Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
espi ~hihi 9 2020-07-08 10:38
Zapinać pasy!!! ~Ugabuga 2 2020-07-08 09:29
Kółkowicze w końc dostali po du... ~Kkkk 1 2020-07-08 09:27
takie wzrosty że dziadowskie ing wywaliło - śmiech ~nikt 1 2020-07-08 09:15
INFO -członek rady objął akcje ~4219922 4 2020-07-08 09:08
nowy akcjonariusz Rosinski oraz zaraz Ciszewski daja pewnosc na 1 zl ~rolnik 3 2020-07-08 08:42
Raport Bieżący nr 11/2020 kolejne podwyższenie ~ja 10 2020-07-07 21:29
I zamknięcie na plusie przy sporych obrotach. ~September1939 3 2020-07-07 20:58
Dobre zakończenie ~pio56 5 2020-07-07 17:36
Coraz mniej osób chce oddawać akcje ~September1939 1 2020-07-07 16:51
durna jest ta spolka ~Rludojad 9 2020-07-07 16:13
i to by bylo chyba na tyle , nastepne podbicie przed raloetem za Q3 ~MarkusPlay 11 2020-07-07 14:28
Tutaj za niedługo będzie wyszczał. ~misiek 19 2020-07-07 13:09
Pociąg rusza ~Carlitos 4 2020-07-07 12:30
Creepy Tale - Teaser ~mango 2 2020-07-07 12:29
informacja malak4 4 2020-07-07 12:28
Cieciwa napieta do granic:) ~Wi-Fi 2 2020-07-07 12:27
Powiązania rady nadzorczej ~Arczi 22 2020-07-07 12:27
Zostaniecie ogoleni na dniach z akcji ~greg 2 2020-07-07 11:52
tak zawsze buja jak JC wchodzi ~rolnik 1 2020-07-07 11:14
Jak tu dadzą info o raporcie sprzedażowym za maj to będzie pięknie. ~September1939 3 2020-07-07 10:34
40 kwestia czasu ~Nop 1 2020-07-07 09:10
Dzisiaj przebijemy 40gr mielo13 3 2020-07-07 08:55
do piatku January sie ujawni, spokojnie, potem 1 zl ~rolnik 1 2020-07-07 08:52
Kto dał się wyleszczyc z rana po 21-22gr wystąp! ~Hyhyhy 34 2020-07-06 23:32
Pod jaka grę to rośnie? ~Ciekawy 12 2020-07-06 22:57
Dzisiaj +20 jutro -30 ~Maly_ale_wariat 1 2020-07-06 20:07
tu są same cienkie bolki bez kasy ~Bolek 8 2020-07-06 20:02
Qubic Games +40% / NGG +20% - współpraca ~Jac 1 2020-07-06 20:01
Qubic szaleje. mielo13 2 2020-07-06 19:49
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.