnikowo bardzo tania spółka
|
~Mareczek
|
1
|
2022-01-31 15:52
|
|
A JA WAM WSZYSTKIM MÓWIE ZE TO JEST TANIO !!!!
|
~jas
|
1
|
2022-01-31 15:42
|
|
1,17 odbiór akcji
|
~jas
|
2
|
2022-01-31 14:10
|
|
Giełda dała popis niekompetencji
|
~Dariusz
|
1
|
2022-01-31 14:00
|
|
Ci którzy brali na pierwszej sesji już oddali
|
~Alek
|
1
|
2022-01-31 13:57
|
|
Ludzie chyba myśleli, że ta wydmucha to kryptowalutowy fundusz Piwona
|
~janusz
|
1
|
2022-01-31 13:19
|
|
Zwalają
|
~Marcel
|
2
|
2022-01-31 13:00
|
|
piwoński podtrzymuje kurs, bo inaczej lipa.....
|
~prawda
|
5
|
2022-01-31 12:43
|
|
pusty arkusz był a wy nie potrafiliście pociągnąć xD
|
~czarodziej
|
1
|
2022-01-31 12:34
|
|
Pierwsze górne na 1,79 - kuszące
|
~hulk
|
2
|
2022-01-31 12:23
|
|
spekuła się nie popisała haha
|
~czarodziej
|
1
|
2022-01-31 11:56
|
|
Sytuacja na papierze widać się stabilizuje. Pomału up !
|
~as
|
3
|
2022-01-31 11:39
|
|
No i kicha na co żeś liczył uliczniku !!!
|
~Marcel
|
2
|
2022-01-31 11:37
|
|
Spółka jest fundamentalna i zarabia
|
~Maciek
|
1
|
2022-01-31 10:36
|
|
ROŚNIEMY!!!!!!!! JAZDA GÓRNE WIDŁY
|
~Oko
|
1
|
2022-01-31 10:21
|
|
Tylko wybitne leszcze sprzedają te akcje w dolku
|
~Oko
|
1
|
2022-01-31 10:21
|
|
Zaraz lecimy na nowe maxima. 1,50-2 zł
|
~Oko
|
1
|
2022-01-31 10:18
|
|
LUDZIE RATUJCIE KAPITAŁ .!...można ostro popłynąć...dlaczego?
|
~UWAGA
|
3
|
2022-01-31 10:17
|
|
Leszcze nie płaczcie!!!
|
~Oko
|
1
|
2022-01-31 10:15
|
|
Zaraz ruszamy.
|
~ludwik
|
1
|
2022-01-31 10:02
|
|
zaraz dolne widly po raz pierwsz
|
~Znawca
|
2
|
2022-01-31 09:54
|
|
Sztuczny popyt. Chyba Patro tu coś miesza
|
~prorokop
|
5
|
2022-01-31 09:45
|
|
I kto tu jest prawdziwym Januszem?
|
~janusz
|
1
|
2022-01-31 09:35
|
|
puścili syfa ,następne YOLO YOLO YO ,
|
~prawda
|
1
|
2022-01-31 09:34
|
|
teraz czekac na 10 groszy
|
~Znawca
|
1
|
2022-01-31 09:05
|
|
ZYSKI 8 TYS ZŁ, K..... TRZYMAJCIE MNIE.....
|
~prawda
|
1
|
2022-01-30 22:41
|
|
to jest dopiero wydmucha.
|
~prawda
|
2
|
2022-01-30 20:45
|