|
mysle,ze niedlugo info o wejsciu JC, 1 zl do konca roku
|
~rolnik
|
3
|
2020-07-09 20:48
|
|
Cały dzień ktoś skupuje akcje po 10tys
|
~Malina
|
6
|
2020-07-09 20:47
|
|
A co tu sie stało?
|
~Kkkk
|
9
|
2020-07-09 20:45
|
|
Witam na pokładzie. Kiedy pół złocisza?
|
~Max
|
2
|
2020-07-09 20:45
|
|
PRZYPOMINAM,że jutro premiera GRY- jedziemy na nowe SZCZYTY!:)
|
~NGG
|
2
|
2020-07-09 20:44
|
|
Comparic - Artykuł z 16:30 - czytać
|
~InforMATOŁ
|
3
|
2020-07-09 20:44
|
|
Ciekawe ilu leszczy oddało dzisiaj akcje
|
~Rludojad
|
5
|
2020-07-09 20:44
|
|
January już się zbliża już puka do mych drzwi
|
~Rusek
|
8
|
2020-07-09 20:42
|
|
1.5 mln
|
~Kuku
|
4
|
2020-07-09 20:41
|
|
zapraszam na VCP!!!!
|
~shogun
|
4
|
2020-07-09 20:40
|
|
Jaki kurs jutro? +5%? +15%? A może korekta?
|
~Jj
|
3
|
2020-07-09 20:40
|
|
Witam, czas sie ujawnic.
|
~InforMATOŁ
|
14
|
2020-07-09 20:39
|
|
Artykuł na comparic
|
~September1939
|
2
|
2020-07-09 20:38
|
|
Dziś miałem sprzedać z ogromnym zyskiem, zamiast tego dokupiłem !
|
~ROBSON
|
3
|
2020-07-09 20:35
|
|
Rycerze
|
rusekstc
|
14
|
2020-07-09 20:34
|
|
A ja bym zwrócił uwagę na malutką spółkę Binary Helix z NewConnect
|
~Janek
|
3
|
2020-07-09 20:34
|
|
Artykuł w Micky'm (Australijski magazyn gamingowy)
|
~InforMATOŁ
|
2
|
2020-07-09 19:03
|
|
Przyznajcie się
|
~KAZA
|
14
|
2020-07-09 12:52
|
|
objęli miliony akcji po 10 gr!!!! przecież on będzie walił w rynek
|
~NGG
|
13
|
2020-07-09 08:36
|
|
jak to ruszy to zatrzyma sie na 2,5 pln - obserwować i podziwiać
|
~nikt
|
7
|
2020-07-09 05:49
|
|
rekordowe obroty , z chodnego spojrzenia wygląda na zbieranie waloru
|
~ali
|
3
|
2020-07-09 05:48
|
|
zapraszam na vcp!!!!
|
~shogun
|
1
|
2020-07-08 19:03
|
|
Dobrze jest, jutro dalej północ.
|
mielo13
|
9
|
2020-07-08 18:21
|
|
Dzisiaj była korekta
|
~pio56
|
2
|
2020-07-08 17:27
|
|
Zapraszam na Genrg.
|
~Ttt
|
2
|
2020-07-08 16:27
|
|
Wszystkie gameingowe spadają A nasz
|
~Max
|
5
|
2020-07-08 15:08
|
|
Chyba jednak uplynniaja akcje..uciekac przed lawina
|
~Greg
|
5
|
2020-07-08 14:49
|
|
Ng Games...!!!... totalnie
|
~CarmenElectra
|
1
|
2020-07-08 14:48
|
|
brali po 0,10 zł ,to dlaczego tutaj tak drogo ? czekają aż rynek to
|
~ali
|
7
|
2020-07-08 14:11
|
|
ale wala dzisiaj
|
~Rludojad
|
7
|
2020-07-08 11:24
|