Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Spier ~informator2022-02-02 07:35IP 37.130.46.* ~Lis 1 2022-02-02 08:05
ONE SOLUTION SA -Zawarcie umowy przedwstępnej nabycia pakietu 50 mln !!! ~gracz 3 2022-02-02 08:00
Jak obstawicie jutro otwarcie po takim infie ? ~porto 4 2022-02-02 07:59
Czytać ~Wizjoner 1 2022-02-02 07:48
Patro ~Xxx 3 2022-02-02 07:44
Czy to sie jutro otworzy ? ~TonnyHalik 3 2022-02-02 07:44
Pakietu wierzytelności wynosi 49,4 mln zł INFO !!! ~porto 5 2022-02-02 07:42
Kupić i zakopać a za kilka lat będzie jak na Kruku ~Inspektor 2 2022-02-02 07:30
Panie i Panowie !! SCENARIUSZ na jutro jest taki !!! CZYTAC i PATRZEC !! ~Rakietnik 3 2022-02-02 07:28
ONE SOLUTION ma portfele o wartości 100 mln !!!! INFO OGIEŃ ~tores 8 2022-02-02 07:27
Prezes w inwestorzy TV ~Erem 1 2022-02-02 07:17
Spółka będzie potrzebowała 67 lat by zarobić tyle ile TERMOEXP ~jw 15 2022-02-02 05:30
Za fałszywe posty dotyczące wyników zawiadomię odpowiednie organy ~Mistrz 1 2022-02-01 22:27
TERMOEXPORT ! WIDZIELI ! zaraz mega wyniki. ~UWAGA 2 2022-02-01 21:15
Cena powinna się uklepać na tych poziomach ~jas 3 2022-02-01 21:14
~koksik2022-02-01 20:28IP 95.41.204.* ~Lis 1 2022-02-01 20:55
~koksik2022-02-01 20:28IP 95.41.204.* ~Lis 1 2022-02-01 20:53
to bedzie potrójny kruk ~nikt 6 2022-02-01 20:46
Widzieli czytali ?????????????? ~mamuska 2 2022-02-01 19:22
Trzeba uważać ~Znawca 1 2022-02-01 19:09
Ta spółka dziala od 2015 roku. Dluuuugo ~Pepik 1 2022-02-01 18:56
Bdb wiadomość ~b72 3 2022-02-01 18:44
ktoś się obkupił i teraz spokój ~kiki 2 2022-02-01 18:20
Wartość spółki rośnie dynamicznie jutro juz nie bedzie warta 1 zł ~porto 2 2022-02-01 18:16
Odzyski x 2 wyniki x 2 ~Hanavald 2 2022-02-01 18:16
CO ZA SYF ? wiadomo było od początku.... ~prawda 2 2022-01-31 17:10
czekali 3 dni żeby puścić na +8% xDDDDD ~czarodziej 1 2022-01-31 16:35
Specjalnie zaniżana cena na koniec sesji ~Dragon 1 2022-01-31 16:07
Tomasz Piwoński to expert ~Przedskoczek 1 2022-01-31 16:03
A ja mam czas kupione tanio siedze i pije herbatke ~norweg 1 2022-01-31 16:03
[x]
1SOLUTION -0,22% 0,09 2026-06-26 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.